روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Ana67

New member
سپیده من هم بریدم هم نا امید شدم
نمیدونم بشه اینا رو پاس کرد یا نه.از الان هم گفتن پروپوزال بنویسین.همشم آمار افتاده ها رو میگن و میترسونن

ROJO

New member
اییشششش

ادم افسردگی میگیره
b83.gif

sepideeee

New member
نمیدونم بشه اینا رو پاس کرد یا نه.از الان هم گفتن پروپوزال بنویسین.همشم آمار افتاده ها رو میگن و میترسونن
اصلا نگران نباش شرایط ما هم همینه ... یه کلمه هم که حرف بزنیم میگن اینجا وزارت بهداشته :wacsmiley:

- - - Updated - - -

اصلا نگران نباش شرایط ما هم همینه ... یه کلمه هم که حرف بزنیم میگن اینجا وزارت بهداشته :wacsmiley:

Ana67

New member

- - - Updated - - -

اره به ما هم میگن رشتتون پزشکیه و...
ترم بالایی ها هم میگن بریییییید انصراف بدین که پوستتوم کندس

ROJO

New member
من فردا روز اولمه، امیدوارم سوتی ندم!:riz481: و همچی ب خیر بگذره :rolleyessmileyanim:

ROJO

New member
استرس دارم خوابم نمیبره :(

الان ساعت 3 شده:wacsmiley: هی گوشیمو میزارم سرمو فشار میدم رو بالش هی خوابم نمیبره هی باز برمیدارم :25r30wi:

این شیکمم مزید بر علت شده ، گشنمه:j58r36j3gcr4suxymup

ساعت 5:30 هم باید بلندشم اماده شم برم کرج، بقول ی بنده خدایی حواسم ب لاشخورای مسیرم باید باشه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ROJO

New member
عاغا ما رفتیم کلا.سامون خوب بود، اساتیدمونم مهربون بودن، صب ک عملی داشتیم استاد گذاشت همه یکی یکی انجام دادیم و اشکالاتمونو گرفتن عصرم ی درس دو واحدی داشتیم ک ی خانم دکتر اومد سر کلا.س ،6-7تا استاد دیگه هم این درس داره ک قسمتای دیگشو درس میدن

فقطم ما بچه های ویروس شناسی اونجا دانشجوییم امروز تو محوطه تابلو بودیم خخخخخ ظهرم رفتیم ناهار مجانی خوردیم هم ماهی بود هم قرمه سبزی ک ما هممون قرمه سبزی رو انتخاب کردیم:tonguesmiley:

خلاصه در کل جو مثبت بود، کارمندا هم با ما مهربون بودن کوچولو محسوب میشدیم:thumbsupsmileyanim:

sepideeee

New member
عاغا ما رفتیم کلا.سامون خوب بود، اساتیدمونم مهربون بودن، صب ک عملی داشتیم استاد گذاشت همه یکی یکی انجام دادیم و اشکالاتمونو گرفتن عصرم ی درس دو واحدی داشتیم ک ی خانم دکتر اومد سر کلا.س ،6-7تا استاد دیگه هم این درس داره ک قسمتای دیگشو درس میدن

فقطم ما بچه های ویروس شناسی اونجا دانشجوییم امروز تو محوطه تابلو بودیم خخخخخ ظهرم رفتیم ناهار مجانی خوردیم هم ماهی بود هم قرمه سبزی ک ما هممون قرمه سبزی رو انتخاب کردیم:tonguesmiley:

خلاصه در کل جو مثبت بود، کارمندا هم با ما مهربون بودن کوچولو محسوب میشدیم:thumbsupsmileyanim:
با تشکر از توصیفات کامل و جامعتان پیرامون مسائل دانشگاه :)))

sepideeee

New member
ای دوستان بی وفا .. از سنجش پی بیاموزید وفا ...
سنجش رو یادتون رفت .. اصلا انگار نه انگار که تا لحظه ی اعلام نتایج روزی هزار بار چک می کردن این سایت رو :black_eyed:
گزینه ی کارنامه ی نهایی اومده رو سایت سنجش ... البته هنو غیر فعاله :)) فکر کنم دیگه هیچ کس پی گیر نیست :))

- - - Updated - - -

ای دوستان بی وفا .. از سنجش پی بیاموزید وفا ...
سنجش رو یادتون رفت .. اصلا انگار نه انگار که تا لحظه ی اعلام نتایج روزی هزار بار چک می کردن این سایت رو :black_eyed:
گزینه ی کارنامه ی نهایی اومده رو سایت سنجش ... البته هنو غیر فعاله :)) فکر کنم دیگه هیچ کس پی گیر نیست :))

ROJO

New member
من کیفیت برام مهمه ن کمیت شیفیده:riz481:

بار بعد ک برم تو سایت سنجش برا ازمون mhle یه:motat:

Ana67

New member
اسم سنجش پی رو اوردین من از خواب پریدم
چقدر استرس داشتیم
خخخخخخخ
الان واسه کارنامه نهایی بیایید بازم همون روزا رو تکرار کنیم.......:smiliess (9):

mahii

New member
سلاااااااااام خوبین؟
بچهها کارنامه نهایی کوشش
من ندیدمش که؟؟

- - - Updated - - -

سلاااااااااام خوبین؟
بچهها کارنامه نهایی کوشش
من ندیدمش که؟؟

Azin E

New member
کسی نمیدونه کارنامه نهایی کی میاد؟هر چند جوابش اصلا واسم مهم نیست ولی دوست دارم بدونم

مهلا1991

New member
بچه ها وقتی تو کارنامه نهایی نوشته اخرین رتبه پذیرفته شده در سهمیه ازاد برای انتقال خون 18
یعنی کسی که با رتبه 22قبول شده سهمیه داشته؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

بچه ها وقتی تو کارنامه نهایی نوشته اخرین رتبه پذیرفته شده در سهمیه ازاد برای انتقال خون 18

ROJO

New member

- - - Updated - - -

نه بنظر من ینی کسایی ک انتقال خونو انتخاب کردن، گفته بین اونا تو چندم بودی.
کلا باید نگا کنی اگه رتبت برا ی دانشگا از اخرین فرد قبولیه اونجا بهتر باشه ینی اگه انتخاب جلوترت بود،قبول میشدی اونجا.

بالا