روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
ااااااا روجو، چرا شکلک سومت ناراحته؟ نکنه کارت شارژه قلابی بود واست فرستادم؟10تومن دیگه به باد رفت؟؟؟؟:

نخیر ناخنم شکست ولی روی رمز پاک نشد:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:mad_majidonline:
سر مامور دولت کلاه میزاری ?!! :smiliess (7):

heart.beat777

New member
کلاه شرعی گذاشتم:25r30wi: حتما رو شیشه لپ تابتو پر خش کردی تا پاک شه نه؟؟؟:25r30wi:باید پرینت بگیری بعد روشو خراش بدی،زود باش تا بچه ها نرفتن شارژو بگیرن بعد بگی کلاه سرم گذاشتی:riz481:

ROJO

New member
کلاه شرعی گذاشتم:25r30wi: حتما رو شیشه لپ تابتو پر خش کردی تا پاک شه نه؟؟؟:25r30wi:باید پرینت بگیری بعد روشو خراش بدی،زود باش تا بچه ها نرفتن شارژو بگیرن بعد بگی کلاه سرم گذاشتی:riz481:

خخخخخخخخ شما هم مثل اینکه کتاب گوساله ها پرواز میکنند و قهرمانی استقلالو ... اینا زیاد خوندی ، توهم زده شدی

من از طرف شما از اصفهونیا پوزش میطلبم، راضی نبودم واسه ده تومن اینقد بهم ببافی ::riz481:

leila89

New member
[سلام دوستان کسی می دونه شهریه دانشگاه بقیه الله بصورت داوطلب آزاد چقدره؟ مثل بین اللمل می شه یا کم تره؟
خواهشا زود جواب بدین!!!!

آخرین ویرایش:

heart.beat777

New member
خخخخخخخخ شما هم مثل اینکه کتاب گوساله ها پرواز میکنند و قهرمانی استقلالو ... اینا زیاد خوندی ، توهم زده شدی

من از طرف شما از اصفهونیا پوزش میطلبم، راضی نبودم واسه ده تومن اینقد بهم ببافی ::riz481:

منو چه به کتاب.....به زور واسه ارشد خوندم،زنده باد پرسپولیس:auizz3ffy9vla57584x apologize accept
حالا نمیشه ی جوری راضی بشی واسه ده تومنه من؟خب واست بافتم که توام رفتی ناخنو داغون کردی، پس بذار توهممو بزنم:25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

matin

New member
آغو یکی نیست واسه من لوازم التحریر بخره و ضامنم بشه :(((((( افسردگی مزمن گرفتم از بی پولی :(((( ای سرمایه دارهای بی دغدغه ای شما که زکات و خمس و مالیاتتون رو نمیپردازین یالا دیگه 2رو دیگه دانشگاه شروع میشه ای بابا

ROJO

New member
منو چه به کتاب.....به زور واسه ارشد خوندم،زنده باد پرسپولیس:auizz3ffy9vla57584x apologize accept
حالا نمیشه ی جوری راضی بشی واسه ده تومنه من؟خب واست بافتم که توام رفتی ناخنو داغون کردی، پس بذار توهممو بزنم:25r30wi:

من پرونده ی شما رو میفرستم هیئت رسیدگی ب تخلفات:black_eyed:

اون الکلم صنعتیه، چنبار بگم :|

:)))))))

heart.beat777

New member
من پرونده ی شما رو میفرستم هیئت رسیدگی ب تخلفات:black_eyed:

اون الکلم صنعتیه، چنبار بگم :|

:)))))))

ای نامرد، خو تو واسم الکل آوردی،صنعتی بود؟؟؟:25r30wi: پس مسئول پخش و توزیع الکلم که هستی، تو اعتراضا هم بودی، اوین میبینمت:25r30wi:

heart.beat777

New member
آغو یکی نیست واسه من لوازم التحریر بخره و ضامنم بشه :(((((( افسردگی مزمن گرفتم از بی پولی :(((( ای سرمایه دارهای بی دغدغه ای شما که زکات و خمس و مالیاتتون رو نمیپردازین یالا دیگه 2رو دیگه دانشگاه شروع میشه ای بابا

خودت که میدونی به ما اصفهانیا خمس و زکات تعلق نمیگیره، ما فقط میگیریم نمیدیم:25r30wi:
چطور پول داری بری نت شارژ کنی پول نداری بری لوازم مکتب خونه بگیری؟؟؟:25r30wi:
عزیزم، بیا ی کار یادت بدم راحت و خب، خدا پدر همکلاسیو بیامرزه ازش بگیر کارت تموم شد پسش بده، راحت و بی دردسر:whistle:فقط باید پرو باشی،انگار ماله باباته:25r30wi:

matin

New member
خودت که میدونی به ما اصفهانیا خمس و زکات تعلق نمیگیره، ما فقط میگیریم نمیدیم:25r30wi:
چطور پول داری بری نت شارژ کنی پول نداری بری لوازم مکتب خونه بگیری؟؟؟:25r30wi:
عزیزم، بیا ی کار یادت بدم راحت و خب، خدا پدر همکلاسیو بیامرزه ازش بگیر کارت تموم شد پسش بده، راحت و بی دردسر:whistle:فقط باید پرو باشی،انگار ماله باباته:25r30wi:

این نت خمس همسادمونه ، اینم لب تاپه دختر 3 ساله همسایش هنوز بلد نیست من باهاش کار میکنم ، آها حرکته خوبیه ولی فقط واسه خودکار جواب میده ، دفتر و کیف و اینارو چیکارش کنم ؟؟؟

heart.beat777

New member
این نت خمس همسادمونه ، اینم لب تاپه دختر 3 ساله همسایش هنوز بلد نیست من باهاش کار میکنم ، آها حرکته خوبیه ولی فقط واسه خودکار جواب میده ، دفتر و کیف و اینارو چیکارش کنم ؟؟؟

ببخشید میشه چندتا برگه بدید به من کلاسور یادم رفته شرمنده ها:25r30wi::25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

mahii

New member
بیچاره این افراد گیر من بیفتن جوری میگم نه که میرن خودشون برا من برگه میخرن :whistle:
همشهری اوتار نو مبارک.....دمت گرم
615221_Laie_99.gif

heart.beat777

New member
بیچاره این افراد گیر من بیفتن جوری میگم نه که میرن خودشون برا من برگه میخرن :whistle:

خوبه په راه و چاه نشونت دادم:25r30wi:، راستی خوش بحالت دختر همسادتون لپ تاب داره، ما که اصلا دخمل همساده نداریم باید چه کنیم هزینه مون بیاد پایین آقای مهندس؟؟؟:33:

ROJO

New member
وای کاش زود میرفت هفته ی بعد ،من دیگه با این هفته کاری ندارم:tonguesmiley:

بالا