روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

nikaesf

New member
مدارک و فرم های لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

خوشم میاد هیششششششششکی لینک دانشگاهشو که ریز مدارکو خواستن اینجا نزاشتا ! بعد گیر دادین به زنجججججججججوووووووووووووووووووووووووووووون من !

زنججججججججججججججججون
زنجووووووووووووووووووووووون
زننننننجووووووووووووووووون

:auizz3ffy9vla57584x

Y77

New member
دوستان همه ی رشته ها بعد از ارشد طرح داره؟ یونی ما فرم تعهد خدمت مطابق سال تحصیل گذاشته همه ی دانشگاه ها از اینا داره

fifi

New member
دوستان همه ی رشته ها بعد از ارشد طرح داره؟ یونی ما فرم تعهد خدمت مطابق سال تحصیل گذاشته همه ی دانشگاه ها از اینا داره

سوال منم اينه:21:
اگه كسي اطلاع داره لطفا جواب بده:smiliess (4):

- - - Updated - - -

Ana67

New member
من فردا میرم ثبت نام.زنگ زدم.خیلی خوش برخورد بود و همه سوالامو جواب داد
:thumbsupsmileyanim:

sss

New member
سلام دانشگاه اهواز امروز اطلاعیه جدید زده:ثبت نام غیر حضوری 12 تا 14
ثبت نام حضوری 15 تا 18 شهریور
ولی هنوز مدارک مورد نیاز رو نداده .سه روز پیش اطلاعیه فرق میکرد. قبل توجه قبولی های اهواز

farnaz55

New member
بچه ها یه سوال!
کسی میدونه گزینش چه جوریه؟ مثلا سوال خاصی میپرسن؟ یا تیپ و قیافمون مهمه؟:ph34r-smiley:

ham.ad

New member
سلام
آدرس سایت دانشگاه مشهد دانشگاه علوم پزشکی مشهد
بعد میرید بالای صفحه واحد بین الملل.فعلا هزینه پارسال رو زده .
ضمنا ثبت نام اینترنتی 12/6/93 شروع میشه
برای دیدن مدارک مورد نیاز به سمت چپ سایت امور دانشجویی مراجعه کنید.

ممنون دوست عزیز. فقط مشکل اینجاست که چون پارسال مشهد بین الملل تغذیه نمی گرفته شهریه اش رو هم نزده .

Proteus

New member
بچه ها براي ثبت نام دانشگاه تهران اون تعهد محضري واسه خوابگاه و وام هست ؟
يعني اگه از خوابگاه يا وام و ... نخوايم استفاده كنيم لازم نيست اين برگه رو داشته باشيم ؟

abtin13

New member

- - - Updated - - -

رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت فکر کنم طرح داشته باشن مثل پرستاری.رشته های مازاد یه عده شون کارآموزی در بیمارستان دارن مثل میکروب شناسی و هماتولوژی و ایمونولوژی و....یه عده از رشته ها هم نه طرح دارن و نه کارآموزی مثل فیزیولوژی و....

آخرین ویرایش:

fifi

New member
آبتين عزيز رشته انفورماتيك پزشكي هم طرح و كارآموزي داره؟ البته طرح كه فك كنم نداره

abtin13

New member
من که امروز ثبت نام کردم تموم شد.
رفتم پیش مسئول آموزش ازش میپرسم تاریخ تشکیل کلاسه کی هستش؟ میگه 22 شهریور.یه نگاه برد پیت اندر صفدرقلی بهش انداختم و با خودم گفتم آره منم حتما میام.اگر خودم هم نیام یکی رو از همون شهرستان میفرستم تا به حسابت برسه.:25r30wi:

بالا