روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

دل آرام

New member
اون وزاتحونه با اون حد از بی برنامگی و بی حساب کتابی ما رو کرده مچل خودش !
خودشون شبونه و یواشکی ایین نامه صادر میکنن
بعد به ما که میرسه باید تعهد محضری بدیم !

abtin13

New member
:
سلامت باشید این مدرس دیگه کدوم مدرکو که از ما نخواسته:1dco2x0p1lilzhfpg1t[/QUOTE
مسئول ثبت نام هر چی مدارک میگفت همینطوری فرت فرت میذاشتم جلوش.بیچاره خرکیف شده بود که بالاخره یکی همه مدارکو آورده.نفر بعدی منو که صدا کرد بهش گفت ببین مثل این آقا مدارکتو مرتب
کن تحویل بده:motat:

abtin13

New member
تعهد محضری اگه برای در اختیار وزارت بهداشت بودن هست چرا فقط از یه عده تعهد میگیرن؟نه جیگر تعهد واسه خوابگاه و وام دانشجوییه.

ساغري

New member
بچه ها كسي از ثبت نام دانشگاه شهيد بهشتي خبر داره؟براي رشته من زده ٣٠ شهريور يعني قبلش نبايد اينترنتي ثبت نام كنيم؟

ROJO

New member
من واسه کارشناسیم رفتم محضر خالم ضامنم شد:25r30wi:

بعد واسه همون پولایی ک از صندوق رفاه گرفتم بوود

اینم احتمالا واسه همین چیزاس

shiny

New member
منم مدارکمو مرتب و کامل تحویل میدم مخشامم مینویسم، بهله :smilies-azardl (181

sepideeee

New member
تعهد محضری اگه برای در اختیار وزارت بهداشت بودن هست چرا فقط از یه عده تعهد میگیرن؟نه جیگر تعهد واسه خوابگاه و وام دانشجوییه.
نه ابتین واسه ما هم نوشته تعهد در قبال این چند سالی که باید در خدمت وزارت بهداشت باشین بعد از تحصیل .. و در صورت اخراج دو برابرشو پرداخت کنین :p7977cujr38iyymsu8:

sepideeee

New member
بچه ها كسي از ثبت نام دانشگاه شهيد بهشتي خبر داره؟براي رشته من زده ٣٠ شهريور يعني قبلش نبايد اينترنتي ثبت نام كنيم؟
واسه ما هم نوشته 29 ام :65d6a5d6s: فکر نکنم اینترنتی باشه چون خبر میدادن وگرنه .. فردا زنگ بزنینم بپرسیم :65d6a5d6s:

sepideeee

New member

اخه دانشگاه ما که بدبختی صندوق رفاه نداشت مه .. فقط پول می گرفت به کسی چیزی نمیداد :1dco2x0p1lilzhfpg1t
حالا این فرم صندوق رفاه که نوشته مربوط به دانشگاه قبلیه یا بعدی؟؟؟

abtin13

New member
نه ابتین واسه ما هم نوشته تعهد در قبال این چند سالی که باید در خدمت وزارت بهداشت باشین بعد از تحصیل .. و در صورت اخراج دو برابرشو پرداخت کنین :p7977cujr38iyymsu8:

اون تعهد رو منم امضا کردم.منتها نه فرستادنم محضر نه ازم زیرلفظی خواستن.یه امضا زدم تموم شد.مگه اینکه بترسن شماها فرار مغزها بشین واسه همین محضر فرستادن و ازتون بله رو گرفتن:riz481:

abtin13

New member
ولی خودمونیم خاله.این همت و تلاشی که تو برای لایک زدن همه پستها به خرج میدی رو من هم از خودم نشون میدادم الان مدیرگروه، گروه باکتری شناسی دانشگاه هاروارد بودمgreensmilies-003.gif

sepideeee

New member
اون تعهد رو منم امضا کردم.منتها نه فرستادنم محضر نه ازم زیرلفظی خواستن.یه امضا زدم تموم شد.مگه اینکه بترسن شماها فرار مغزها بشین واسه همین محضر فرستادن و ازتون بله رو گرفتن:riz481:
حالا دیگه واسه ما امر فرمودن محضری بشه دیگه :black_eyed: تا حالا پام به محضر وا نشده بود که به یمن وزارت بهداشت وا شد :riz481:
منم حالا کمی فکر کنم شاید بعد از دو سال که در خدمت وزارت بهداشت بودم مغزمو بردارم و فرار کنم :black_eyed:

sepideeee

New member
ولی خودمونیم خاله.این همت و تلاشی که تو برای لایک زدن همه پستها به خرج میدی رو من هم از خودم نشون میدادم الان مدیرگروه، گروه باکتری شناسی دانشگاه هاروارد بودممشاهده فایل‌پیوست 6762
یعنی خدایی اگه وزارت خبردار میشد یه همچین کاربر دست به لایکی تو انجمن هست مستقیما بهم بورسیه تحصیلی واسه دانشگاهای امریکا میداد تا از خجالتم در بیاد :25r30wi:

دل آرام

New member

اصلا این ضامن نمیخواستا

- - - Updated - - -

اصلا این ضامن نمیخواستا

abtin13

New member
بهتره که دیگه بحث شیرین ضامن و تضمین و صندوق رفاه و کوفت و زهرمار رو ول کنیم.دیگه داره میره رو اعصابم:(50):

sepideeee

New member
بهتره که دیگه بحث شیرین ضامن و تضمین و صندوق رفاه و کوفت و زهرمار رو ول کنیم.دیگه داره میره رو اعصابم:(50):

اتفاقا ابتین حافظ هم یه شعر در باب ضمانت داشتا .. فکر کنم واسه این روزای ما گفته ::)
دوشم نوید داد عنایت که آبتینا ...
باز آ که من به عفو گناهت ضمان شدم :))

abtin13

New member
اتفاقا ابتین حافظ هم یه شعر در باب ضمانت داشتا .. فکر کنم واسه این روزای ما گفته ::)
دوشم نوید داد عنایت که آبتینا ...
باز آ که من به عفو گناهت ضمان شدم :))

اولا که خودت رو قاطی من نکن.فعلا بهشتی ضامن میخواد.لابد یه ریگی به کفشتون هست :65d6a5d6s:
ثانیا اوووووووووه شت.من اگه میدونستم که همچین ضامنی دارم که دیگه خیالی نبود :)).

sepideeee

New member
اولا که خودت رو قاطی من نکن.فعلا بهشتی ضامن میخواد.لابد یه ریگی به کفشتون هست :65d6a5d6s:
ثانیا اوووووووووه شت.من اگه میدونستم که همچین ضامنی دارم که دیگه خیالی نبود :)).

بابا زنجونیا هم تعهد خواستن :))
خدا پدر مادر حافظو بیامرزه پسره دست به خیری بود :thumbsupsmileyanim:

abtin13

New member
لابد کسایی که زنجون هم قبول شدن تو کار ریگن :25r30wi::25r30wi:
آره یاد جوونیای خودم میفتم:riz277:

بالا