روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Azin E

New member
حالا دیگه واسه ما امر فرمودن محضری بشه دیگه :black_eyed: تا حالا پام به محضر وا نشده بود که به یمن وزارت بهداشت وا شد :riz481:
منم حالا کمی فکر کنم شاید بعد از دو سال که در خدمت وزارت بهداشت بودم مغزمو بردارم و فرار کنم :black_eyed:

قزوینم تعهد میگیره ولی محضری نمیخواد بشه.بعدم وقتی امسال پامون به مجلس و دیوان عدالت اداری باز شد دیگه محضر به چشم نمیاد

Azin E

New member
من کاربر فعال شدم:4d564ad6::4d564ad6: حس میکنید حجم زیاد فعالیتمو:smiliess (3):

ROJO

New member
:25r30wi:
بچه هایی ک تو اعتراض بودن من خواب دیدم دوباره واسه ی اعتراض ک یادم نیست موضوش چی بود جمع شده بودیم، اعتراض بمدت چند روز:25r30wi: تو ی خوابگاه هم بودیم، بعد شبا پاسور بازی میکردیم و نقشه میکشیدیم واسه نحوه ی اعتراض فردا، خاله ی منم بود مزه میپروند :25r30wi:خیلی خواب شاادی بود :)

abtin13

New member
:25r30wi:
بچه هایی ک تو اعتراض بودن من خواب دیدم دوباره واسه ی اعتراض ک یادم نیست موضوش چی بود جمع شده بودیم، اعتراض بمدت چند روز:25r30wi: تو ی خوابگاه هم بودیم، بعد شبا پاسور بازی میکردیم و نقشه میکشیدیم واسه نحوه ی اعتراض فردا، خاله ی منم بود مزه میپروند :25r30wi:خیلی خواب شاادی بود :)

خوابگاه نبوده.احتمالا تو یکی از هتل های لاس وگاس بودیم.برای مرخصی مون از دانشگاه هاروارد اومده بودیم عشق و حال:25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

fate-gh

New member
الان تو سایت دانشگاه تربیت مدرس خوندم که نوشته کسانی که قسط هاشون عقب افتاده یا جریمه شدن، خوابگاه بهشون داده نمی شه... همه دانشگاه ها اینطوری ان؟ دانشگاه تهران هم همینطوره؟ من چند تا از قسط های وامم عقب افتاده یه بار هم جریمه شدم واسه دیر پرداخت کردن، ممکنه دانشگاهه تهران بهم خوابگاه نده؟ دوستانی که می دونن خواهشا بگن... دوستانی که خوابگاه گرفتن ازشون رسیدهای پرداخت قسط وام رو خواستن؟

آخرین ویرایش:

مهلا1991

New member
بچه ها کسی تا حالا رفته ثبت نام؟چند روز بهتون ک.ل/ا/س دادن؟بمن که از شنبه تا 4شنبه ک/ل/ا/س دادن تازه گفتن 22ام کلاسا شروع میشه 8 صبح اینجا باش:sadsmiley:

abtin13

New member
بچه ها کسی تا حالا رفته ثبت نام؟چند روز بهتون ک.ل/ا/س دادن؟بمن که از شنبه تا 4شنبه ک/ل/ا/س دادن تازه گفتن 22ام کلاسا شروع میشه 8 صبح اینجا باش:sadsmiley:

ارشد بهداشت اینطوری نیست که فقط دو روز در هفته بری و تموم.البته شاید از ترم دو ب بعد بشه توی 2-3 روز برنامه ها رو چید ولی ترم اول همیشه همینطوریه مخصوصا اگه جبرانی هم داده باشن. 22 ام رو همه میگن ولی خیلی بندرت تشکیل میشه مخصوصا اگه بیشترتون غیربومی باشین.اگه همگی با هم هماهنگ باشن که کسی اون روز نیاد میشه به مدیر گروه گفت که ها رو با تاخیر شروع کنه وگرنه اگه یکی بیاد و چهار نفر نیان همون یه نفر کار هارو خراب میکنه.ولی محض احتیاط باید اون روز یه سری به دانشگاه زد.22 میگن که دیگه همه تا اول مهر بیان وگرنه اگه میگفتن از اول مهر که تا وسط مهرماه هم تشکیل نمیشد.

sakht kush

New member
منم دیروز رفتم ثبت نام.از یکشنبه تا سه شنبه دارم یعنی 3روز در هفته.به ما هم گفتن 22 ولی قرار شد زنگ بزنم چند روز قبلش..

مهلا1991

New member
ارشد بهداشت اینطوری نیست که فقط دو روز در هفته بری و تموم.البته شاید از ترم دو ب بعد بشه توی 2-3 روز برنامه ها رو چید ولی ترم اول همیشه همینطوریه مخصوصا اگه جبرانی هم داده باشن. 22 ام رو همه میگن ولی خیلی بندرت تشکیل میشه مخصوصا اگه بیشترتون غیربومی باشین.اگه همگی با هم هماهنگ باشن که کسی اون روز نیاد میشه به مدیر گروه گفت که ها رو با تاخیر شروع کنه وگرنه اگه یکی بیاد و چهار نفر نیان همون یه نفر کار هارو خراب میکنه.ولی محض احتیاط باید اون روز یه سری به دانشگاه زد.22 میگن که دیگه همه تا اول مهر بیان وگرنه اگه میگفتن از اول مهر که تا وسط مهرماه هم تشکیل نمیشد.

اره خانمه هم بمن گفت که اصلا رو این فکر نباش که شنبه یکشنبه بیای کلاسو بعد بری خونه ای کاش میشد اینکارو کرد

abtin13

New member
اره خانمه هم بمن گفت که اصلا رو این فکر نباش که شنبه یکشنبه بیای کلاسو بعد بری خونه ای کاش میشد اینکارو کرد
اگه اون تعهد نامه ای که امضا کردین رو کسی خونده باشه توش نوشته که دانشجو بصورت تمام وقت در اختیار دانشگاه می باشد.بعضی دانشگاه ها حتی من شنیده بودم که به دانشجو کارت تردد میخوان بدن که موقع ورود و خروج کارت بزنن که البته انگار عملی نشد.

fifi

New member
كلاساي منم شنبه يكشنبه و دوشنبه ست و از 5 مهر شروع ميشه :tonguesmiley:
شيراز از دوم مهر شروع ميشه:ahi5slcgm04mi8jqqkl

love virology

New member
گلستان خابگاه نمیده / گروه ویروس هم دیدم از شنبه تا 3 شنبه یه کله گذاشته

- - - Updated - - -

اگه اون تعهد نامه ای که امضا کردین رو کسی خونده باشه توش نوشته که دانشجو بصورت تمام وقت در اختیار دانشگاه می باشد.بعضی دانشگاه ها حتی من شنیده بودم که به دانشجو کارت تردد میخوان بدن که موقع ورود و خروج کارت بزنن که البته انگار عملی نشد.

ابتین پادگان 05 کرمانه برگه تردد خخخخخخخخخخخخخخخخ

abtin13

New member
گلستان خابگاه نمیده / گروه ویروس هم دیدم از شنبه تا 3 شنبه یه کله گذاشته

- - - Updated - - -

ابتین پادگان 05 کرمانه برگه تردد خخخخخخخخخخخخخخخخ
آره دیگه.هر کی هم زودتر از ساعت تعطیلی کارت بزنه با شهاب 3 میزننش:j58r36j3gcr4suxymup

heart.beat777

New member
سلام، دوستان عزیز، منم رفتم ثبت نام،کلا اینکه زورتر میگن بیاین واسه شروع نیست، به منم گفتن تقویم آموزشی دانشگاه 25ه، ولی پرسیدم گفتن زودتر میگم بیاین که دنبال کار کارت غذا و خوابگات باشی تا دیگه از اول مهر بری سر کلاس، تصدیق حرف آبتین جان گفتم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

fate-gh

New member
بچه ها کسی می دونه اگه بدهی به صندوق رفاه داشته باشی خوابگاه بهت می دن یه نه؟

بالا