روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

مهلا1991

New member
بچه ها ریز نمرات همون کارنامه کله دیگه؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید دارید دیونه میشم

mahii

New member
من امروز از یه نفر شنیدم که اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنی و قبول شی دانشگاه اولیت میپره
یادم رفت اگه قبول نشیم چی بازم میپره؟کسی میدونه؟؟؟
ببین فکر نکنم درصورتی اولی میپره ک تکمیلو قبول شی چن باید یجا بری بالاخره...اگه قبول شدی ک هیچ نشدی گمونم همون اولی سرجاش باشه اگه اونطور بود کسی این ریسکو نمیکرد

yeganehh

New member
اتفاقا" منم پرسیدم گفتن سالهای گذشته نمیشد اما امسال برای ارشد هم دستمونو باز گذاشتن و میشه به متاهلا انتقالی داد.

راست میگی؟؟؟؟البته منم زنگیدم دانشگاهمون که در مورد انتقالی بپرسم گفتند که بخشنامه امسال عوض شده و مسئولش نبود تا کامل بپرسم.....کسی میدونه مدرک فارق التحصیلی به اسم دانشگاه مبدا میشه یا مقصد؟؟؟تو مدرک مینویسه انتقالی بوده؟؟؟؟

mri13

New member
mri بابایی کجا بودی تو؟ خیلی وقته نیستی؟:ad54ad:

دیگه abtin چند جا درگیرم! تو این چند روزه کلی شام دادم! دیشب یکیو دیدم نمیشناختمش جالب اینکه نه تنها منو میشناخت بلکه میدونست دانشگاه قبول شدم و قرار شام بدم با اکیپ دوستام اومد شام خورد! یجوری احوال پرسی میکرد انگار 25 ساله میشناستم منم دیگه روم نشد چیزی بگم!

abtin13

New member
دیگه abtin چند جا درگیرم! تو این چند روزه کلی شام دادم! دیشب یکیو دیدم نمیشناختمش جالب اینکه نه تنها منو میشناخت بلکه میدونست دانشگاه قبول شدم و قرار شام بدم با اکیپ دوستام اومد شام خورد! یجوری احوال پرسی میکرد انگار 25 ساله میشناستم منم دیگه روم نشد چیزی بگم!

25 سال؟ خوب معلومه که از عنفقان کودکی می شناخته تورو:riz481: حافظه قوی ای داشته با این وضع.کلا ناهار و شام و مال مفت حافظه آدم رو خوب بکار میندازه.حیف که سر جلسه امتحان جواب نمیده:25r30wi:
حالا چن تومن پیاده شدی؟:25r30wi:

دل آرام

New member
خوب من نمیگم دقیق روز ثبت نام رو بگن که ، بیان بگن آغو این مدارک و . . . لازمه حالا هر موقع ثبت نام کردیم ، کردیم ، اصلا ثبت نام نمیکنیم و نیاین

پس ایول به دانشگاه زنجونیا! :auizz3ffy9vla57584x
وایی من خیلی دلم میخواد عاشورا تاسوعای زنجانیا رو از نزدیک ببینم ! :rolleyessmileyanim:

دل آرام

New member
بچه ها ریز نمرات همون کارنامه کله دیگه؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید دارید دیونه میشم

ریز نمرات خود دانشگاه از دانشگاه تون میگیره !

فقط یه مدرک میخوان که نشون دهنده ی پایان تحصیلتون باشه و معدلم توش قید شده باشه !

sepideeee

New member
اطلاعات کاملی دادی به فهیمه خانم ..تشکر نمودن ..:ad54ad:

سوالاتت رو بپرس ..خودم 2 سال کارشناسی اونجا بودم..
ای وای راست میگی میخواستم مکسین رو معرفی کنما ... یادم رفت :))
کارشناسی که 4 ساله ... تو چجوری دو سال خوندی؟؟ :5:

آخرین ویرایش:
بالا