روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mexin

Well-known member
ترم اولی های عزیز .. ای آش خورها ... طبق خبرهای رسیده از اول مهر ریاست دانشکده ها خودشون واسه تون هر روز آش میپزن بهتون میدن ... تا دو ترم فقط باید آش بخورید... بعد که رفتید دانشگاه از ترم بالایی های خودتون میشنوید اینارو و یاد من می افتید ....:tonguesmiley:

خب آش رشته دوس دارید یا آش کشک یا آ ماش یا هزاران نوع آش دیگه؟ هوم؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ocean

New member
کاش یه تاپیکیم بود واسه اونایی که حقشون امسال بود قبول بشنو بدشانسی اوردن و قبول نشدن...
کمی درد دل شاید ی ذره ادم به زندگی امیدوار می شد...
:dadad4::sad::sadsmiley:

mexin

Well-known member
اميدوارم شيراز خوابگاه بده اونم از ترم اول، من خيلي نگرانم از اين سر كشور برم اون سر كشور بعدش دربه در بشم:dadad4:

از ککدوم سر کشور میری اون سر کشور ؟ کشور یه سر داره دیگه ... دو تا سرش کجا بود؟؟:smiliess (11):

Ana67

New member
بهونه نیار ..خب یه سال شدیدا درس خوندی .. اتفاقات گذشته یادت نمیاد ..الان فقط درسها یادته ... خب کجا بیایم؟؟:21:

نههههه من حافظم قویه قویهههههه
یادم نیستاااا
ولی یادداشت کنن.بیا 33 پل.یه کم جلوترش پلی خواجووووووو:thumbsupsmileyanim:

mexin

Well-known member
نههههه من حافظم قویه قویهههههه
یادم نیستاااا
ولی یادداشت کنن.بیا 33 پل.یه کم جلوترش پلی خواجووووووو:thumbsupsmileyanim:

هیچی دیگه ...شانس ما اصفهانی در اومد .... ما خودمون بیخیال شیم بهتره ها....:whistle::whistle:

shiny

New member
ترم اولی های عزیز .. ای آش خورها ... طبق خبرهای رسیده از اول مهر ریاست دانشکده ها خودشون واسه تون هر روز آش میپزن بهتون میدن ... تا دو ترم فقط باید آش بخورید... بعد که رفتید دانشگاه از ترم بالایی های خودتون میشنوید اینارو و یاد من می افتید ....:tonguesmiley:

خب آش رشته دوس دارید یا آش کشک یا آ ماش یا هزاران نوع آش دیگه؟ هوم؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7[/QUOTE

من آش رشته:4d564ad6:

mexin

Well-known member

خب آش رشته دوس دارید یا آش کشک یا آ ماش یا هزاران نوع آش دیگه؟ هوم؟؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7[/QUOTE

من آش رشته:4d564ad6:

بعله ..اولین مشتری ترم اولی آش خور ...خوش اومدی ..خب یه کاسه آش میخوای بخوری یا دو کاسه آش؟؟!:21:

Ana67

New member
منم آش رشتهههه
با روح و روان من بازی نکنیییییییین.من آش میخوااااااااااااممممممممممم
:j58r36j3gcr4suxymup

hebe.nurse

New member
سلاااااااااام بچه ها خیلی خوشحالم قبولیتونو دیدم:4d564ad6:
من خیلی تو تاپیکتون نبودم هراز گاهی میومدم ولی درجریان کامل اعتراضاتون بودم
خیلی خوشحالم که همگی نتیجه گرفتید
ایشالا واسه دکترا باز ببینمتون:bunnyearsmiley:
منم پرستاری توانبخشی ایران قبول شدم:)))

mexin

Well-known member
منم آش رشتهههه

میگم رییس دانشکده تون هی فرت و فرت برات هر روز آش بیاره ..خوبه ..:bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

منم آش رشتهههه

میگم رییس دانشکده تون هی فرت و فرت برات هر روز آش بیاره ..خوبه ..:bunnyearsmiley:

nikaesf

New member
زاینده رود گفتی و کردی کبابم
زاینده رود کجا بود
آبشو میدزدن و هیچکس به فکر نیست

فقط بلدن بخاطر اعتراض چند نفر به یه فیلم به یه دلیل مسخره جلوشو بگیرن اما زاینده روووود بیگناااااه
بگو مسیر زاینده رودو بگیر بیا بالا:riz481:

Ana67

New member

بلههههه:tonguesmiley:
فقط بگو زیاد باشه که به ترم بالاییها هم برسه هاااا.یاد دوران آش خوری خودشون بیوفتنننننننن

mexin

Well-known member

بلههههه:tonguesmiley:
فقط بگو زیاد باشه که به ترم بالاییها هم برسه هاااا.یاد دوران آش خوری خودشون بیوفتنننننننن

اتفاقا ما ترم بالایی نداشتیم ..خودمون ارشد بودیم و هستیم امسال هم ...:tonguesmiley:

بالا