روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mri13

New member
دوستای گلم به همتون تبریک می گم. انشالا دوره پرباری واستون باشه و به جاهای خوب برسین.
تبریک به آبتین عزیزم. خیلی برات خوشحالم. امید عزیز تو هم همینطور. انشالا همتون موفق باشین.
خانم های عزیزم تبریک. روخوی عزیز، دل آرام، ماهی، شاینی عزیز و همه دوستای عزیزی که زیر این تاپیک افتخار آشنایی باهاشون رو داشتم.
mri 13 عزیز شمام تبریک.:ad54ad:

مرسی بردیا خیلی مردی بردیا کارشناسی ارشد هست ولی همیشه کنارمون بود و تو اعتراضا خیلی کمکمون کرد دمت گرم بردیا

دل آرام

New member
دوستای گلم به همتون تبریک می گم. انشالا دوره پرباری واستون باشه و به جاهای خوب برسین.
تبریک به آبتین عزیزم. خیلی برات خوشحالم. امید عزیز تو هم همینطور. انشالا همتون موفق باشین.
خانم های عزیزم تبریک. روخوی عزیز، دل آرام، ماهی، شاینی عزیز و همه دوستای عزیزی که زیر این تاپیک افتخار آشنایی باهاشون رو داشتم.

مرسی آقای ایزدمهر
اگر حرفی زدم که ناراحت شدینم از همین تربیون ازتون عذر خواهی میکنم . امیدوارم که عذرخواهیمو بپذیرید :rose:

heart.beat777

New member
منم تو اعتراضا بودم، خوشحال که حتی اگه 1 نفر به ظرفیتا اضافه شد و باعث قبولی تعدادی شدیم، خدارو شکر، منم بیوشیمی بالینی شهرکرد قبول شدم، واسه من که اصفهان امسال نمیگرفت شهرکرد بهترین جا بود، خیلی خوشحالم، بچه ها گل کاشتید، عاشقتونم هزارتا، روجو توام طلا درآوردی رازیو، همه و همه واقعا خوشحالم،
زنده باد ایستادگی در برابر ظلم، زنده باد روح همبستگیه بینمون:smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x:thumbsupsmileyanim: I Love You Guys

heart.beat777

New member

داشه خودمی تو عزیز، مرسی بابت حمایت بی منت و خالصانت از اعتراض ما و بابت همه سختی که واسه قشر ما کشیدی( معترضین به نتایج) ازت ممنونم،مراقب همه خوبیات باش داشه هم خوابگاهیه خودم

Edna

New member
عاره واقعا منم چیزی متوجه نشدم چرا اینجوری گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

واسه بهشتی یه اطلاعیه زدن در مورد ثبت نام..ولی واسه شیراز اون آدرسی که گذاشتن مثل اینکه اشتباهه..یا شایدم اون پیچ فعلا یه مشکلی داره

SH!LA

New member
سایت برام باز نمیشد؛ ولی چند دقیقه پیش باز شد و نتیجه رو دیدم.

معجـزه شده...!

نمی دونم بخندم یـا گریه کنم...؟!

abtin13

New member
خوب حالا همگی وضعیتتون رو از کارشناسی به کارشناسی ارشد تغییر بدین
زود تند سریع:rolleyessmileyanim:

heart.beat777

New member
آبتین داش یادته واسه من شرایطتتو گفتی که از کجا به این ارشد رسیدی؟؟؟ داش، خدا جواب تلاشو با دست پر بهت داد،خیلی خیلی خوشحال شدم آبتین جان، امیدوارم بتونم موفقیتتو ببینم. بچه ها چقد خوب بود روز اعتراض همو دیدیم، مشتاقانه منتظر دیدار دوباره همه دوستان هستم به خصوص بردیا(داش خودم) و آبتین( ترک با غیرت و محکم خودم) و سعید(همشهری گلم) کاش میشد از خانما هم اسم بیارم:25r30wi::25r30wi::motat::thumbsupsmileyanim:

saeid3

New member
.....................................................

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

abtin13

New member
آبتین داش یادته واسه من شرایطتتو گفتی که از کجا به این ارشد رسیدی؟؟؟ داش، خدا جواب تلاشو با دست پر بهت داد،خیلی خیلی خوشحال شدم آبتین جان، امیدوارم بتونم موفقیتتو ببینم. بچه ها چقد خوب بود روز اعتراض همو دیدیم، مشتاقانه منتظر دیدار دوباره همه دوستان هستم به خصوص بردیا(داش خودم) و آبتین( ترک با غیرت و محکم خودم) و سعید(همشهری گلم) کاش میشد از خانما هم اسم بیارم::

آره جیگرتو، یادمه.امیدوارم تو و همین طور بقیه بچه ها هم موفق باشن. ترم یک که تموم شد همتون میایین اینجا میگین ای خدا من چه غلطی کردم ارشد قبول شدم :black_eyed: از بس سخته. ولی از شوخی گذشته این برنامه های تجمعی اگه نبود بیشتر ماها قبول نمی شدیم.این نشون میده که هر وقت و هر کجا یکم اتحاد اگه داشته باشیم به خیلی جاها می تونیم برسیم.
ضربان قلب عزیزم (همون هارت بیت عزیزم) منم امیدوارم بتونم تو و بقیه دوستانی که تو این راه زحمت کشیدن رو دوباره ببینم.

ریتا

New member
:bunnyearsmiley::thanks:
تبریک
دیدی گفتم جوش نزنامیدت ب خدا باشه

خیلی خوشحالم عزیزم
یهو نگن بین المللی ولی قید نشده با پرداخت شهریه.واسه من معجزه ای واقعیه خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشکرت.مرسی عزیزم از خوشحالی همه خوشحالم

abtin13

New member
باز خوبه این بی اعصابی ها و قهر کردن های من آخرش نتیجش + بود وگرنه یه هفته هم باید میشستم برای قبول نشدنم اعصابمو خرد می کردم:14:

بالا