روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

م.صفری

New member
یهو نگن بین المللی ولی قید نشده با پرداخت شهریه.واسه من معجزه ای واقعیه خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشکرت.مرسی عزیزم از خوشحالی همه خوشحالم

:riz304::4d564ad6:

Iris

New member
سلام.... الان که تصور میکنم چهره بچه هایی که بااون همه سختی اومدن تهران خندونه خیلی بیش تر خوشحال میشم...منم شیراز قبول شدم

پرچم شیرازیا بالا:auizz3ffy9vla57584x
مبارکه هم یونی شدیم

Iris

New member
ممنونم ...تبریک مجدد به شما....ایشالا موفق باشین ....من بار اولمه میخام بیام شیراز فقط تعریفاشو شنیدم:auizz3ffy9vla57584x

MANDI89

New member
سلام تبرییییییک شیراز بعد تهران ی شهر عالیه واقعا همه چیش عالیه ایشالا روزای خوبی داشته باشی اونجا
من ایران قبول شدم و اما الان میگم کاش شیراز رو زودتر زده بودم

ROJO

New member
آبتین داش یادته واسه من شرایطتتو گفتی که از کجا به این ارشد رسیدی؟؟؟ داش، خدا جواب تلاشو با دست پر بهت داد،خیلی خیلی خوشحال شدم آبتین جان، امیدوارم بتونم موفقیتتو ببینم. بچه ها چقد خوب بود روز اعتراض همو دیدیم، مشتاقانه منتظر دیدار دوباره همه دوستان هستم به خصوص بردیا(داش خودم) و آبتین( ترک با غیرت و محکم خودم) و سعید(همشهری گلم) کاش میشد از خانما هم اسم بیارم:2
کاش میشد!!?
من بهت اجازه میدم اسم بیاری:25r30wi::25r30wi::smiliess (8):

mahii

New member
تبرییییییککککککککککک بهمه من دیروز به نمایندمون اس دادم ینی چی چرا ما رتبههای برتر قبول نمیشیم ؟1!!! این چ وضعشه و کلی غرغر
اما امروز دیدم قبول شدم اس دادم جناب دکتر من قبول شدم تشکرررررر
جواب داد تبریک تبریک خیلی خوشحال شدم....این برام خیلی ارزش داشت واکنشش

Iris

New member
سلام تبرییییییک شیراز بعد تهران ی شهر عالیه واقعا همه چیش عالیه ایشالا روزای خوبی داشته باشی اونجا
من ایران قبول شدم و اما الان میگم کاش شیراز رو زودتر زده بودم

سلام ممنون دوست عزیز (نمیدونم مخاطبت منم یا اقا سعید...)
منم بهت تبریک میگم ایشالا شما هم روزای خوبی تو پایتخت کشور داشته باشین :rose:

saeid3

New member
سلام.... الان که تصور میکنم چهره بچه هایی که بااون همه سختی اومدن تهران خندونه خیلی بیش تر خوشحال میشم...منم شیراز قبول شدم[/QUOT
سعید تبریک میگم

مرسی عباس جون...منم قبولیتو تبریک میگم ..ایشالا دکترا

- - - Updated - - -

سلام.... الان که تصور میکنم چهره بچه هایی که بااون همه سختی اومدن تهران خندونه خیلی بیش تر خوشحال میشم...منم شیراز قبول شدم[/QUOT
سعید تبریک میگم

مرسی عباس جون...منم قبولیتو تبریک میگم ..ایشالا دکترا

کرهانی

New member
ممنونم ...تبریک مجدد به شما....ایشالا موفق باشین ....من بار اولمه میخام بیام شیراز فقط تعریفاشو شنیدم:auizz3ffy9vla57584x

من کارشناسی زاهدان بودم...شما زاهدانی هستید؟؟
واقعا مردم زاهدان خیلی خوب بودن...عاشق دانشگاهش بودم
شیراز همسایه ماست...آب و هوا و همه چیش عالیه...دانشگاه علوم پزشکیش هم سطحش خوبه....خوابگاه هم نگران نباش

ava1391

New member
من شیراز درس خوندم خودم هم استان فارسی هستم شیراز خ خوب استادهای خوب دمحیط اموزشی خوب و خوابگاههای خوب بخصوص خوابگاههای ارم

بالا