روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sakht kush

New member
ای کاش میشد من بیهوش بشم این لحظات انتظار رو حس نکنم....خیلییییی استرس گرفتم...:smiliess (12):

sakht kush

New member
الان من خودمو مثل یک هواپیمایی میبینم که دارم بدون مقصد بالای کشور پرواز میکنم اینکه کدوم شهر قراره فرود بیام تا چند ساعت دیگه مشخص میشه:65d6a5d6s:

ریتا

New member
من الان غش میکنم ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

yeganehh

New member
الان من خودمو مثل یک هواپیمایی میبینم که دارم بدون مقصد بالای کشور پرواز میکنم اینکه کدوم شهر قراره فرود بیام تا چند ساعت دیگه مشخص میشه:65d6a5d6s:

این حس رو خیلیها دارند از جمله خودم...اما باید به خدا توکل کرد و راضی باشیم به رضای او..
حالا مگه جدی امروز نتایج میاد??

sakht kush

New member
این حس رو خیلیها دارند از جمله خودم...اما باید به خدا توکل کرد و راضی باشیم به رضای او..
حالا مگه جدی امروز نتایج میاد??
بله توکلمون به خداست....اخه اون دفعه هم که سنجش کارنامه علمی رو زد چند ساعت بعد فعال کرد حالا نمیدونم ....ما از امروز آماده کردیم خودمونو .

genetic93

New member
سلام دوستاي خوبم.............. من از خودم بيشتر نكران مامان و بابامم ك خيلي اميدوارن............ايشالا خدا اميد هيج كس و نااميد نكنه

Lemen

New member
یا مدبر السنجش و الکنکور
یا محول النتایج الآزمون
حول نتیجتنا الا احسن حال

الهی نتیجه را به بهترین شکل مقدر فرما و به روئیتمان برسان و قلبمان را مشعوف گردان
همگی آآآآمین

Iris

New member
یا مدبر السنجش و الکنکور
یا محول النتایج الآزمون
حول نتیجتنا الا احسن حال

الهی نتیجه را به بهترین شکل مقدر فرما و به روئیتمان برسان و قلبمان را مشعوف گردان
همگی آآآآمین
سلام اجی...
عجب دعایی کردی خخخخخخخخخخ یاد تحویل سال اوفتادم

Iris

New member
طولانی ترین قصه های پرغصه نیز ، بالاخره به پایان خواهند رسید
با چشمانی پر امید ، صبری لازم است
هیچ آسمانی نیز همیشه ابری نخواهد ماند

mamaie

New member
واااااااااای یعنی امروز همون روز موعوده!!!!????? نتیجه ها واقعا امروز میاد??? استرسم مضاعف شد

fate-gh

New member
به نظرم اگه امروز می اومد ظهر اعلامیه می زدن... مگه قبلش اعلامیه نمی زنن؟

Iris

New member
سنجش واسه کارنامه که اطلاعیه نزد فقط یه لینک گذاشت اینم از نتایج نهایی که لینک مرده گذاشته تا جون دار بشه ما جون به لب میشیم خخخخخخخخخخ

بالا