روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

مهلا1991

New member
این اقای جمشید حاجتی تو دانشگاه تهرانم هست
دل ارام خانم قراره این اقا چکار کنند؟

حالا توش چی نوشته بود ؟!

یه مهر خورده نوشته:آنی... بعد نوشته که به پیوست درخواست..... در خصوص رسیدگی به مسائل و مشکلات کاهش ظرفیت رشته های علوم پزشکی ارسال میگردد خواهشمند است دستور فرمائید با توجه به ضرورت موضوع اقدام لازم مبذول ونتیجه حاصله اعلام را به ... اعلام نمایند.همین

دل آرام

New member
این اقای جمشید حاجتی تو دانشگاه تهرانم هست
دل ارام خانم قراره این اقا چکار کنند؟

دکتر حاجتی مسئول بخشیه که نامه اعلام ظرفیت دانشگاهها میرسه به دستش ! بعد وزاتخونه بررسی میکنه و رای اری یا نه میده !!
البته خانمه که گفت الان باید پورکاظمی اقدامات رو انجام بده !

abtin13

New member
بچه ها من فکر میکنم نتیجه نهایی رو هم مثه پاسخنامه توی یکی از این لینک ها جاسازی کردند خخخ

این سنجشی ها به پابلو اسکوبار گفتن زکّــــــــــــــــــــــــــــی.این مسئول سایت سنجش پ آدم با استعدادی به نظر میاد.فکر کنم استعدادش داره هدر میره.:smiliess (11):

abtin13

New member
منم جواب فکسم رسید دیدم خطاب به دکتر فرجی دان ست!!متاسفانه چند روز بود شهرم نبودم الان اومدم فکسو دیدم فهمیدم که اصلا فرجی دانا چه ربطی به بهداشت داره از اون بدتر که فهمیدم فرجی دانا رو برکنار کردنّ!! ظهری داشتم به پدرم میگفتم به خشکه این شانس...خوب شد ما 1 اقدامی کردیم که اینا سریع یادشون به برکناری مسئولاشون بیفته!!!من باز از فردا باید از نو پیگیری کنم شمما هم بیکار نشینین پیگیر کارتون باشین..

والا این همه که ما به وزارت بهداشت فشار آوردیم، به وزارت علوم فشار میاوردیم، فرجی دانا خودش زنگ میزد به هاشمی میگفت جون مادرت این ظرفیت ها رو زیاد کن.
They Did Us

fifi

New member
دوستان كسي به درصداش معترض نيست؟ما انفورماتيكي ها كه پاسخنامه نداريم چكار كنيم!!!!! كسي هم كه جوابگو نيست!:wacsmiley:

sepideeee

New member
بچه ها این سایت سنجش پی چرا می خوام برم تو قسمت گزینه هاش خطا میده ...
نکنه امشب میخوان نتایجو اعلام کنن :riz481:

دیگه فایده ایی نداره زنگ بزنیم به پروکاظمی !
هر کار انجام شه رو سایت اعلام میکنن دیگه !!!اگر بخوان کاری انجام بدن البته !!!!!

خانم دل آرام من این حاجتی رو تو این لینکه پیدا نکردم ...به هر حال من دنبال کارامم همین اعتراضا... ممنونم اون لینکو دادین چون دیدم علاوه بر شماره تلفناشون هر کدوم فکسم دارن که چه بهتر من میتونم برای هر کدومشون جداگانه فکس کنم اعتراضمو یا ناممو... بچه ها بیکار نشینین اگر نتایج بیاد دیگه دستون به جائی بند نیست... از من گفتن بود

bme88

New member
بچه ها این سایت سنجش پی چرا می خوام برم تو قسمت گزینه هاش خطا میده ...
نکنه امشب میخوان نتایجو اعلام کنن :riz481:

واسه من که هیچیش خطا نمیده
ولی یه بار دیدی سوپرایز کرد:21:
از این سنجش پی که من دیدم هر چیزی بر میاد :thumbsupsmileyanim:

م.صفری

New member
خخخخخخ سنجش پی چه میکنه با ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سنجش پی طی یک اقدام هوشمندانه و اینده نگر داره ما رو به افرادی کوشا و کاری تبدیل میکنه که تمام شگردای خبیثانه رو، روی ما پیاده میکنه
لازم به ذکر است : من تو این مدت از بس نامه نوشتمو تو این سایت مطلب گذاشتم تایپمم خوب شده فک کنم بتونم برم تو وزارت کارای تایپیشونو انجام بدم

:rolleyessmileyanim:
ای سنجش ازاده ...اماده ام اماده
بخدا تو خدمت به سربازام انقد تمرینای سخت نمیدن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

دل آرام

New member
خانم دل آرام من این حاجتی رو تو این لینکه پیدا نکردم ...به هر حال من دنبال کارامم همین اعتراضا... ممنونم اون لینکو دادین چون دیدم علاوه بر شماره تلفناشون هر کدوم فکسم دارن که چه بهتر من میتونم برای هر کدومشون جداگانه فکس کنم اعتراضمو یا ناممو... بچه ها بیکار نشینین اگر نتایج بیاد دیگه دستون به جائی بند نیست... از من گفتن بود

هست فهمیه جان
خوب دقت کن میبینیش !
الان به گفته خودشون افزایش داره صورت میگیره دیگه !
من به نظرم هر کار بوده انجام دادیم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .

شاید زندگی، آن جشنی نباشد كه ما آرزویش را داشتیم،

اما حال كه به آن دعوت شده ایم بگذار تا میتوانیم زیبا برقصیم تا پشیمان نشویم

شکسپیر:
یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن یا به اندازه ی تلاشت آرزو کن.

بالا