روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
ی گزینه ی مشاهده پاسخنامه و درخواست فرم اعتراض فعال اضاف شده

خدا اینم بخیر بگذرونه:smiliess (7):

ی گزینه ی مشاهده پاسخنامه و درخواست فرم اعتراض فعال اضاف شده

خدا اینم بخیر بگذرونه:smiliess (7):

به خیر میگذره عزیزم نگران نباش
این سنجشی که ما دیدیم همونطور که کلیدارو درست کرد به اعتراض پاسخنامه ها هم جواب میده... برای ارشد همش فرمالیته است...حالا اگه دستیاری بودیم یه چیزی:whistle:

ROJO

New member
این سنجشی که ما دیدیم همونطور که کلیدارو درست کرد به اعتراض پاسخنامه ها هم جواب میده... برای ارشد همش فرمالیته است...حالا اگه دستیاری بودیم یه چیزی:whistle:

هاااا عااموو، تازه ظرفیتام میخواد زیاد شه!:whistle:

پی نوشت: گزیده ای از امید دادن های دو داوطلب ب هم:25r30wi:

bardiam

New member

واسه من که درست بود همه درصدا ! البته اونی که اشتباه حساب شده واسش ، امیدوارم بتونه حقشو بگیره ولی خب واسه ما جای نگرانی هست در هر صورت :sadsmiley:

ham.ad

New member
تبریک به Hamidvet عزیز.[/:rose:SIZE]
انشاءالله خبر قبولی همه دوستان مخصوصا "نوتر عزیز" (که چند وقته پیداشم نیست!!) رو تو آزمون امسال بشنویم.واقعا من که برای موفقیت نوتر همیشه دعا میکنم بس که گله .:rose::bunnyearsmiley:

ham.ad

New member
تبریک به Hamidvetعزیز.
انشاءالله خبر قبولی همه دوستان مخصوصا "نوتر عزیز" (که چند وقته پیداشم نیست!!) رو تو آزمون امسال بشنویم.واقعا من که برای موفقیت نوتر همیشه دعا میکنم بس که گله .:rose::bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

bme88

New member
حالا یه نکته فوق باحال :d
رشته انفورماتیک که کلا از هر نظر داغون بود امسال سوالایه غلط و کلید اشتباه و ....
بعد از کارنامه اولیه دوباره کارنامه اومد براشون و رتبه‌هاشون تغییر کرد!!
چون کلید رو تغییر دادن بعد از کلید نهایی
بعد جالب اینه که کلید نهایی رو نزدن
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را که چطور قرار بدون کلید نهایی درست، درصد حساب کنن:d
من واقعا تبریک میگم خدمت مسولین!!

ham.ad

New member
بچه ها تو فرم اعتراض یه قسمت داره که نوشته اعتراض به عدم پذیرش.قضیه اش چیه؟

abtin13

New member
آغا درصدای منو چند صدم هم زیاد زدن.به نظرتون اعتراض بدم کمش کنن؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Y77

New member
بچه ها تو فرم اعتراض یه قسمت داره که نوشته اعتراض به عدم پذیرش.قضیه اش چیه؟

دور از جون برای بعد از نتیجه ها اگه یه نفر فکر میکرده قبول میشه قبول نشه میتونه اونجا اعتراض بذاره البته فکر میکنم

بالا