روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mamaie

New member
آخه این دیگه چجوریشه؟؟؟؟؟ هرروز یه استرس به قبلیا اضافه میشه من نمیدونم چراامسال انقدر شیر تو شیره؟؟؟؟ چه خبره ما خبر نداریم از کاراشون ???بابا جون مثل پارسال یه بار نتیجه میزدید خیال خودتونو مارو راحت میکردین اصلا همه چی غیر قابل پیش بینی شده

mamaie

New member
حالا ما با این رتبه ها انتخاب دانشگاه کردیم اگه خدای نا کرده تغییری ایجاد بشه و اعتراضی به جا باشه تکلیف ما چی میشه اصلا این آقایون سنجش پی حواسشون هست چه کار میکنن خب از اول قبل کارنامه ها درصد میذاشتن بدون رتبه هر کی اعتراض داشت رسیدگی میشد بعدش این جینگولک بازیا رو در میوردن

mamaie

New member
البته شایدم این اضافه ظرفیتو گذاشتن واسه چنین موقعی .... که بچه هایی که اعتراضشون کارامده و درسته بذارن جای اضافه ظرفیت

ROJO

New member
اونا حتی ب خودشون زحمت ندادن سوالا رو درست بررسی کنن ک کلید نهایی واقعا درست باشه، اونوقت حالا تو این ضیق وقت میان اعتراضات ب درصد این همه دانشجو رو چک کنن?! حالا مطمئنم خیلیا سر یکی دو درصدم اعتراض میذارن! تیری در تاریکی:65d6a5d6s:

دل آرام

New member
اونا حتی ب خودشون زحمت ندادن سوالا رو درست بررسی کنن ک کلید نهایی واقعا درست باشه، اونوقت حالا تو این ضیق وقت میان اعتراضات ب درصد این همه دانشجو رو چک کنن?! حالا مطمئنم خیلیا سر یکی دو درصدم اعتراض میذارن! تیری در تاریکی:65d6a5d6s:

عزیزم شما هنو به ابعاد پنهان سنجش پی، واقف نشدید :)
سنجش پی الان برای من در هاله ایی از مه و دود به سر میبرد !

- - - Updated - - -

دل آرام

New member
یعنی هیشکی واسه پیگیری زنک نزده 6133 ببینه چی شده شکایتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

sepideeee

New member
انقد اینجا تند تند میره صفحاتش جلو که من وقت نمی کنم بخونم :(50): چه وضشه ؟؟ :mad_majidonline:

midwif.mah

New member

... انگل شناسی پزشکی ... :thanks:
... Medical Parasitology ... :heart:
... دانشگاه تربیت مدرس ... :painting:

واقعا تبريك ميگم منم امسال ارشد قبول شدم فكر كنم تربيت مدرس هم كه اولين انتخابمه قبول بشم... خدا يعني ميشه منم ٢ سال ديگه دكترا قبول شم و مثل شما انقدرخوشحال بشم؟؟؟ بازم تبريك ميگم حس زيباييه گواراي وجودتون

karshenasgh

New member
شاید اون اعتراض به سهمیه و اعتراض به عدم پذیرش مربوط باشه به همین کاهش ظرفیت ها و اینکه بعضی دانشگاهها بلوکه شدن و اینکه ظرفیت های مازاد و پولی رو زیاد کردن.. شاید میخوان بگن اگه اعتراضی به اینا دارین اینجا اعتراضتون رو وارد کنید...

karshenasgh

New member
نوشته : نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد

اما نمره ای جلوش ننوشتن!... :smiliess (12):

ROJO

New member

- - - Updated - - -

مه دود فوتو شیمیایی:idea_majidonline::riz481:

دل آرام

New member
روجو جونم
بیا اینا رو دعوا کن ازشون بپرس کی شکایت داده به 6133 بهش چی گفتن در جواب شکایتش ! :black_eyed:

ROJO

New member
روجو جونم
بیا اینا رو دعوا کن ازشون بپرس کی شکایت داده به 6133 بهش چی گفتن در جواب شکایتش ! :black_eyed:

خخخخ دل ارام! احساس لات سر چاله میدون بودن، بهم دس داد :)

کیا زنگ زده بودن? فک کنم ماهی و فهیمه محمدی ز زدن

ریتا

New member
شاید اون اعتراض به سهمیه و اعتراض به عدم پذیرش مربوط باشه به همین کاهش ظرفیت ها و اینکه بعضی دانشگاهها بلوکه شدن و اینکه ظرفیت های مازاد و پولی رو زیاد کردن.. شاید میخوان بگن اگه اعتراضی به اینا دارین اینجا اعتراضتون رو وارد کنید...

من شنیدم که بچه های رتبه های خوب البته نقل قول سنجش راضی به افزایش نیستن میگن چرا این همه بگیره یعنی سنجش میگه اکپریت بچه ها راضی به افزایش نیستن حالا اینو گذاشتن که بعد بگن کسی اعتراض نداشته!!!!!!!!!!!!!!!!بچه ها همه اعتراض بزنین[/SIZE]

آخرین ویرایش:
بالا