روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

دل آرام

New member
پولدار؟؟؟! یه خورده بیشتر درین مورد توضیح میدی؟؟؟
:4d564ad6:

خب منم که تابستون برمیگردم به دیار خودم!

یزدیا خیلی اهل کار و فعالیتن . یک خونه هایی میدیدی تو شهرشون بزرگ و مثل قصر ! جمعیت کارخونه دار توشون زیاد شنیدم .
زناشونم خیلی به طلا علاقه دارن و طلاهای معروفی دارن . بعدم رسم همه زنای یزدی اینه که یک خونه باید پشت قبالشون بشه و مقدار قابل توجهی طلا !
هنرهاشونم خیلی قشنگه . سفالگری .گلیم بافی و ...
تور کویرنوردیشو تو بهمن برو ! خیلی باحاله ! یه محله دارن اسمش کوچه های آشتی کننونه چون اینقدر باریکه که بهم میخورین وقتی دارین راه میرین .
بعدم آتشکده دارن که یک آتش 2000 ساله دارن ! :))
خیلی خونگرم و مهمان نواز :)))

chemist tala

New member
ولی واقعا خون گرم هستن
من آخر نفهمیدم اون میدون چهار شیره یا پنج شیر ؟؟؟ ی عده میگن چهار شیر ی عده میگن پنج شیر بعدم میخندن :((( هیچ وقت نفهمیدم منظورشون رو :(

اره خیلی خون گرم هستیم:))من ساکن اهواز نیستم ولی تا بوده شنیدم چهار شیر:))

matin

New member
یزدیا خیلی اهل کار و فعالیتن . یک خونه هایی میدیدی تو شهرشون بزرگ و مثل قصر ! جمعیت کارخونه دار توشون زیاد شنیدم .
زناشونم خیلی به طلا علاقه دارن و طلاهای معروفی دارن . بعدم رسم همه زنای یزدی اینه که یک خونه باید پشت قبالشون بشه و مقدار قابل توجهی طلا !
تور کویرنوردیشو تو بهمن برو ! خیلی باحاله ! یه محله دارن اسمش کوچه های آشتی کننونه چون اینقدر باریکه که بهم میخورین وقتی دارین راه میرین .

صبر :)))) کاشان همه اینهارو داره چند برار یزد :))
بیشتر کارخونه های فرش ایران تو کاشانه :))))) در ضمن طراحی خونه هاش جدید داره میره سمت رم باستان خیلی باحال :)
بعد معروف ترین کویر کویر مرنجابه که واسه کاشانه
بهد کوچه های آشتی کنان هم کاشان داره
کلا کاشان و یزد خیلی شبیه همه :)))) ولی من کاشانیم پس قطعا کاشان بهتره :))))

دل آرام

New member
بیشتر کارخونه های فرش ایران تو کاشانه :))))) در ضمن طراحی خونه هاش جدید داره میره سمت رم باستان خیلی باحال :)

ولی شما که آتشکده 2000 ساله ندارین که :tonguesmiley:

رها93

New member

بهبه برم اونجا رو ازدواج هم کار کنم یه خونه پشت قبالم بندازن!!:25r30wi:
ولی خداییش از یزد میترسیدم ! پس شهر خوبیه
مرسی دل آرام جان

love virology

New member
نه ، ناراحت نشین !

فقط از لحاظ اینکه گاهی طوفان گرد و خاک میاد

ما یه استاد پروازی داشتیم بین تهران و اهواز ، یک سوم کلاساش نمیومد

چون به علت بدی هوا پروازش کنسل میشد اونجا میموند

حالا مگه همش طوفانه و گرد و خاکه از همه نظر از زاهدان بهتره هم مسافت هم دانشگاه هم امکانات مثله اینکه امریکا با مالدیو مقایسه کنی از نظر امکانات

matin

New member
ولی شما که آتشکده 2000 ساله ندارین که :tonguesmiley:

ما سیلک 7000 ساله داریممممممممممم :)))))))
راستی راستی آتشکده هم داریم ، آتشکده از زمان ساسانیان :)))))) که 2000 سال قدمت داره ، نبود آغا ؟؟؟
شهرمون خیلی خوبه حیف که واسه رشته خودم نداره !!! :(((

آخرین ویرایش:

لبخند

New member
من ساکن اهواز هستم الان (منظورم تابستون)که هوا 50 درجه به بالا هم میشه.خودم که الان روزه میگیرم جرات ندارم برم بیرون چون حسابی تشنه ام میشه اگه هم رفتم زود برمیگردم خونه...دوستم بیچاره روزه بود چندروز پیش رفت بازار و خیلی شیک بیهوش شد:black_eyed:گرما مون معمولا تا اواسط آبان ادامه داره ولی خوب درجه اش کمتر میشه...بعد رو به خنکی میره تا اوخر بهمن دیگه از اون به بعد یه روز خوبه یه روز گرمه...بعد از عید هم کلا دیگه میره رو به گرمی تو خرداد هم که دیگه حسابی گرم میشه...گردو خاکاش هم که کلا چندسالیه باهاش درگیریم البته طولانی مدت نیستن ولی خوب هرچند وفت یه با پیش میاد.بقول خودمون ما دیگه خاکشش داریم نه شش!!!این از بابت آب و هواش کلا واسه کسی که تو آب و هوا خوب زندگی کرده میدونم سخته...ولی از لحاظای دیگه مثل بقیه شهراس.امکاناتش بد نیست...

-

آخرین ویرایش:

chemist tala

New member
من ساکن اهواز هستم الان (منظورم تابستون)که هوا 50 درجه به بالا هم میشه.خودم که الان روزه میگیرم جرات ندارم برم بیرون چون حسابی تشنه ام میشه اگه هم رفتم زود برمیگردم خونه...دوستم بیچاره روزه بود چندروز پیش رفت بازار و خیلی شیک بیهوش شد:black_eyed:گرما مون معمولا تا اواسط آبان ادامه داره ولی خوب درجه اش کمتر میشه...بعد رو به خنکی میره تا اوخر بهمن دیگه از اون به بعد یه روز خوبه یه روز گرمه...بعد از عید هم کلا دیگه میره رو به گرمی تو خرداد هم که دیگه حسابی گرم میشه...گردو خاکاش هم که کلا چندسالیه باهاش درگیریم البته طولانی مدت نیستن ولی خوب هرچند وفت یه با پیش میاد.بقول خودمون ما دیگه خاکشش داریم نه شش!!!این از بابت آب و هواش کلا واسه کسی که تو آب و هوا خوب زندگی کرده میدونم سخته...ولی از لحاظای دیگه مثل بقیه شهراس.امکاناتش بد نیست...

- - - Updated - - -o

خداییش گرد و خاکش نسبت ب سالای قبل خیلی بهتر شده

دل آرام

New member
ما سیلک 7000 ساله داریممممممممممم :)))))))
راستی راستی آتشکده هم داریم ، آتشکده از زمان ساسانیان :)))))) که 2000 سال قدمت داره ، نبود آغا ؟؟؟

بله که دارین
اما اتش آتشکده یزد 2000 ساله که خاموش نشده !

matin

New member
یزد از ریشه یشت میاد به اسم شهر ستایش شده :25r30wi:

کاشان از ریشه ی جائی نمیاد چون خودش ریشست :))))

دل آرام

New member

-

شما از زاهدان چیزی نمیدونید ؟

matin

New member
بله که دارین
اما اتش آتشکده یزد 2000 ساله که خاموش نشده !

سالمترین آَتشکده ی ایرانه !! ما ازش به عنوان ی اثر کلاسیک استفاده میکنیم و در روزهای خاصی مثل شب یلدا خود ملت میرن روشن میکنن :))
در ضمن آتشکده ی یزد هم تو خیابان آیت الله کاشانی :))))) این نشون میده که اون آتشکده هم واسه ماست :)))

shiny

New member

من کاردانی کاشان بودم قشنگه ولی هر خیابونش 10 تاگروه امر به معروف و نهی از منکر (متشکل از خواهران و برادران بسیجی)راه میفتادن با بی سیم:shocked:

دل آرام

New member
سالمترین آَتشکده ی ایرانه !! ما ازش به عنوان ی اثر کلاسیک استفاده میکنیم و در روزهای خاصی مثل شب یلدا خود ملت میرن روشن میکنن :))
در ضمن آتشکده ی یزد هم تو خیابان آیت الله کاشانی :))))) این نشون میده که اون آتشکده هم واسه ماست :)))
وایی یعنی به بنا آسیب نمیزنید ؟
چه ظوری اتیش روشن میکنید ؟

matin

New member
من کاردانی کاشان بودم قشنگه ولی هر خیابونش 10 تاگروه امر به معروف و نهی از منکر (متشکل از خواهران و برادران بسیجی)راه میفتادن با بی سیم:shocked:

من این نکته ی ریز رو قبلا به دل آرام گفتم که از این لحاظا قویه :))))))
ولی جدیدن بهتر شده به لطف دانشگاهای بسیار ، ولی هنوز نسبتا هست ولی خیلی کم شده و تو روزهای خاصی هست دیگه

بالا