روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mamaie

New member
:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:
یه لینک غیرفعلم نمیزارن
فکر کنم کنکور امسال دست گرمی بود واسه آقایون تازه مسئول .کنکور اصلی سال بعده!(شوخی بودااا چون یه عده گیراییشون واسه شوخی در حد آمیبه میان میگن چرا استرس وارد میکنی!)

- - - Updated - - -

یه لینک غیرفعلم نمیزارن
فکر کنم کنکور امسال دست گرمی بود واسه آقایون تازه مسئول .کنکور اصلی سال بعده!(شوخی بودااا چون یه عده گیراییشون واسه شوخی در حد آمیبه میان میگن چرا استرس وارد میکنی!)

از آمیب خوشم میاد عالمی داره واسه خودش

khodaei

New member
سلام دوستان آخرین خبر سایت سنجش انتخاب شهر4تا6مرداد

- - - Updated - - -

سلام دوستان آخرین خبر سایت سنجش انتخاب شهر4تا6مرداد می باشد.

رها93

New member
دوستان به نظرتون منظورشون چیه؟ یعنی همون موقع ظرفیتها هم معلوم میشه؟

Iris

New member
احتمالا امروز بیاد ولی در تاریخ اعلام شده مهلته انتخابه شهر هست

Iris

New member
دوستان نمیشه که همونروز ظرفیتا مشخص بشه همون روزم فرصت انتخاب محل باشه :smilies-azardl (113

neshat25

New member
یعنی چی؟اطلاعیه قبلی گفتن اخر این هفته.نمیتونن بزنن زیر قولشون.لابد میخوان ظرفیتارو جمعه شب ..ساعت ٢٣:۵٩دقیقه اعلام کنن و بگن اخر هفته بود

shiny

New member
همه دوستان خیالتون راحت حتی به اندازه یک درصد هم این لیست درست نیست من دوستم استاد سم شناسیه کلی اتو شوکه که سایت ن خ ب گ ان این اطلاعیه رو چجوری زده که حتی یک دانشگاه سم هم نداره!!! ازطرفی من هرجا تخمین رتبه کردم بیشتر از 30 واسم نزد اون وقت این سایت برام زده بود 346 درحالی که 21 شدم دیگه ببینید چه سایت معتبربه!!

حتما میخواد رو دست سنجش پاشه این سایت!

رها93

New member
اون سایت از همین جا فهمیده یه دفترچه ای هم هست! وگرنه از 11 خرداد اون دفترچه رو میزدن رو سایتشون!!:65d6a5d6s:

mrk6990

New member
بچه ها فردا که تعطیله اصن همه جا
طبق این لینک هم شنبه انتخاب دانشگاهه
پس باید امروز مشخص بشه همه چیز.
مگه میشه همون روز ظرفیتا رو بگن تا پس فرداشم بگن بدویید انتخاب کنید!
هرچند سنجش کلا تو هپروته منطق نداره اصن

mrk6990

New member
ظرفیتا یه pdf که باید بذارن...لینک مرده نمیخواد مثه اینا! یهو یه دفعه میذارن تو سایت چشممون به جمالش روشن میشه!

goo

New member
یا حمید به حق محمد
یا عالی به حق علی
یا فاطر به حق فاطمه
یا محسن به حق حسن
یاقدیم الاحسان به حق حسین

الهی من و دوستام رو ناامید نکن...

- - - Updated - - -

یا حمید به حق محمد
یا عالی به حق علی
یا فاطر به حق فاطمه
یا محسن به حق حسن
یاقدیم الاحسان به حق حسین

الهی من و دوستام رو ناامید نکن...

ریتا

New member
105!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کلا من افقی شدم اینا رواز کجا اورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا بگین دروغه

matin

New member
آغا ی سئوال !! تو سایت دانشکده پرستاری شهید بهشتی برای تحصیلات تکمیلیش ی فرم گذاشته که باید پر کنی واسه انتخاب واحد ، و در این فرم متحد میشی که از 22/6 تمام وقت در اختیار دانشکده باشی ، یعنی چی ؟؟؟

بالا