روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

nafasn

New member
بچه ها یعنی چی این نفوذیات؟
یعنی همه این شایعاتی که گفتن درسته؟
وای نه خدا

ROJO

New member
کدوم شایعات نفس? الان چی اثبات شده مگه?
نفوذی و این چیزا درکار نیست عزیزم فقط بعضیا از روی نااگاهی لینک دو ماه پیشو گذاشتن فکر کردن همون ظرفیته

منتظر میمونیم خود سایت اعلام کنه.

hebe.nurse

New member
سلام دوستان امید وانتظار
منم دیشب لینک رو دیدم خیلی غصه خوردم ینی دیگه کم مونده بود غصه منو بخوره!!
اما اخرش فهمیدم تاریخش مال 13 خرداده!
انگار رفتن از تو سطل اشغال برش داشتن. اگه میدونسم نگاشم نمیکردم
لطفا اطلاعیه های بروز بذارید دوستان
این سازمان تا حالا کدوم یکی از اطلاعیه هاش درست از اب دراومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه خداییی؟
اینم مث بقیه اس دیگه.
اصلا اگه میخواسن همین ظرفیتا رو بدن که اینقد معطل نمی کردن که.
بعدم دانشگاه قم چیکاره اس؟ پسر خاله سنجشه؟ یا علم غیب داره؟ایششششششششششششش:New (6):

bme88

New member
اطلاعیه درسته

کسی نمیتونه با اطمینان بگه درسته یا غلط
شاید هر رشته حتی 1 نفر دیگه به ظرفیت اون لیست اضافه شه
شما با این حرفاتون فقط جو منفی میدین و امید همون 1 نفرو هم از بین میبرین
تمومش کنید
اون تاپیک حذف شد بس نبود؟
همه استرس دارن اینجا
لازم نکرده شما جو منفی بدین
:eek:fftopic:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

ROJO

New member
لطفا همه صحبت های این اقا رو ایگنور کنید! واقعا متاسفم!

Lemen

New member
سلام کسی درمورد ماموریت آموزشی کارمند ها چیزی میدونه؟ میزان حقوق دریافتی؟واینکه جزو سوابق کاری محسوب میشه یا نه ؟

سلام دوست گرامی، تا اونجا که من می دونم ماموریت تحصیلی مشمول رشته هایی میشه که مورد نیاز دانشگاه هر استان هست میشه. مثلا دانشگاه استان من اپیدمیولوژی رو لازم داره و اجازه ادامه تحصیل رو بعنوان مامور بمن میده البته مشروط به کسب رضایت مقام مافوق.
در طول تحصیل فقط بند سختی کار از حکم حقوقی حذف میشه و مابقی پرداخت میشه. هر کارمند فقط یکبار به مدت 2 سال حق استفاده از ماموریت تحصیلی رو داره

آخرین ویرایش:

fatimawz

New member
واقعا متاسفم واسه اینایی که جو میدن
بچه ها هفته پیش تو ایسنا نوشته بود روزانه 3800 تاس (پور کاظمی گفته بود ) اما این فایل 3000 تاس
800 تا اضافه میشه
افزایش پیدا میکنه...انقد فکرا منفی نکنیم

mexin

Well-known member
چی شد؟؟؟؟؟؟؟
حالتون خوبه؟
اطلاعیه مال13 خرداده اقای محترم
ما هم نمیگیم درست نیست ولی چون اطلاعیه ش تاریخ گذشته اس پس اعتباری نداره
شما هم اگه انقد مطمئنید با سند و مدرک حرف بزنید
واقعا متاسفم تو این تاپیک اومدم.
دوستان انشاالله همگی موفق باشید و سرافراز:rose:

دوستان عزیز .این ظرفیتهارو برای معاونت های آموزشی کل دانشگاههای کشور فرستادن ..دانشگاه علوم پزشکی قم هم که اون رو زده به این خاطر بوده که رشته ارشد آموزش بهداشت رو امسال میگیره ..ینی بعنوان یه خبر گذاشته ....امیدوارم تغییرات دیگه ای بکنه ..

yas126

Member
سلام دوست گرامی، تا اونجا که من می دونم ماموریت تحصیلی مشمول رشته هایی میشه که مورد نیاز دانشگاه هر استان هست میشه. مثلا دانشگاه استان من اپیدمیولوژی رو لازم داره و اجازه ادامه تحصیل رو بعنوان مامور بمن میده البته مشروط به کسب رضایت مقام مافوق.
در طول تحصیل فقط بند سختی کار از حکم حقوقی حذف میشه و مابقی پرداخت میشه. هر کارمند فقط یکبار به مدت 2 سال حق استفاده از ماموریت تحصیلی رو داره

سلام ماموریت شامل کارمندای قراردادی میشه؟

ahmad_sezavar87

New member
من كه خدارو شكر رتبم خوبه در هر صورت قبول ميشم وليييييييييييي اين هفته ميرم مشهد براتون دعا ميكنم كه به مراد دلتون برسين اگه لايق دعا كردن باشم حرفاتونو به گوش عزيز دلم ميرسونم:smilies-azardl (113

hiva321654

New member
مخالفت مجلس با افزایش سهمیه مازاد بر ظرفیت پذیرش دانشجو
نمایندگان مجلس با افزایش 30 درصدی سهمیه مازاد بر ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی مخالفت کردند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس به بررسی یک فوریت طرح اصلاح بند 3 قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی و تخصصی اصلاحی مصوب سال 92 پرداختند اما به فوریت آن رای ندادند.
طراحان در دلایل ارایه این طرح تاکید کردند: با عنایت به تصویب قانون اصلاح بند 3 ماده واحده قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی در تاریخ 10 مهرماه 92 که در چارچوب آن مقرر شد عدد 10 درصد در بند 3 به 30 درصد سهمیه مازاد بر ظرفیت اصلاح شود و در قانون مذکور چون (سهمیه مازاد بر ظرفیت) جا افتاده است و این از قلم افتادگی موجباتی را فراهم کرده است، خواهان اصلاح این بند هستیم.
حسینعلی شهریاری رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به عنوان طراحان این طرح در این جلسه به دفاع از طرح اصلاح بند 3 قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی و تخصصی اصلاحی مصوب سال 92 پرداخت.

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
واااااااااااااااااااااااااااااالا من نمیدونم این ادما کجا درس خوندن اصن مطمئنی دانشجویی از پشت کوه نیومدی؟! ما که شک داریم دانشجویی

حتما جای خیلی خیلی خاصی درس خونده یاسی جون که اون دانشجو محسوب میشه ما نمیشیم
مخصوصا اینکه درس اخلاقم خوب بهشون یاد دادن. اونم شاگرد اولشون بوده حتم به یقین:(50):

hematology70

New member
بهرحال من بهتون گفتم حالا اطلاعیه میاد و رو سیاهی میمونه برای...........

آخرین ویرایش:
بالا