روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

irani

New member
بچه ها اینقد ناامزد نباشین اینقد استرس نداشته باشین، یه کنکوره دیگه قبول نشدین فدای سرتون ضرر نکردین که درس خوندین کاش دغدغه آدم فقط فقط دانشگاه باشه، من الان ژندگیم رو هواست دارم طلاق میگیرم روزای سیاهی رو میگذرونم، منم مث شما کلی درس خوندم و فک نکنم با رتبه حدود 70 ژنتیک قبول بشم، حالا شما ببینین وضعیت شما چجوریه، راحت نشستین درس خوندین و اگه قبول نشدین یه سال دیگه میخونین باور کنین هیچی از دست نمیدین دارین زندگی میکنین
خدارو شکر کنید سلامتین و میتونین دوباره درس بخونین، چی بهتر از درس خوندن؟
اگه بدونین من چه عذابی دارم میکشم، ناامیدی بدبختی طلاق
خدارو شکر راضیم به رضای خودش، برام دعا کنید

- - - Updated - - -

بچه ها اینقد ناامزد نباشین اینقد استرس نداشته باشین، یه کنکوره دیگه قبول نشدین فدای سرتون ضرر نکردین که درس خوندین کاش دغدغه آدم فقط فقط دانشگاه باشه، من الان ژندگیم رو هواست دارم طلاق میگیرم روزای سیاهی رو میگذرونم، منم مث شما کلی درس خوندم و فک نکنم با رتبه حدود 70 ژنتیک قبول بشم، حالا شما ببینین وضعیت شما چجوریه، راحت نشستین درس خوندین و اگه قبول نشدین یه سال دیگه میخونین باور کنین هیچی از دست نمیدین دارین زندگی میکنین
خدارو شکر کنید سلامتین و میتونین دوباره درس بخونین، چی بهتر از درس خوندن؟
اگه بدونین من چه عذابی دارم میکشم، ناامیدی بدبختی طلاق
خدارو شکر راضیم به رضای خودش، برام دعا کنید
متاسفم، امیدوارم بتونی زود خودتو و روحیتو بدست بیاری
ناراحت نباش رتبه خوبی اوردی و قبول میشی و امیدوارم این مقدمه ی بهبودیت باشه

*Noor

New member
چند تا از بچه ها الان وزارت بهداشت بودن. داشتن ظرفیت ها رو وارد می کردن ، امروز یا حد اکثر فردا ظرفیتا میاد روو سایت ...

goo

New member
چند تا از بچه ها الان وزارت بهداشت بودن. داشتن ظرفیت ها رو وارد می کردن ، امروز یا حد اکثر فردا ظرفیتا میاد روو سایت ...

کدوم بچه ها؟؟؟ ینی اونا میدونن ظرفیتها چطورین؟ کم شدن یا نه؟

*Noor

New member
کدوم بچه ها؟؟؟ ینی اونا میدونن ظرفیتها چطورین؟ کم شدن یا نه؟

چند تا از همکلاسی های من. نه ظرفیتا نگفتن بهشون ، فقط گفته داریم وارد می کنیم امروز یا فردا رو سایته

موافقم.امروز یکی از دوستان من هم با واسطه از یکی تو وزارت خونه شنیده که اینها جو سازیه.گفتن باید عکس العمل ها رو سنجید.حتی گفتن این بچه هایی هم که این شایعات رو پخش میکنن از درون سنجش هستند.پس بهترین راه اینه که از همین جا اعلام کنیم در صورت کاهش ظرفیت ساکت نمینشینیم و همگی جلو در وزارت خانه تجمع میکنیم

goo

New member
خدایا،خودت می دانی.
اگر اینطوری شود...
این دومین سالیست که اینها ظلمی بزرگ در حقم می کنن...
همین سال پیش این خدا ناشناس ها...
حق مرا که همیشه با تو بودن گرفتند و دادن به کسی که تو را نمی شناخت...
من شکستم...
ولی دوباره با هر غم و دلتنگی بود
یک سال دیگه رو تلاش کردم...
زیر تمام نگاههای سنگین...
زیر تمام بار ها...
خدایا ...
این دفعه ...
می ترسم نتوانم...
خدایا...
اجازه نده این ظلم رو در حق من و دوستام بکنن.
خدایا ...
از همین الان تا اخرش
همه چیز رو دست خودت میسپارم...
خدایا ، ما فقط به تو امید داریم...
خدایا به حق این ماه رحمتت
به حق مولود این ماه
به حق شهید این ماه
خدایا به خاطر دل پدر و مادرهایمان...
آبرویمان را به تو میسپارم....

من گرچه سیه روی و بدم یا الله

از درگه خود مکن ردم یا الله

گفتم که من و این همه عصیان چه کنم؟

گفتی که بیا من آمدم یا الله . . .

دل آرام

New member
موافقم.امروز یکی از دوستان من هم با واسطه از یکی تو وزارت خونه شنیده که اینها جو سازیه.گفتن باید عکس العمل ها رو سنجید.حتی گفتن این بچه هایی هم که این شایعات رو پخش میکنن از درون سنجش هستند.پس بهترین راه اینه که از همین جا اعلام کنیم در صورت کاهش ظرفیت ساکت نمینشینیم و همگی جلو در وزارت خانه تجمع میکنیم

وایی ما باکیا طرفیم ؟؟؟؟؟

نفوذیم دارن !

ای خدااااااااااا

bme88

New member
چند تا از همکلاسی های من. نه ظرفیتا نگفتن بهشون ، فقط گفته داریم وارد می کنیم امروز یا فردا رو سایته

آخه ظرفیتا که وارد کردن تو سایت نداره!!
یعنی مهم نوشتن یه فایل PDF که ظرفیتا توشه
اون فایلم با تایپ لاک پشتی 1 ساعته آمادست!!
بارگذاریشم 1 دقیقه طول میکشه
بعد الان چه عملیاتی میخوان انجام بدن که حالا بخوان از صب وارد کنن تو سایت؟!! :New (6):

اینا همش نقشه هست.ظرفیتارو دیر اعلام میکنن.قبلش میان یه ظرفیت قلابی منتشر میکنن.همش میخوان حو رو بسنجن.ببینن اگه بچه ها قرار به اعتراض گذاشتن که دست نزنن به ظرفیتا.ولی اگه خونسردن و مثه همه چیزای دیگه از حقشون گذشتن اونا هم راحت کار خودشونو بکنن

ﻣﻮﺍﻓﻘﻢ.ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻭﺍﺳﻄﻪ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺗﻮ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺧﻮﻧﻪ ﺷﻨﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺟﻮ ﺳﺎﺯﯾﻪ.ﮔﻔﺘﻦ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﮑﺲ ﺍﻟﻌﻤﻞ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺳﻨﺠﯿﺪ.ﺣﺘﯽ ﮔﻔﺘﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺎﯾﻌﺎﺕ ﺭﻭ ﭘﺨﺶ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ ﺳﻨﺠﺶ ﻫﺴﺘﻨﺪ.ﭘﺲ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﯿﻦ ﺟﺎ ﺍﻋﻼ‌ﻡ ﮐﻨﯿﻢ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﺎﻫﺶ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺳﺎﮐﺖ ﻧﻤﯿﻨﺸﯿﻨم ﻭ ﻫﻤﮕﯽ ﺟﻠﻮ ﺩﺭ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺧﺎﻧﻪ ﺗﺠﻤﻊ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ
* Share

*

ROJO

New member
بعد الان چه عملیاتی میخوان انجام بدن که حالا بخوان از صب وارد کنن تو سایت؟!! :New (6):
Amaliate valfajre 8:p

- - - Updated - - -

Amaliate valfajre 8:p

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bme88

mamaie

New member
تو رو خدا ول کنین این حرفارو .... فیلم زیاد میبینیدا تاثیرات فیلماس

sss

New member
ای بابا کشتن مارو چرا ظرفیت ها رو نمیدن.هزار جور کارو زندگی داریم .

ghazael

New member
فکر میکنید به حرف ما هستن ؟؟ اونا کاراشون کردن و از قبل برنامه ریزی شده هست جمعم بشیم می اندازنمون گوشه زندان به دلیل اختلال در نظم 1 پرونده سازی به ما میشه حیف ما درس میخونیم قدرمون نمیدونن بعد میگن چرا همه میرن خارج درس میخونن.!!

sss

New member
امسال همه چی درهم برهمه اون از آزمون سختشون این از کارنامه ها و ظرفیت ها

sss

New member
مگر خدا به دادمون برسه اینا که ماشالله خیلی خونسردن

سلام مامایی تو که رتبت خوب شده فوقش میای اهواز باهم درس میخونیم من به خاطر محل کار و زندگیم انتخاب اولم رو اهواز میزنم

sss

New member
سلام کسی درمورد ماموریت آموزشی کارمند ها چیزی میدونه؟ میزان حقوق دریافتی؟واینکه جزو سوابق کاری محسوب میشه یا نه ؟

دل آرام

New member
امیدوارم ظرفیت ها فردا میاد ان شاالله همه فردا شاد میشن

فدات شم فردا 5 شنبس دیگه خودشونم گفتن آخر هفته
این که 2 روز مونده به اعلام ظرفیت ها ما باید این لینکو ببینیم خودش جای بسی امتنان خاطره از لحاظ سنجش پی محترم !
سنجش پی الان ما باید از نفوذیات کمال تشکر رو کنیم یا چی ؟؟؟؟

mamaie

New member
مگر خدا به دادمون برسه اینا که ماشالله خیلی خونسردن

سلام مامایی تو که رتبت خوب شده فوقش میای اهواز باهم درس میخونیم من به خاطر محل کار و زندگیم انتخاب اولم رو اهواز میزنم

من هر جا قبول بشم میرم ولی فقط نگران شوهرمم باید بذارمشو برم... کاش یه فکری واسه ما ها میکردن

بالا