روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

hhhmmm

New member
با آرزوی خوشحالی برای همه دوستان!امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیریم!شاد باشید

شهاب

New member
سلام بر همه.گفتیم خبر بدیم.احتمالا نتایج هفته آینده میاد.پس آمادگیشو داشته باشید و اگه امروز نیومد ناراحت نشید.میتونید برای اطمینان بیشتر خودتون با مرکز سنجش پزشکی تماس بگیرید و از خودشون بشنوید.موفق باشید.:rose:

skana

New member
سلام بچه ها . من همین الآن زنگ زدم به مرکز سنجش آموزش پزشکی . بخش کارشناسی ارشد . گفتن از جمعه و شنبه هر روز چک کنین تا نتایج بیاد . تاریخ دقیق هم ندارن. اگر کسی میخواد تماس بگیره این شماره مرکز سنجش آموزش پزشکیه
021-81452575
021-81452574
021-81452808

infomdmir

New member
بابا زنگ نزنید بزارید کارشون رو بکنند بالاخره تا سال بعد میاد چه عجله ای دارید اخه؟تو ماه رمضونی اون بنده خداها هم مجبورن کار کنند

*Noor

New member
خدا بگم چی کارشون کنه. آره منم زنگ زدم. گفت از شنبه به بعد سایتو چک کنید...
پرسیدم تارییخ دقیقش معلوم نیست؟ گوشیو روم قطع کرد ... :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ROJO

New member
منم ز زدم، همین جوابو بهم دادن، خدا صبرمون بده! لعنتیا...:sdasdasd:

yasharevil

New member
دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امسال برای اولین بار در مرحله انتخاب محل داده می شود اما برای این کار در انتظار نهایی شدن ظرفیت اعلامی از سوی دانشگاه ها هستیم.

وی افزود: حدود 80 هزار نفر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی حاضر بودند که از این تعداد بخشی مجاز به انتخاب رشته شده اند که می توانند به نسبت به انتخاب محل تحصیل اقدام کنند.

پورکاظمی یادآور شد: تلاش ما این است که تا اواخر هفته جاری یا در نهایت اوایل هفته آینده کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی را منتشر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حدود 5 هزار نفر ظرفیت این دوره پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد گروه پزشکی است.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 93 در روزهای 22 و 23 خردادماه با رقابت 79 هزار و 363 نفر برگزار شد. در این دوره از آزمون تعداد 58 هزار و 800 نفر زن و 20 هزار و 560 نفر مرد بودند.

elham1

New member
سلام به همه بچه های گل
عیب نداره نگران نباشید.شاید بخوان باهامون شوخی کنن:smiliess (12):
الانم با ناراحتی چیزی درست نمیشه و این همه روز صبر کردیم اینم روش
خدا خودش همه چیزو درست میکنه انشالله

- - - Updated - - -

سلام به همه بچه های گل
عیب نداره نگران نباشید.شاید بخوان باهامون شوخی کنن:smiliess (12):
الانم با ناراحتی چیزی درست نمیشه و این همه روز صبر کردیم اینم روش
خدا خودش همه چیزو درست میکنه انشالله

skana

New member
آره بچه ها . دوستمون راست میگه . اعصاب خودتون رو خرد نکنین . توی شب قدر برای این مسئولای بی مسئولیت هم دعا کنین شاید درست شن

mrk6990

New member
خبر داغه داغه! مال یه ساعت پیش خبرگزاری مهر

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به انتشار کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از انتشار کارنامه در روزهای آینده خبر داد.
دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امسال برای اولین بار در مرحله انتخاب محل داده می شود اما برای این کار در انتظار نهایی شدن ظرفیت اعلامی از سوی دانشگاه ها هستیم.

وی افزود: حدود 80 هزار نفر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی حاضر بودند که از این تعداد بخشی مجاز به انتخاب رشته شده اند که می توانند به نسبت به انتخاب محل تحصیل اقدام کنند.

پورکاظمی یادآور شد: تلاش ما این است که تا اواخر هفته جاری یا در نهایت اوایل هفته آینده کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی را منتشر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حدود 5 هزار نفر ظرفیت این دوره پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد گروه پزشکی است.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 93 در روزهای 22 و 23 خردادماه با رقابت 79 هزار و 363 نفر برگزار شد. در این دوره از آزمون تعداد 58 هزار و 800 نفر زن و 20 هزار و 560 نفر مرد بودند.

mrk6990

New member
قابل توجه اون دوست عزیزمون که حمله کرد به بنده!
اولا که سازمان سنجش پسرخاله من نیست که بخواد به من زنگ بزنه.گفتم تلفنی یعنی ما زنگ زدیم..دیگه مربوط به ضریب هوشی میشه درک کردن این جمله!
درثانی هیچ بیماری خاصی ندارم که بخوام شایعه درست کنم تو این اوضاع!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee
بالا