روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
اما فک کنم روحیه ROJO خوبه ها.... هر وقت میام تو پست یه عکس جدیدی گذاشته.....:p

من اصولا انسانی هستم الکی خوش:)

غمم بیاد تو دلم ،خودش پشیمون میشه از اومدن

الان دارم با صدای بلند اهنگ اسپنیش میگوشم، الانه ک مامانم بیاد سراغم
:p7977cujr38iyymsu8::4d564ad6:

sepideeee

New member
سپیده الان از احساست بگو... چه حسی داری؟ :smilies:

تو هم مثل من پشت در تخمین رتبه کمین بگیر ... تا باز شد یهو بی هوا برو تو .. شک نکن تو هم اول میشی :bunnyearsmiley: اونوقت به احساس من دست پیدا میکنی :thanks:

ROJO

New member
بینندگان عزیز این شما و این سپیده رتبه ی یک ارشد روانشناسی
interview-1.gif

:ad54ad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

sepideeee

New member
بینندگان عزیز این شما و این سپیده رتبه ی یک ارشد روانشناسی
interview-1.gif

:ad54ad:

خییییییییییلی باحال بود :25r30wi: فقط زود مصاحبه ت رو بکن تا بقیه نیومدن تو تخمین شرکت کنن و رتبه ی من ا یک به صد تغییر کنه :1dco2x0p1lilzhfpg1t

SH!LA

New member
خُب... سپیده جان... عزیزم کی مهمونمون میکنی؟ :(40):

روجو بیـا مشخص کن بگو چه روزهایی وقت داری... :4d564ad6:

ROJO

New member
خُب... سپیده جان... عزیزم کی مهمونمون میکنی؟ :(40):

روجو بیـا مشخص کن بگو چه روزهایی وقت داری... :4d564ad6:

من تمام کلا.سامو لغو میکنم بخاطر شام

اصن این شام خوردن داره ، روزه میگیرم میام :)))

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
خوب بچه ها من که دیگه خیالم از رتبم راحت شد :25r30wi: تا شما فکر شام مهمونیه شب رو بکنین :black_eyed: من برم جایی و برگردم :5:

zy zy

New member
من کلا بیخیال تخمین رتبه شدم صبح تا شب همش فیلم و سریال می بینم بعضی روزام میرم ددر خیلی خوش میگذره بهم !!!! بالاخره نتایج اعلام میشه اگه رتبه م خوب باشه که میشینم زبان میخونم ( یه کار مفیدی واسه شروع باید انجام بدم بهرحال) :smiliess (3): اگرم رتبه م افتضاح باشه که دیگه هرچی کتاب دارم اهدا میکنم به کتابخونه و ارشدو میبوسم میذارم کنار و به روال عادی زندگیم برمیگردم ، بهمین سادگی :whistle:

Ana67

New member
من کلا بیخیال تخمین رتبه شدم صبح تا شب همش فیلم و سریال می بینم بعضی روزام میرم ددر خیلی خوش میگذره بهم !!!! بالاخره نتایج اعلام میشه اگه رتبه م خوب باشه که میشینم زبان میخونم ( یه کار مفیدی واسه شروع باید انجام بدم بهرحال) :smiliess (3): اگرم رتبه م افتضاح باشه که دیگه هرچی کتاب دارم اهدا میکنم به کتابخونه و ارشدو میبوسم میذارم کنار و به روال عادی زندگیم برمیگردم ، بهمین سادگی :whistle:

زی زی جون قبولی
منم اگه قبول نشم بازم میخونم

ROJO

New member
لوس نشین دوتاییتون قبول میشید

اصن غیرتم اجازه نمیده بشنوم ک بچه های تاپیک ارشدی نشن:smiliess (4)::mad_majidonline:

Arnika

New member
بچه ها گول اینایی ک میگن قبولی قبولی رو نخورین

دروغ میگن اصلانم قبول نیستسن .هیش کدوممون قبول نمیشیم. بد بخت شدیم رفت :sad:

از یه منبع بسیار بسیار موق اطلاعاتی بدستم رسیده ؛
اهم..
به اخباری که هم اکنون بدستم رسید توجه فرمایید:

شنیدم کنکور امسال کاملا فرمالیته و محض نما بوده . انتخاب شدگان کاملا بر حسب اتفاق و تصادفی به قید قرعه وارد ارشد میشن!

تاریخ قرعه کشی بیستو چهارم همین ماه .
برای اطلاعات بیشتر به سایت سنجش پی دات آآآآییییییییییی آر مراجعه فرمایید ...:whistle:

SH!LA

New member
اگرم رتبه م افتضاح باشه که دیگه هرچی کتاب دارم اهدا میکنم به کتابخونه و ارشدو میبوسم میذارم کنار و به روال عادی زندگیم برمیگردم ، بهمین سادگی :whistle:

یعنی دیگه حوصله نداری برای ارشد بخونی؟ :dadad4:

بعضی وقت ها فکر میکنم و با خودم میگم چرا دانشگاه آزاد ثبت نام نکردم! :13:

یکی از همکلاسی های دانشگاهم که دو سال ازم بزرگتر بود، ثبت نام کرد و توی سری دوم تکمیل ظرفیت ژنتیک قبول شد.

الان کلی افتخار میکنه و خوشحالـه....

miladphysio

New member
vase man ke umad faghat ino zad vasam
با تشكر از ثبت كد رهگيري شما ، همكاران ما به محض تاييد صحت اطلاعات امكان تخمين رتبه را به شما حواهند داد

بالا