روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
همون پس واسه ما نیومده، کاش بچه های رشته های دیگه هم میومدن میگفتن اومده یا نه :(

sepideeee

New member
همون پس واسه ما نیومده، کاش بچه های رشته های دیگه هم میومدن میگفتن اومده یا نه :(

روجو زود همش ردیف میشه ... کلا خود سایت هم هنو اماده نیست من غافلگیرشون کردم :4d564ad6: الان هم فقط خودم توش یکه تازم هیچ کی دیگه تخمین رتبه نکرده

ROJO

New member
سپیییییییییده خوج بحالت بیننننننننننن همه ی رشششششته ها اول شدییییییییییییی:25r30wi::25r30wi::thanks:

SH!LA

New member
روجو زود همش ردیف میشه ... کلا خود سایت هم هنو اماده نیست من غافلگیرشون کردم :4d564ad6: الان هم فقط خودم توش یکه تازم هیچ کی دیگه تخمین رتبه نکرده

ما اعتراض داریم اینجـا پارتی بازی شده...! :sdasdasd:

:25r30wi:

sepideeee

New member
سپیییییییییده خوج بحالت بیننننننننننن همه ی رشششششته ها اول شدییییییییییییی:25r30wi::25r30wi::thanks:

نه دیگه فقط تو رشته ی خودم می تونم تخمین بزنم .. خوب تا یکی دیگه نیومده من زود تهرانو انتخاب کنم که همین جا قبول شم :riz481:

sepideeee

New member
:25r30wi::25r30wi:برو تو ویروس یجاهم واسه من رزرو کن قربون دستت

روجو تازه جات خالی دست به نمره ی این تخمین رتبه هه هم بد نیستا ... 8 نمره از اونی که خودم حساب کردم بیشتر در اورده نمره رو :(50):

SH!LA

New member
حالا منو اخراج نکنن از تخمین رتبه ی امسال واسه اینکه زودتر وارد شدم :shocked:

نه دیگه دَر تخمین رشته شما باز بوده و رفتی تو... میخواستن دَربان بذارن...! که با این درد اگر در بند دَر مانند ، دَرمانند...! :riz481:

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام
پوستمون رو کندن چرا نتیجه ها رو نمیزنن؟:p7977cujr38iyymsu8: آخه من نمی دونم این چکار سختیه که اینا نمی تونن سریع انجامش بدن ؟:shocked:

sepideeee

New member
سلام
پوستمون رو کندن چرا نتیجه ها رو نمیزنن؟:p7977cujr38iyymsu8: آخه من نمی دونم این چکار سختیه که اینا نمی تونن سریع انجامش بدن ؟:shocked:

اقا مجید بفرما تخمین رتبه :New (6): ما به تخمین رتبه هم راضی هستیم .. نتیجه که اگه همین ماه اعلام کنن والا ما میزاریمشون رو سرمون :tsimuzpzwoap1t9y3o7

مجید دیجی

مدیر بخش
اخخخخخخخخ نمی دونم کی انتخابات میشه این rojo رو به عنوان مدیری قبول کنن ما ها هم پارتی دار بشیم؟؟؟؟؟؟

SH!LA

New member
اقا مجید بفرما تخمین رتبه :New (6): ما به تخمین رتبه هم راضی هستیم .. نتیجه که اگه همین ماه اعلام کنن والا ما میزاریمشون رو سرمون :tsimuzpzwoap1t9y3o7

سپیده میبینی یکسال هم که دارن دو ماه زودتر میدن؛ توقع ها رفته بالا...! :25r30wi:

مجید دیجی

مدیر بخش

ببین سپیده خانم من خودم رو درگیر تخمین رتبه نمی کنم . همین دیشب بود که خواب میدیدم سر جلسه هستم هیچیم بلد نسیستم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

بالا