روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
خوشم میاد سپیده کل صفحاتو میخونی دست به لایکتم که ماشالا خوبه یکی رو جا نمیرنی :25r30wi:
اره ولی بگما .. دو صفحه رو لایک نکردم :)).. اونم واسه اینکه تنبیه شین وقتی من نیستم پست نزارین
:sdasdasd:

Iris

New member
اره ولی بگما .. دو صفحه رو لایک نکردم :)).. اونم واسه اینکه تنبیه شین وقتی من نیستم پست نزارین
:sdasdasd:

ازچن صفه دوتاشو لایک نزدی خخخخخخخخخخخخخخخ
عاخه نمیدونم چرا برنامت با ما یکسان نیس نکنه تهران افقش با کل کشور فرق میکنه شب و روزش برعکس ما هس:5:

Ana67

New member
شیفت شببا اومدننننننن
آیریس بچه ها همکاری کنن از ضربان شیرینی هم میگیریییم

Iris

New member
انا من ظهر شروع کردم شما جاخالی دادین ایندفه نوبت شماس:rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

Iris

New member
واااااااااااااااا شیفیدمون کوجا رف:5:یه دفه همه رو خوند لایک زد رف این چ کاریه دختر:5:

fifi

New member
روي گواهي من كه نوشتن تا زمان صدور دانشنامه اعتبار دارد دانشنامه هم كه چند سال آينده ميدن:rolleyessmileyanim:
من سه سال پيش فارغ التحصيل شدم دلم تهنگگگگگگگگگ رفته براي داشنگاه، مث بچه ها ذوق و شوق دارم زود اول مهر شه برم خودكار رنگي بخرم:25r30wi::a2d3:

Iris

New member
اوکییییی
ضربااااان شیرینی میخواااایم
اصلا مکسین هم باید شیرینی بده
ضربان از قبولیش2روز میگذره شیرینی نمیده اونوخ از مکسین که 1سال گذشته توقع داری این یکی رو مطمئنم عمرا اگه بده:idea_majidonline:

Ana67

New member
روي گواهي من كه نوشتن تا زمان صدور دانشنامه اعتبار دارد دانشنامه هم كه چند سال آينده ميدن:rolleyessmileyanim:
من سه سال پيش فارغ التحصيل شدم دلم تهنگگگگگگگگگ رفته براي داشنگاه، مث بچه ها ذوق و شوق دارم زود اول مهر شه برم خودكار رنگي بخرم:25r30wi::a2d3:

خخخخخخ
دفتر هم میدن.از اون 40 برگااا( مکسین گفتتتتت )

Ana67

New member
ضربان از قبولیش2روز میگذره شیرینی نمیده اونوخ از مکسین که 1سال گذشته توقع داری این یکی رو مطمئنم عمرا اگه بده:idea_majidonline:

به زوووور میگییریم
روحیه ورزشکاریمو میذارم کنااار و با خشونت میگیرم:thumbsupsmileyanim:

Iris

New member

مال من1سال گذشته وتاسال دیگه منقضی میشه ...
ولی من دلم نمیخاد اول مهر بیاد دلم میگیره برم راه دور :13:

Iris

New member
ضربان چرا ساکته انااااااااااااااااااا؟
چقد احتمال میدی ضربان مهمونی رو جا نزنه:thumbsupsmileyanim:

Iris

New member
از کسایی دعوت میکنه که مطمئنه نمیان مگه تو وشاینی بری :thumbsupsmileyanim:

fifi

New member
آيريس جون من اين چند روزه همش از شيراز تعريف شنيدم مطمئنم اونجا بهمون خوش ميگذره و بيخيال درس خوندن ميشيم و همش خوش ميگذرونيم:thumbsupsmileyanim:

Iris

New member
همینجوریشم من بیخیال درسم خخخخخخخخخخخخخخخ
ایشالا با همدیگه روزای خوبی داشته باشیم ...
میدونی من به چی فک میکنم به اینکه تا اول بهمن شاید نشه بیام خونه واااااااااااااای چقد دلم تنگ میشه:65d6a5d6s:

Iris

New member
انا بنظرت سکوت ضربان دیگه چ معنی جز دعوت داره اخه روحش اینجاس لیست انلاینا رو داشته باش:black_eyed:

- - - Updated - - -

بالا