روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Iris

New member
دوستان سنجش لینک اعتراض به درصد دروسو گذاشته ولی فعال نیس حواستون باشه:ph34r-smiley:

دل آرام

New member
بچه گزینه اعتراض به درصدها اومد

نامرتا اون گزینه سبز خوشگله رو برداشتن !

بچه ها من زنگ زدم 6133جواب شکایتم :: گفت بر اساس مصاحبه مقام عالی کاهش ظزفیت منتفی شده !

آخرین ویرایش:

Iris

New member
ولی بچه ها لینک ویرایش محل که سبز بود رو کلا ورداشتن:5:

ROJO

New member
هنوز غیر فعاله

حالا یکی مثه من باید دلش بلرزه تا ببینم چن نفر شاید بیان بین رتبه یک و من فاصله بندازن و گند بزنن به رتبم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

layale

New member
سلام ............
میدونین چقد گشتم تا اینجارو پیداکردممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خو یه ندا بدید بقیه جانمونن خووووو
mri13رتبه نظر امتیازه خو ندیدی چراغای سبزو تو پروفت عایا؟؟؟/تو کنترل پلنتم پایینش نوشته امتیازای گرفته و داده شده.............چنتای اول امتیازو خودم بهتون دادم ریا نشه ؟!!!!!!
اگه وق کردی شماهم ی امتیاز بده خوووو
abtin13اقا وقتی تعداد پستها از 1500تا بیشتر شه سیستم خودش پاسخو و راهنمات میکنه.........هرچی پستا بیشتر شه به کاندیدای مدیریت میرسین..........

کم گوی و گزیده گوی چون در

- - - Updated - - -

سلام ............
میدونین چقد گشتم تا اینجارو پیداکردممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خو یه ندا بدید بقیه جانمونن خووووو
mri13رتبه نظر امتیازه خو ندیدی چراغای سبزو تو پروفت عایا؟؟؟/تو کنترل پلنتم پایینش نوشته امتیازای گرفته و داده شده.............چنتای اول امتیازو خودم بهتون دادم ریا نشه ؟!!!!!!
اگه وق کردی شماهم ی امتیاز بده خوووو
abtin13اقا وقتی تعداد پستها از 1500تا بیشتر شه سیستم خودش پاسخو و راهنمات میکنه.........هرچی پستا بیشتر شه به کاندیدای مدیریت میرسین..........

دل آرام

New member
بچه ها من میگم اینا که میخواستن 2 هفته پیش این گزینه رو بزارن رو سایت الان گذاشتن !
دو هفته وزاتخونه عقبه در نتیجه ! ما هم امیدهامون رو 2 هفته دیگه نگه میداریم سفت و سخت واسه ویرایش مجدد ! خخخخخ

ROJO

New member
بچه گزینه اعتراض به درصدها اومد

نامرتا اون گزینه سبز خوشگله رو برداشتن !

بچه ها من زنگ زدم 6133جواب شکایتم :: گفت بر اساس مصاحبه مقام عالی کاهش ظزفیت منتفی شده !

دل ارام ینی چی ینی اون مصاحبه سندیت داره? اخه ازین مصاحبه ها زیاد داره این اقا

دل آرام

New member
من الان ز زدم بخش تحصیلات تکمیلی جندی شاپور

خانومه گفتش هر تغییری اعمال شده ب صلاحدید اون بخش مربوطس و ربطی ب وزارت نداره

بعد پورکاظمیم ک میدونه این چیزا رو میگه شما هم پیگیر دانشگاهها باشین، اینا ک فشاری ب دانشگاهها نمیارن اونام ک اکثرن از خدا خواسته :65d6a5d6s:

الان از دانشگاه تهران بهم زنگ زدن پیرو درخواست ملاقات
خانمه گفت ما درخواست ظرفیت رو به وزاتخونه دادیم
شما برو همون وزاتخونه پیگیر باش !!!

دل آرام

New member
دل ارام ینی چی ینی اون مصاحبه سندیت داره? اخه ازین مصاحبه ها زیاد داره این اقا

منم به خانمه گفتم
گفت زنک بزن وزات بهداشت !
که ماشالله هیچکی گوشیو بر نمیداره !
همه در افق محو شدن الحمد الله رب العالمین

mahii

New member

- - - Updated - - -
شما چقد شیطونی:black_eyed:

الان از دانشگاه تهران بهم زنگ زدن پیرو درخواست ملاقات
خانمه گفت ما درخواست ظرفیت رو به وزاتخونه دادیم
شما برو همون وزاتخونه پیگیر باش !!!
اره نماینمونم میگفت برو وزاتخونه............شمارش و ادرسش کجاست؟

ROJO

New member
منم به خانمه گفتم
گفت زنک بزن وزات بهداشت !
که ماشالله هیچکی گوشیو بر نمیداره !
همه در افق محو شدن الحمد الله رب العالمین
وای چقد همچی مسخرس، ادم کفری میشه

ز بزنی چی بگی خب، طبق مصاحبه ی شماره فلان اقای بهمان من صحبت کردم قراره تهران رشته ی منو بگیره!!!! بعد مگه اونور خط کیه! اپراتور!:5:

Hamidvet

New member
ای بابااااااا ... پس چرا نتایج دکترا رو نمیزنن دیگه ااااااااه :13: :65d6a5d6s:

دل آرام

New member
وای چقد همچی مسخرس، ادم کفری میشه

ز بزنی چی بگی خب، طبق مصاحبه ی شماره فلان اقای بهمان من صحبت کردم قراره تهران رشته ی منو بگیره!!!! بعد مگه اونور خط کیه! اپراتور!:5:

نه زنگ بزنیم اینو بپرسیم که چرا رو سایت نمیاد ! کی گزینه ویرایشو میزنید ؟ مگه وزیر دستور نداده پس شما دارید چیکار مکینید !!

این شماره خانم محمدی مسئول بخش کارشناسی ارشد ه ! همون که قبلا به من گفته بود بخشنامه ایی مبنی بر افزایش اون 8 رشته به دست من نرسیده ! الان هر چی زنگ میزنم بر نمیداره !
شما هم زنگ بزنید :: 02181453117

ROJO

New member
هههه شاینی همون قبلیاییم ک الان کی اضاف شده مگه?!:shocked:

بالا