روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

abtin13

New member
دو تا سوال؟؟؟؟
مامان تو کاندیدای مدیریتی.کی کاندیدات کرده؟کی مدیر میشی حقوقت بیشتر میشه تا ما سر گرسنه زمین نذاریم؟
خاله تو چطور پاسخگو و راهنما شدی؟حالا این یعنی چی؟

sepideeee

New member
دو تا سوال؟؟؟؟
مامان تو کاندیدای مدیریتی.کی کاندیدات کرده؟کی مدیر میشی حقوقت بیشتر میشه تا ما سر گرسنه زمین نذاریم؟

من از بس همه چیو بلدم ... و درباره ی همه چی اطالاعات دارم :5: و آدمین هم به این امر واقف بود .. واسه همین شدم راهنما :)) اصن یه وضیا :))

- - - Updated - - -

دو تا سوال؟؟؟؟

من از بس همه چیو بلدم ... و درباره ی همه چی اطالاعات دارم :5: و آدمین هم به این امر واقف بود .. واسه همین شدم راهنما :)) اصن یه وضیا :))

saeid3

New member
فقط منه ساده لوح چراغمو روشن میکنم .. :p7977cujr38iyymsu8:
عجب دنیای چراغ خامویشی شده .. هی خدااااااااا :14:

تو چراغ دلت روشنه

- - - Updated - - -

نه والا.البته یه زمانی تیر می کشیدم.منتها اولین و آخرین بارم شد.بوی گندش تا چند روز نمی رفت.بهمن هم این طوریه؟

به این شدت نه

- - - Updated - - -

نه والا.البته یه زمانی تیر می کشیدم.منتها اولین و آخرین بارم شد.بوی گندش تا چند روز نمی رفت.بهمن هم این طوریه؟

به این شدت نه

ROJO

New member
آقا از الان بگم من فقط مارلبرو فیلتر پلاس میکشم:motat:
تا اسم مارلبرو میاد من یاد این اهنگه میوفتم:

چای داغ با ی مارلبروی ....
چشا روت اما دنیای تو فول دپرس

بیخی حاجی بزا بگن ابلهه
تو دیدی بگو باشه بعد بزن قهقه...

sepideeee

New member
ای اقا سعید .. ما سه تا چراغ دلمون روشنه :wacsmiley: تازه دوپینگ هم نکردم با نیروی خودم بردم وزنه رو بالا سه چراغ سفید گرفتم :thumbsupsmileyanim:

abtin13

New member

- - - Updated - - -

خاله خودت هم یه لحظه از این شدت اطلاعاتت متحیر شدی.من که کلا برق از سرم پرید:j58r36j3gcr4suxymup

sepideeee

New member
راس میگه خاله.خرج سیگارمو تو باید بدی:motat:
مامانت ماشاله ترگل ورگل اینجا نشسته :)) به من چه :) نکنه از مامانت می ترسی بگی سیگار میشکی ؟؟ :mad_majidonline:

- - - Updated - - -

راس میگه خاله.خرج سیگارمو تو باید بدی:motat:
مامانت ماشاله ترگل ورگل اینجا نشسته :)) به من چه :) نکنه از مامانت می ترسی بگی سیگار میشکی ؟؟ :mad_majidonline:

saeid3

New member
تا اسم مارلبرو میاد من یاد این اهنگه میوفتم:

چای داغ با ی مارلبروی ....
چشا روت اما دنیای تو فول دپرس

بیخی حاجی بزا بگن ابلهه
تو دیدی بگو باشه بعد بزن قهقه...

روجو تو هم اهل دودیا....

ROJO

New member

- - - Updated - - -

بچم جولو من فقط اب پرتقال خونگی میخوره:riz481:

sepideeee

New member
خاله خودت هم یه لحظه از این شدت اطلاعاتت متحیر شدی.من که کلا برق از سرم پرید:j58r36j3gcr4suxymup

اره .. تا حالا فکر نکرده بودم که اینقد اطالاعاتم بالاس :)) خوب شد سوالا پرسیدیا .. یهو به خودم اومدم :riz481:

- - - Updated - - -

اره .. تا حالا فکر نکرده بودم که اینقد اطالاعاتم بالاس :)) خوب شد سوالا پرسیدیا .. یهو به خودم اومدم :riz481:

abtin13

New member
ساعت 3 صبحه نشستیم داریم لاطعالات می بافیم.پاشین برین بخوابین.هی هیچی نمی گم بهشون:smiliess (9):

ROJO

New member
ههههه ی لحظه ب اواتارت نیگا کردم واقعا ترسیدم:wacsmiley:این تهدید ب هیکل اواتار میومد

شب خوش دوستان

mahii

New member
سلام ............
میدونین چقد گشتم تا اینجارو پیداکردممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خو یه ندا بدید بقیه جانمونن خووووو
mri13رتبه نظر امتیازه خو ندیدی چراغای سبزو تو پروفت عایا؟؟؟/تو کنترل پلنتم پایینش نوشته امتیازای گرفته و داده شده.............چنتای اول امتیازو خودم بهتون دادم ریا نشه ؟!!!!!!
اگه وق کردی شماهم ی امتیاز بده خوووو
abtin13اقا وقتی تعداد پستها از 1500تا بیشتر شه سیستم خودش پاسخو و راهنمات میکنه.........هرچی پستا بیشتر شه به کاندیدای مدیریت میرسین..........

آخرین ویرایش:

mahii

New member
من چرا لایک میکنم اکثرا بهم ارور میده؟!!!!!!نمیتونم خیلی اوقات بلایکم:smiliess (14)::idea_majidonline:

ROJO

New member
من الان ز زدم بخش تحصیلات تکمیلی جندی شاپور

خانومه گفتش هر تغییری اعمال شده ب صلاحدید اون بخش مربوطس و ربطی ب وزارت نداره

بعد پورکاظمیم ک میدونه این چیزا رو میگه شما هم پیگیر دانشگاهها باشین، اینا ک فشاری ب دانشگاهها نمیارن اونام ک اکثرن از خدا خواسته :65d6a5d6s:

بالا