روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
4 برابر ظرفیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی میگی؟؟؟؟؟؟؟
البته نوشته تو محدوده 4 برابر ظرفیت؟!حالا این محدوده براشون چطور تعریف شده خدا عالمه!!
یا خدا از 40 نفر کمتر نشیاااا ظرفیت جون!
خب اینم ازین کاهش ظرفیت هم علنا داره داد میزنه!!
والله سال قبل با نمره من ملت رتبه بودن تهران میخوندن! جه وضعشه!
دوستان ژنتیکی بیان درد و دل کنیم خب!!:sad:

عمرا ژنتیک بشه 40!!! خیالت تخت:smilies-azardl (113

mamaie

New member
:smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12)یک سوال مهم فقط ربطی به موضوع بحث نداره.... این ساعت رو چرا سایت علوم پزشکی درست نمیکنه نمیدونم چرا از صبح انقدر حساس شدم .... اون از سنجش این از ساعت بد جور رو مخمه.... منظورمو که میدونید ساعتهاییه که میایم pm میذاریم

mozhdeee

New member
:smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):smilies-azardl (12)یک سوال مهم فقط ربطی به موضوع بحث نداره.... این ساعت رو چرا سایت علوم پزشکی درست نمیکنه نمیدونم چرا از صبح انقدر حساس شدم .... اون از سنجش این از ساعت بد جور رو مخمه.... منظورمو که میدونید ساعتهاییه که میایم pm میذاریم
مال من که دقیق دقیق میفته مو لا درزش نمیره!!!!

setareh58

New member
دوستان اگه کسی درباره دانشگاه علوم پزشکی مشهد چیزی درباره امکانات رفاهی اساتید و سطح علمی میدونه بگه ممنون میشم

bme88

New member
بچه ها بد به دلتون را ندین
من بعید میدونم هر رشته تغییر خیلی زیادی تو ظرفیت داشته باشه
مگه کلا چقد ظرفیت داره هر رشته که بخوان 10 تا یا 15 تا کم کنن؟!

mahsa khanum

New member
من ازین میترسم کارنامه و پاسخ نامه بیاد باز نمره من افت کنه...خدایی اینجور مواقع همیشه امیدم که ناامید شده هیچ داشته هامم از دست دادم:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
من ازین میترسم کارنامه و پاسخ نامه بیاد باز نمره من افت کنه...خدایی اینجور مواقع ها همیشه امیدم که ناامید شده هیچ داشته هامم از دست دادم:65d6a5d6s:
مهسا جان کارنامه که اومده . پاسخ نامه هم اگه کسی اعتراض کنه و به جا باشه نمرش اضافه میشه کم نمی شه که

mahsa khanum

New member
من ب آمار زمین مشکوکم

والا حالا دیدی یکی اعتراض زد بعد ما بود افتاد قبل ما ...خو اونوخت رتبه ما رشد میکنه هی

حالا ما هی اعتراض ندیم...شانس داریم.......!!!!!!!!!!

ROJO

New member
فک کنم منظور مهسا اینه ک میرفتیم ب استاد میگفتیم من بیشتر میشدم?!:New (6):میگف اگه حساب کردم بیشتر نشدی ازت نمره کم میکنما! :whistle:بعد فکرشو میکردیم :21:میگفتیم : حالا ک فکرشو میکنم نه همین میشدم:p خخخخخخخخ

mozhdeee

New member
من ب آمار زمین مشکوکم

والا حالا دیدی یکی اعتراض زد بعد ما بود افتاد قبل ما ...خو اونوخت رتبه ما رشد میکنه هی

حالا ما هی اعتراض ندیم...شانس داریم.......!!!!!!!!!!
ای خدا کی این پروسه کنکور از ایران حذف میشه ما به خودیه خود داریم پیر میشیم:mad_majidonline::p7977cujr38iyymsu8:؟؟

bme88

New member
فک کنم منظور مهسا اینه ک میرفتیم ب استاد میگفتیم من بیشتر میشدم?!:New (6):میگف اگه حساب کردم بیشتر نشدی ازت نمره کم میکنما! :whistle:بعد فکرشو میکردیم :21:میگفتیم : حالا ک فکرشو میکنم نه همین میشدم:p خخخخخخخخ

یادش بخیر....
مدیونی اگه فک کنی من اینجوری بودم
خخخخخخ

sepideeee

New member
ای خدا کی این پروسه کنکور از ایران حذف میشه ما به خودیه خود داریم پیر میشیم:mad_majidonline::p7977cujr38iyymsu8:؟؟

مژده ما خودمونو کشتیم قبول شدیم .. حالا که قبول شدیم ورش دارن .. من که شخصا دراین صورت خودکشی می کنم :))

bme88

New member

هیچوقت عزیزم
اگه کنکور نباشه سر جوونا مملکت چطور گرم شه عایا؟!
با امکانات وسیع تفریحی؟
یا امکانات خوب تحقیقاتی؟
و یا ....
کلا میخوان سرگرم شیم
همین
وگرنه کجا تو روز تعطیل اعلام کارنامه میکنن؟!
:sad:

بالا