روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
حالا باید منتظر بمونیم اول گزینه بیاد بعد اکتیو بشه باز:rolleyessmileyanim:

mamaie

New member
سلام کسی نمیدونه ظرفیتا کی میاد!!!!!؟؟؟؟؟ استرس این از اون یکی بد تره که ؟؟؟؟!!!!:smilies:

رها93

New member
تعداد شهرا همه میشه

دوستان خبر رسیده پورکاظمی الان تو فرودگاهه !واسه یه هفته میخواد از ایران فرار کنه تا ظرفیتها اعلام بشه آبا که از آسیاب افتاد برگرده:13:

infomdmir

New member
اوایل شروع به کار این پیج , کی می تونست حدس بزنه که این پیج تبدیل میشه به یکی از شلوغ ترین و پر بازدید ترین پیج های موجود در انجمن؟؟؟؟

nafasn

New member
بچه ها یه سوال...
مثلا یکی رتبش 90 شده ولی ظرفیتش فقط 85 تاس...
امکان داره رتبه 90 هم قبول بشه؟؟؟

ROJO

New member
شااااااید همه نخوان برن هر شهری
شاااااااید بعضیا برن علوم
اره ممکنه

sara.sharifi

New member
راستی دوتا نکته ی منفی درمورد بهشتی و بهزیستی یادم اومد. بهشتی خیلی بد خوابگاه میده و یه کم اذیت میکنه ولی در نهایت خوابگاه رو میده. سال پیش چند شب اول بچه ها توی نمازخونه خوابیده بودن. اما در مورد بهزیستی اگه بیمارستانش همون رازی باشه باید بگم که این بیمارستان توی شهر ری هستش و خود دانشگها شمال تهرانه و یه کم بعد مسافت داره البته بیمارستان فوق تخصصی و خیلی خوبیه.
وای من نمیدونستم بیمارستان مربوط به بهزیستی توی شهر ری هست!!!!!! اینطوری برای من سخت میشه مسیرش! مطمئنین؟ این مسئله روی انتخاب من تاثیر میذاره به خاطر همون مسئله بعد مسافت.
من امروز یکی از استادای خوبم که خیلی حرفشو قبول دارم راهنماییم کرد ، و بهم گفت که بعد از ایران دانشگاه تهران رو بزارم! راستش خودمم سخت میتونم از تهران دل بکنم و بزارمش انتخاب سوم یا چهارمم . حالا بازم تا زمان انتخاب برسه باید کلی سبک و سنگین کنم.
با توجه به حرف شما در مورد بیمارستان رازی و شهرری انتخاب دوم من یا تهران خواهد بود یا بهشتی!

آخرین ویرایش:

Iris

New member
اقا خوابم بخدا خواب نیس از خواب پریدم فک کردم ظرفیتا اومده خدا کنه عصر بیاد ولی من که دیگه خوابم نمیبره وقتی پروسه اعلام نتایج یا کلید رو تو ذهنم مرور میکنم ارامشم سلب میشه خخخخخخخخخخخخخخ

رها93

New member
هر موقع هواپییمای پورکاظمی بپره ظرفیتها رو رو سایت اعلام میکنن:j58r36j3gcr4suxymup

ROJO

New member
خوابم میاد ،گرسنه هم هستم، تازه ظرفیتمم نیومده... اصن ی وضعیم:dadad4:

Iris

New member
اگه ظرفیتا تغییر نکنه میخام اینجوری بدرقه ش کنم :bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:

sadafi

New member
بچه ها اگر فردی متاهل باشه میتونه به دانشگاه شهر محل سکونت همسرش انتقالی بگیره؟

رها93

New member
اگه تغییر کنه به سرنوشت هواپیمای مالزی دچار میشه
آهای پورکاظمی کجایی؟ میشنوی یا نه؟؟؟تهدید جدیه:mad_majidonline:

بالا