روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mexin

Well-known member
سلام بچه ها به نظرتون امسال ظرفیت ها نسبت به پارسال بیشتر میشه؟پارسال مشاوره در مامایی 69نفر گرفته.من شدم 79.به نظرتون قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟اعصابم خورده...

مشاوره در مامایی امسال 75 نفر میگیره ..انشالا قبول میشی

infomdmir

New member
به همه دوستانی که قبولن به خصوص دوستای عزیزم زی زی و روجو و سپیده از ته دل تبریک می گم و امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشند

ROJO

New member
بچه ها ایرانم داره برزیلو میبره ی ست دیگه تا پیروزی:thumbsupsmileyanim:

mexin

Well-known member
سلام بچه ها این کارنامه واقعیه ؟ من رتبه م شده 1 :5::5:

نه بابا ...این کارنامه رو همینجوری دادن که یکم خوشحال بشید ..جواب اصلی پس فردا میاد......:tonguesmiley:

تبریک میگم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

mamaie

New member
دانشجویان جدید کسی خبر نداره این ظرفیتا و انتخاب شهرو اینا کی اعلام میشه ؟؟؟؟؟ مصیبتی داریما!!!!! :bunnyearsmiley:

fatimawz

New member
toro khoda yeki javabe mano bdeee
genetik pezeshkiiii kolan shide 47 taa??? shabane chii?? ya ba shabane bishtar mishe?? man halam badee
komaaaaak

- - - Updated - - -

toro khoda yeki javabe mano bdeee
genetik pezeshkiiii kolan shide 47 taa??? shabane chii?? ya ba shabane bishtar mishe?? man halam badee
komaaaaak

infomdmir

New member
بچه ها به نظرتون اگه من رتبه ام به سراسری نرسه علوم و تحقیقات تهران رو بزنم یا بین المللی رو و یا اصلا بی خیال هر دو بشم و سال بعد رو انتظار بکشم؟ لطفا راهنماییم کنید

mozhdeee

New member
بچه ها والیبال برد...:4d564ad6:
صعود کردیم:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

mozhdeee

New member
بچه ها به نظرتون اگه من رتبه ام به سراسری نرسه علوم و تحقیقات تهران رو بزنم یا بین المللی رو و یا اصلا بی خیال هر دو بشم و سال بعد رو انتظار بکشم؟ لطفا راهنماییم کنید
آقا مهدی به نظر من علوم تحقیقاتم بزن.

goo

New member

اگه امکانش رو دارین حتما بزنین.این سنجش اصلا قابل اعتماد نیس و معلوم نیس سال بعد چه اتفاقی قراره بیافته.

بالا