رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

goleyakh

New member
خب والله با حرف بقیه و نظراتی که داشتن...به نتیجه هایی رسیدیم
خب هم رشته ای بودن یه مزیت هایی داره و یسری عیب...مزیتش اینکه حرفت رو میفهمه از لحاظ کاری چون خودشم اینو خونده و درکت میکنه و عیب هاش هم اینه که مسایل کاری و خانوادگی چه بخای چه نخای با هم دیگه درگیر میشه...
ولی آمار ها نشون داده که ازدواج های دانشجویی که هم رشته بودن موفق بوده،در مورد رشته هایی دیگه یا رشته های غیر مرتبط یکی از بچه ها نظر خوبی داشت...که رشته ی متفاوت برای همدیگه جذابیت داره و میتونن زوج خوبی باشن...
والله بشخصه خودم خیلی درگیرم...از شما چه پنهون از خدا چه پنهون،یه دختر عمه دارم حقوق میخونه،دختر عموم مهندس معماری میخونه و یکی از بستگانمون هم داره مامایی میخونه و بچه های کلاس...دارم بالا و پایین میکنم که من مثلا با کدوموشون میتونم راحت تر باشم یا باهاش بتونم کنار بیام...در اخر به این نتیجه رسیدم که من مرد اینکاره نیسم.خخخ و جدا از شوخی منتظ میمونم تا به قولی نیمه گمشده ی خودم رو پیدا کنم شاید یه دختر باشه که اصلا درس نخونده یا چیزی خونده که عقل من هم بهش قد نمیده...پس فعلا همچنان مث گذشته فکر میکنیم و فکر میکنیم....

ماشاا...
برادر چقد کیس زیرسر داری.......:25r30wi:
امیدوارم چیزی که به صلاحته اتفاق بیفته:rose:

siteman

New member
ماشاا...
برادر چقد کیس زیرسر داری.......:25r30wi:
امیدوارم چیزی که به صلاحته اتفاق بیفته:rose:
خخخخ ای بابا اینا همش توهم هست خواهر من:thumbsupsmileyanim:
ما هم منتظریم صلاحمون اتفاق بیافته:riz304:

antenyus

Active member
خخخخ ای بابا اینا همش توهم هست خواهر من:thumbsupsmileyanim:
ما هم منتظریم صلاحمون اتفاق بیافته:riz304:

الان دقیقا مث آواتارت دارم تصورت میکنم.... متفکر و کلافه.. یجورایی هم هنگیده ب نظر میایی......

بیخیال بابا اینقد فکر کردن نداره ک ....3 تا بگیر یکی هم رشته ای...یکی غیر هم رشته ای و یکی یونی نرفته...... بذار از همه مدل داشته باشی ..... فقط تجربه ات رو ب دوستان مث خودت بگو.....:(50): خدا خیرت بده داداش من.........:p

bahar.zr93

New member
100 درصد بلکه هم بیشتر باهات مخالفم فروزان. خیلی رمانتیک به قضیه نگاه کردیا!

siteman

New member
الان دقیقا مث آواتارت دارم تصورت میکنم.... متفکر و کلافه.. یجورایی هم هنگیده ب نظر میایی......

بیخیال بابا اینقد فکر کردن نداره ک ....3 تا بگیر یکی هم رشته ای...یکی غیر هم رشته ای و یکی یونی نرفته...... بذار از همه مدل داشته باشی ..... فقط تجربه ات رو ب دوستان مث خودت بگو.....:(50): خدا خیرت بده داداش من.........:p
3تا بیشتر نمیشه؟ خخخخخخخ:thumbsupsmileyanim:

mosaferkocholo

New member
خدا نصیبتون نکنه امروز دندون پزشکی بودم دندونم رو عصب کشی کرد وقتی پولو میدادم به این فکر میکردم که چه خوب بود اگر همسرم دندون پزشک باشه

اره مطمعنم که دوست دارم همسر آیندم دندون پزشک باشه تو 20 دقیقه 300 هزار تومان کاسب شد :rolleyessmileyanim::riz481:

siteman

New member
خدا نصیبتون نکنه امروز دندون پزشکی بودم دندونم رو عصب کشی کرد وقتی پولو میدادم به این فکر میکردم که چه خوب بود اگر همسرم دندون پزشک باشه

اره مطمعنم که دوست دارم همسر آیندم دندون پزشک باشه تو 20 دقیقه 300 هزار تومان کاسب شد :rolleyessmileyanim::riz481:
خیلی خوبه که عاشق پول همسرتون شدید
بالاخره اینم یه ملاک هست دیگه خخخخ

najma

New member
خب هم رشته ای بودن یه مزیت هایی داره و یسری عیب...مزیتش اینکه حرفت رو میفهمه از لحاظ کاری چون خودشم اینو خونده و درکت میکنه و عیب هاش هم اینه که مسایل کاری و خانوادگی چه بخای چه نخای با هم دیگه درگیر میشه...
ولی آمار ها نشون داده که ازدواج های دانشجویی که هم رشته بودن موفق بوده،در مورد رشته هایی دیگه یا رشته های غیر مرتبط یکی از بچه ها نظر خوبی داشت...که رشته ی متفاوت برای همدیگه جذابیت داره و میتونن زوج خوبی باشن...
والله بشخصه خودم خیلی درگیرم...از شما چه پنهون از خدا چه پنهون،یه دختر عمه دارم حقوق میخونه،دختر عموم مهندس معماری میخونه و یکی از بستگانمون هم داره مامایی میخونه و بچه های کلاس...دارم بالا و پایین میکنم که من مثلا با کدوموشون میتونم راحت تر باشم یا باهاش بتونم کنار بیام...در اخر به این نتیجه رسیدم که من مرد اینکاره نیسم.خخخ و جدا از شوخی منتظ میمونم تا به قولی نیمه گمشده ی خودم رو پیدا کنم شاید یه دختر باشه که اصلا درس نخونده یا چیزی خونده که عقل من هم بهش قد نمیده...پس فعلا همچنان مث گذشته فکر میکنیم و فکر میکنیم....

برادر من نگوووووو این حرفا رو ... الان کافیه یکی از این کیس های مذکور این تاپیکو ببینه و بفهمه شما شونصدتا دیگه زیر سر داری و.... :sdasdasd:
الان عصر رسانه هستش ...
شماها دیگه چقدر open mind هستین باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .:25r30wi:

siteman

New member
برادر من نگوووووو این حرفا رو ... الان کافیه یکی از این کیس های مذکور این تاپیکو ببینه و بفهمه شما شونصدتا دیگه زیر سر داری و.... :sdasdasd:
الان عصر رسانه هستش ...
شماها دیگه چقدر open mind هستین باباااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .:25r30wi:
این جمله آخرت رو نفهمیدم:25r30wi:

siteman

New member
ینی زیادی خیالت راحته ... :thumbsupsmileyanim:

خیال باید راحت باشه دیگهههههههههه
تازشم امشب تو خونمون همش داشتن در مورد ازدواج میحرفیدن منم هی خودم رو از جلو چششون دور میکردم خخخخ

goleyakh

New member
خیال باید راحت باشه دیگهههههههههه
تازشم امشب تو خونمون همش داشتن در مورد ازدواج میحرفیدن منم هی خودم رو از جلو چششون دور میکردم خخخخ

آخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!چقد خجالتی:25r30wi:

حالا راجع به کدوم یک از کیس ها داشتن حرف میزدن؟؟؟!
:thumbsupsmileyanim:

siteman

New member
آخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!چقد خجالتی:25r30wi:

حالا راجع به کدوم یک از کیس ها داشتن حرف میزدن؟؟؟!
:thumbsupsmileyanim:
بچه های همکلاسی...داشتن مثلا زیر زبون منو میکشیدن خخخخ

خزر

New member
بنظر من اگه دو نفر هم رشته باشند ، خوبه

ولی اگه هم نباشه. دو طرف اگه همو ، رشته همو و کار همو درک کنند عالی هست

!SeCreT!

New member
سلام
بابا بخدا به رشته و تحصیلات نیست به پیشونی منو کجا میشونی!
داریم ما خانومه سیکل آقا دکترای شیمی با بهترین پست...
برعکسش خانومه پزشک متخصص آقا دیپلم ردی پارچه فروش...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehran35

mehran35

New member
خوشحالم حرفای حاجی رو اویزه گوشت کردی!..............خخخخخخخخخ
محسن جون داداش همه اینارو میخای خودت تنهایی بگیری؟
میخای کمکت کنم یه دوتاشونم من بگیرم زیر بار مسئولیت نمونی...................هان؟

eco.bio

New member
میخای کمکت کنم یه دوتاشونم من بگیرم زیر بار مسئولیت نمونی...................هان؟

329118_24.gif
329118_24.gif
329118_24.gif

siteman

New member
والله بچه هم که بودم یادم میاد یه شب خونه خاله داشتیم میخابیدیم و دیدین که دسته جمعی موقعه ی خواب همه حرف میزنن و میخندن...بحث سر ازدواج بود اینا...بعد من خیلی بچه بودم ها ولی داشتن به شوخی میگفتم فلان دختر رو بگیریم یا اون یکی رو....بعد من گفتم نمیشه 4تاشونو با هم بگیرم...آقا یعنی من اینو نگفتم بمب خنده ای شد که نگو همه مرده بودن از خنده ...حالا شده این که میگی همش رو میخای بگیری،من از همون کوچیکی هم توانایی رو در خودم میدیم خخخخ
اگه دختر عموم بفهمه کشتم:14:

بالا