راسته یا دروغ؟ قرص های استامینوفن کشنده؟

aram ft

New member
بچه ها برام یه اس اومده:
به بقیه فوری اطلاع دهید. بیمارستان الزهرا اطلاعیه داده قرص های استامینوفن جدید اومده که زیرش نوشته دگلوفین . به هیچ وجه نخورید چون در مدت 72 ساعت کشنده است.

راسته یا دروغ؟؟

shima.sh

New member
نگران نباشید اینجور که من متوجه شدم شایعه هستش . گویا اصلا ترکیبات قرص استامینوفن با باکلوفن نمیتونن توی ی دارو جمع بشن ... معاونت غذا و داروی دانشگاههای اصفهان و کرمان هم این قضیه رو پیگیری و نقض اعلام کردن .... !!!!!

mahsa.

New member
سلام نه دروغه
وزارت بهداشت و دارو اعلام کرده دارن شایع کننده این مطلبو پیدامیکنن یه شماره هم اعلام کردن که هر سوالی داشتین ازاونا بپرسین من شمارشو یادم رفت. خخخخخخخ

sepideeee

New member

چه خوب که شایعه س وگرنه من همین الان استامینوفن خوردم و تا 72 ساعت دیگه به دیار باقی می شتافتم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

shima.sh

New member

چه خوب که شایعه س وگرنه من همین الان استامینوفن خوردم و تا 72 ساعت دیگه به دیار باقی می شتافتم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

حالا عزیزم احتیاط شرط عقله پاشو برو روشو بخون ببین ی موقع خدایی نکرده ..... شانسه دیگه .... ی جاهاییی ... یک .... در میلیون میلیون .... خدارو چه دیدی ... شاید قسمتت بوده .... کی از فرداش خبر داره .... واقعا متاسفم .تسلیت میگم . غم آخرمون باشه :tsimuzpzwoap1t9y3o7:smiliess (3):

Nike313

New member

سپيد ديدی اخر قسمت نبود تا تولدم زنده باشی بهم تبريک بگی :smiliess (2):

ينی يه نفرم كه ميخواست تبريک بگه 72 ساعت ديگه مسافر اون دنياست
ای خداااااا :13:

shima.sh

New member
آخی گریم گرفت ......:sadsmiley: ....

حالا مگه تولدتون کی هستش نایک عزیز؟

sepideeee

New member
حالا عزیزم احتیاط شرط عقله پاشو برو روشو بخون ببین ی موقع خدایی نکرده ..... شانسه دیگه .... ی جاهاییی ... یک .... در میلیون میلیون .... خدارو چه دیدی ... شاید قسمتت بوده .... کی از فرداش خبر داره .... واقعا متاسفم .تسلیت میگم . غم آخرمون باشه :tsimuzpzwoap1t9y3o7:smiliess (3):

خدا بیامرزتم آدم خوبی بودم!! :14:
ایشاله هر چی خاک منه بقای عمر شما باشه :sad::

sepideeee

New member
سپيد ديدی اخر قسمت نبود تا تولدم زنده باشی بهم تبريک بگی :smiliess (2):

ينی يه نفرم كه ميخواست تبريک بگه 72 ساعت ديگه مسافر اون دنياست
ای خداااااا :13:

بازم جای شکرش باقیه که یه بار گفتم تا زنده ام :ad54ad:

setayesh71

New member
این اس ام اس ب منم رسید .
من گفتم وقتی بیمارستان الزهرا اطلاعیه داده حتما راسته !!
حالا میگین اصلا الزهرا اطلاعیه نداده ؟؟؟ ای بابا . ب کلی ادم خبر دادیم . ابرومون رفت که !!!

setayesh71

New member
آیم ساری ستایششششششششششششششششش:sadsmiley:

تو شیما خودمونی؟؟ هی وای من !!
طوری نیست گلی . ی کم جلو بعضیا ضایع بازی شد !!!:smiliess (12):
الانم اخبار ی چیزایی راجع بهش گفت من حواسم ب سایت بود.
نفهمیدم گفت راسته یا شایعه ست

آخرین ویرایش:

Nike313

New member
خدا بیامرزتم آدم خوبی بودم!! :14:
ایشاله هر چی خاک منه بقای عمر شما باشه :sad::

جهت شادي روح سپيده
برين تو پروفايلش
بعد دوتا انگشتتون رو بزارين رو صفحه مانيتورتون يه فاتحه از راه دور بخونين:bunnyearsmiley:

shima.sh

New member
مثل ی مرد سرتا بگیر بالا و بگو یشگیری بهتر از درمان است . ببین الان سپیده به چه روزی افتاده ....
واستا ببینم من فردا نیستم شما میخوای بری تو چشای کی نیگا کنی ؟! هاااان ؟؟!!!!:New (6):

shima.sh

New member
اونجوری که ثواب فاتحه می رسه به پروفایلم !! نه روحم :13:

ببین سعی کنین این ذم ذمای آخر یکم بخشنده باشین میرسه به پروفایلم چیه دیگه !!! بعدشم الان روحیه برا ما از هر چیزی مهمتره ... اینجور که حساب کردم 70 ساعتی باید وقت داشته باشین . اصلا نگران نباش من تا آخرین ثانیه ها کنارتم و لحظه به لحظه ثانیه های باقی مونده رو بهت میگم سر 70 سعت که شد دیگه ...... .....

sepideeee

New member
ببین سعی کنین این ذم ذمای آخر یکم بخشنده باشین میرسه به پروفایلم چیه دیگه !!! بعدشم الان روحیه برا ما از هر چیزی مهمتره ... اینجور که حساب کردم 70 ساعتی باید وقت داشته باشین . اصلا نگران نباش من تا آخرین ثانیه ها کنارتم و لحظه به لحظه ثانیه های باقی مونده رو بهت میگم سر 70 سعت که شد دیگه ...... .....

چه خوشحالم که 70 ساعت دیگه مستقیم میرم بهشت !!! :4d564ad6:
هر کی دوست داره تارف نکنه ها استامینوفن زیاده :sarma:

بفرما استامینوفن بهشتی :5:

Nike313

New member
اونجوری که ثواب فاتحه می رسه به پروفایلم !! نه روحم :13:

سپید والا من راه دیگه ای به ذهنم نرسيد :smiliess (12):
انقد اسپم داديم که الانه يکی از مديرا تذكر بده بهمون
رفع اسپم:استامينوفن نخورين؛
به جاش آسيفن يا ژلوفن يا نوافن بخورين
البته يه چيز ديگه هست که از همه اينا بهتره ولی بگم اخطار ميگیرم بی خيال :ph34r-smiley:

shima.sh

New member
خدمت دوست تزه وارد عزیز خودم ذکر کنم که وقتی ی تاپیک در مورد ی موضوعی زده میشه نباید توش درمورد مسائل متفرق دیگه حرف زد . مدیرا اخطار میدن . البته اکثرا حرف میزنیم ولی بعد میشه حذف کنیم که اسپم نباشه

وا !!!!!!! یعنی در چه حد ؟ من الان مورد اخطار واقع میشم یا نه ؟

بالا