********.......دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ........******

تداعی

New member
ساناز من حدود 3 ماه یا شاید کمتر بعد از اتمام کارهای فارغ التحصیلیم یک مدرک از دانشگاه تحویل گرفتم، روزانه و سراسری بودم، اصل مدرک نیست ها، ولی تمام بچه های ما این مدرک رو دارن
شما الان دفاع کردی؟کارهای فارغ التحصیلی انجام دادی؟در این صورت فرم دانشجوی ترم اخر بودن فکر نمیکنم کار ساز باشه

sanaz d

New member
تداعی اره فرم فارغیودارم اخه بما مدرک نمیدن هیچی چون لیسانسم سراسری بود روزانه دانشناممونمیدن الان ارشدم ازاد بود سیستم ازاد اینه که دانشنامه کارشناسیمو میخوان وگرنه مدزک نمیدن حتی گواهی
من فقط با اون فرم میتونم ثبتنام کنم

تداعی

New member
ساناز من یک بار دیگه دفترچه رو خوندم، یک چیزی هست به اسم گواهی اصل معدل دوره تحصیل، شما باید ان رو بگیری، برو یک سر دانشگاه،ببین تو قسمت مدارک لازم برای اسکن بند 9_5 رو نگاه کن

sunny

New member
سلام دوستان بیوتکنولوژی دارویی هک از تخصص های داروسازی هست?

helena

New member
تداعی اره فرم فارغیودارم اخه بما مدرک نمیدن هیچی چون لیسانسم سراسری بود روزانه دانشناممونمیدن الان ارشدم ازاد بود سیستم ازاد اینه که دانشنامه کارشناسیمو میخوان وگرنه مدزک نمیدن حتی گواهی
من فقط با اون فرم میتونم ثبتنام کنم

سانازجان اگه مدرک لیسانستو پول بدی بخری در عرض دو-سه ساعت دانشنامه رو بهت میدن. منم لیسانسم روزانه علوم آزمایشگاهی بود و به ازای هر سالی 125هزار دادم و با 500هزارتومن در عرض دوسه ساعت اصل مدرک لیسانسمو بهم دادن و بردم برای دانشگاه ارشدم که ازاد بود و الانم گواهی ارشدم در حال صادر شدنه.

sisakhtpour

New member
سلام به همه دوستان
من الان تازه تو این سایت عضو شدم
منم ارشد شیمی ام میخواستم نانو دارویی شرکت کنم
چه جور رشته ای هست؟
منابع اون مگه تغییر کرده؟
از کج مطمئن شم؟

من ارشد شیمی دارویی می خونم
از استادم پرسیدم چه جور رشته ای؟ گفت تا 3 یا 4 سال دیگه ما رشته های نانو ادبیات و نانو جغرافیا و ... خلاصه تا چند سال دیگه پشت تمام رشته ها نانو میاد

در خصوص منابع
دوست عزیز چرا شما نمیری منابع رو از سایت اصلی ببینی؟؟!! شما دیگه ماشالا ارشدین...تو سایت سنجش پزشکی برید می تونید دفترچه 3 سال گذشته ی دکتری رو مطالعه،ومطمئین شید که منابع تو این 3 سال چی بوده...

sisakhtpour

New member
منابع دکتری 93 نانو تکنولوژی دارویی
Physical Pharmacy Martin, 2006
Aulton pharmaceutics
Modern pharmaceutics / Banker Rhodes ,4th. Edition,2002
Modern Pharmaceutics, application and advances; Florence, vol 2, 5th
Applied Biopharmaceutics & Pharmacokinetics
Harper's Illustrated Biochemistry
Ph.D 94-95
شیمی دارویی
فارماسیوتیکس
داروسازی بالینی
فارماكولوژی و سم شناسی
فارماكوگنوزی و بیوتکنولوژی

sisakhtpour

New member
با سلام
لطفا دوستانی که قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ......را دارند منابع و اطلاعات مفیدشونو در اینجا به اشتراک بذارن.......
همچنین اگر از درصد های پذیرفته شدگان اطلاعی دارید ......:33:
من الان هرشد شیمی دارویی می خونم انشاءالله قصددارم این رشته امتحان بدم

sisakhtpour

New member
بچه ها من ارشد سم شناسی دانشگاه شهرضا میخونم از یه استادی شنیدم تو مصاحبه دانشگاههای دولتی ازادیارو رد میکنن این حرف تا چقد درسته؟؟؟
منم کارشناسی اونجا خوندم یادش بخیر
نه خیر صحت ندارد...تو فوق دیپلم دانشگاه فلان روستا حسن آباد با معدل 12ونیم باش ولی کار بلد باشی میدونی چی میگم بتونی کار کنی با نرم افزار با دستگاههای متفاوت خلاق باشی ایده پرور باشی همه جا موفقی
ولی دکتر باش فقط یه برگه کاغذ داشته باشی هیچ فایده نداره

sisakhtpour

New member
بعض از دوستان اسم رشته واسشون مهمه . ک بگن دکترای نانو میخونیم. منم تزممس شما بوده. واقعا سنگین و فرسایشی. بدون داشتن بازار کار در ایران. ولی از رشته های وزارت علوم بهترن ب هر حال.
من الان ارشد شیمی دارویی می خونم....می خواستم دکترا نانو تکنولوژی دارویی بخونم بقول خودت از اسمش خوشم اومده آیا آینده ای داره؟

sisakhtpour

New member
سلام دوستان.میشه یکی به من بگه اینده شغلی این رشته که دارین میخونین تا قبول بشین چیه؟ با دکتری این رشته کجا میخاین کار کنین؟
آیند سیاه مایل به خاکستریه
این خاکستریشم بخاطر وزارت بهداشت بودنشه[emoji4]

sisakhtpour

New member
سلام بچه ها
نمیخوام فاز منفی بدم ولی اینا که اومدن منابع رو عوض کردن که فقط بچه های داروسازی قبول شن و تا حدی که حتی فصول امتحانی سم شناسی رو هم کاملا عوض کردن که بچه های سم شناسی رو دست بخورند، حالا به نظر شما بر فرض محال ما امتحان کتبی نمره بیاریم، توی مصاحبه مردودمون نمیکنن؟؟؟!!!! الان مثلا شیمی دارویی چه ربطی به سم شناسی داره؟! شیمی تجزیه بله به درد سم شناسی میخوره ولی شیمی دارویی نه. واقعا نمیدونم تعصبات تا چه حد اینا رو کور کرده که اینجوری برنامه ریختن.
واقعا نمیدونم چه آینده ای در انتظارمونه ولی همه برای دکترا اول اول دانشگاه خودتون و یا استادراهنماتونو انتخاب کنید که توی مصاحبه دلگرمی و حمایت بیشتری داشته باشید.
یه آینده ی خاکستری داشتیم اونم تیره کردن...بریم دنبال زندگیمون

sisakhtpour

New member
شیمی فقط تو شیمی دارو وهسته ای قبول شده بیشتر....
نانو هیچ آینده یا جایگاه شغلی هنوز واسش متصور نیستن.
اینو یکی از اساتیدش میگفت.
کاملا مشخصه آینده کشورها به علم نانو وابسته است؟!!
این استاد شما خواب تشریف دارن

sisakhtpour

New member
سلام مجموعه سوالات طبقه بندی شده شیمی دارویی دکتر اذر تحقیقی تست داره با پاسخ تشریحی خوبه سوالای سالای قبل توشه ای دانشگا تهرانم خوبه
بچها بر قبولی نمره 60بایدبیاریم؟نمره منفی داره دیگه اینجوری بهترشد
اگه از هرکدوم ده تا تست بزنیم گنوزی ده تا شیمی ده تا سیوتیکس ده تا میشه سیتا میمونه دارو درمان که چون دارومون قویه باید از45تا سی تا بزنیم میشه 60تا که درمانم هس جبران میشه اگه کمتراز60شد بشرطی که فقط اوناییکه مطمین هستید رو بزنید فکرکنم قبولیش اسونترشدد
میگم اساتید گرامی شیمی دارویی بهتر یا نانوتکنولوژی؟

sisakhtpour

New member
یا خداا شما مگه رشتت چی بوده ک فارما و بالینی واست آسونه؟
میشه بگی سلکوکسیب کدوم گیرنده رو مهار میکنه؟
یا یک داروی خط دوم gad رو بیگید؟
شما ک اینقد واردی پس ما دیگه بریم تو افق
ناپدید بشیم.
الان اینایی که گفتی سوالن؟؟؟؟[emoji15] [emoji15] [emoji15] از کجا آوردی یا حضرت عاباس!!!

بالا