********.......دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ........******

shapur68

New member
ازمون تخصص داروسازی شکلش به طورکلی تغییر کرد دیگه همه ازمون جامع باید بدن این ازمون شامل 5تا درسه شیمی دارویی فارماسیوتیکس فارماکولوژی فارماکوگنوزی داروسازی بالینی بعدش باید انتخاب رشته کنن
اوه مای گاد اینکه خیلی سختهههههه:13:

shapur68

New member
ازمون تخصص داروسازی شکلش به طورکلی تغییر کرد دیگه همه ازمون جامع باید بدن این ازمون شامل 5تا درسه شیمی دارویی فارماسیوتیکس فارماکولوژی فارماکوگنوزی داروسازی بالینی بعدش باید انتخاب رشته کنن[/QUOT
من الان سایت سنجشو چک کردم چیزی ننوشته بود شما از کجا شنیدی؟؟

sanaz d

New member
بدبخت شدیم
چه خاکی بریزیم سرمون
منایع عوض شده
خدا کجایی
چرا اخه شانس ندارم
چرا همش باید بدبختی بکشم
خدایا

.مقداد

New member
بدبخت شدیم
چه خاکی بریزیم سرمون
منایع عوض شده
خدا کجایی
چرا اخه شانس ندارم
چرا همش باید بدبختی بکشم
خدایا

باید بپرسی از خدا ! باید بپرسی مشکل کارت کجا بوده؟فکر کنی حتما میفهمی اشکال کارت کجاست......... دکترا بنظرم مخصوص آدم های لایق است ... ناسپاس نباش اما رفتارت رو بررسی کن مشکل کارت مشخص میشه برات

نسیم93

New member
سلام به همه دوستان
من الان تازه تو این سایت عضو شدم
منم ارشد شیمی ام میخواستم نانو دارویی شرکت کنم
چه جور رشته ای هست؟
منابع اون مگه تغییر کرده؟
از کج مطمئن شم؟

noorolhoda

New member
باید منتظر باشیم اردیبهشت اطلاعیه وزارت بهداشت میاد همه چیز مشخص میشه.البته اینکه گفتند داوطلبان دو رشته می توانند انتخاب کنند یعنی شک نکنید امتحان جامع است !

noorolhoda

New member
حتما فکری برای ارشد سم کردند وگرنه یعنی ما که ارشد سم خوندیم آب توی هاون کوبیدیم! در همین مقطع متوقف شدیم!

leili

New member
یعنی دیگه مث پارسال نیست؟ من میکروبیولوژِِی خوندم میخاستم دکترا بیوتکنولوژی دارویی بخونم. اگه اینطوری باشه که دیگه نمیتونم بخونم.

تداعی

New member
سلام
بچه ها منم خیلی از تغییر ازمون ناراحت شدم. ولی چیزی که هست اینه که کسی تو این شرایط موفقه که خودشو نبازه و بتونه اوضاع رو مدیریت کنه. من خودم غیر داروساز هستم و واقعا از دیدن منابع شوک شدم. ولی بهتره به جای ناراحتی شروع کنیم و زمان رو از دست ندیم چون امسال شرایط بچه های یر داروساز سخت شده ولی این سختی برای همه است.
شایعات زیادی هست که حتی شاید ازدیبهشت بیان و سرفصل اعلام کنن ولی م ترجیح میدم به امید شایعات و حرف و حدیث ها نشینم. تا خدا چی بخواد

sanaz d

New member
شیوه گزینش چجوریه مثل قبل هرکی بالای 140بزنه قبول میشه؟؟

noorolhoda

New member
احتمالش هست که دکتری سم شناسی از دکتری تخصصی داروسازی حذف شده باشه و در زیر شاخه علوم پایه قرار گرفته باشه؟!آخه اگر این منابعی که اعلام کردند باشه ما ارشدهای سم عملا از شرکت در دکتری سم شناسی محرومیم!

sanaz d

New member
اخه چه خاکی به سرمون کنیم
چجوری قبول شیم
چقد نامردن
خدا

morteza2000

New member
با سلام . من امروز از همسر یکی از کارکنان وزادت ی سری اطلاعات گرفتم. اینارو یقین ندارم ایشون زبانی شنیده.
ضرایب از 0.5 تا 7 میتواند باشد.
بسته ب آزمونتون. مثلا شیمی فویه واسه شیمی دارویی ضریبش بالاس.
گفتن همه دروس ضریب دارن واسه همه رشته ها.
تغیرات بخاطر شکایت اساتید از حضور زیاد بچه های شیمی واسه رشته شیمی دارویی بوده ک در دوره گذشته از 15 نفر 13 نفر بچه های شیمی بودن و دوتا داروساز

کاری کردن ک فقط داروسازا شرکت کنن....

morteza2000

New member
من کتابای انگلیسیشونو دارم میخونم. تازه اومدم ایران و واسم جای تعجب شده ولی خواستن توانستن است.
راستی کسی کتاب درسنامه جامع درمانشناسی یا کتاب applied therapeutics رو داره ؟

morteza2000

New member
چرا هیشکی اینجا نمیاد؟ مس اینکه همه مشغول خوندن منابع جدیدن هااا..؟؟

morteza2000

New member
ضریبا میشد بهتر باشه ولی خوبه کلا. ولی نفهمیدم فارما+سم شناسی یعنی چی ؟ گنوزی +بیوتک یعنی چی ؟ مرجع سم و بیوتک پس چین ؟؟

noorolhoda

New member
مرجع سم casarett & doull''s toxicology + Haddad هست.خود سم یه دنیاست!

آخرین ویرایش:
بالا