دوست مجازی من

mw.ashel

New member
[FONT=times new roman, times, serif] [FONT=times new roman, times, serif]اسمش را میگذاریم؛"دوست مجازی" اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته . . .

[/FONT][/FONT] [FONT=times new roman, times, serif]دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد، دلتنگی ها و آشفتگی هایم را براش مینویسم، وقت میگذارد برایم، وقت میگذارم برایش . . نگرانش میشوم، دلتنگش میشوم . . قطعا او هم این چنین است.

[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]وقتی درصحبت هایم به عنوانِ دوست یاد میشود مطمئن میشوم که حقیقی ست .

هرچند کنارهم نباشیم هرچند صدای هم راهم نشنیده باشیم، من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم هرکجا که باشد.
[/FONT]

پ.ن:

ازواقعیت های دنیای جدید،داشتن دوستان مجازی هست.همچنان که دوستان دنیای حقیقی می توانند ما را در رسیدن به اهدافمان کمک کنند، یک دوست مجازی هم با دادن مشورت، راهنمائی،ارائه اطلاعات می تواند درراه رسیدن ما به موفقیت ما را پشتیبانی نماید.

shima.p

New member
من که عاشق بعضی دوستای مجازیم هستم و به نظرم بهتر از بقیه هستن و برام از حقیقی ها مهمترن

old midwife

New member
من این روزها حس میکنم بعضی از دوستان مجازی من به عنوان حقیقی ترین دوستانم دارند تبدیل میشن....و شاید این روشنترین نقطه ای این تکنولوژی و فناوری باشه، از این بابت خوشحالم و از صمیم قلبم برای این دسته از دوستانم خوشبختی و آرامش رو آرزو می کنم...یکی از بهترین دوستان مجازی من اینجاست....و حضورش و آشنا شدن با اون بهترین اتفاق این چند ماه اخیر برای من بوده....زهرای عزیزم بخاطر همه خوبیهات ازت ممنونم:28:

cheshmak

New member
بعضی وقنا خیلی خوبه که با یه نفر درد و دل کنی که نمیشناسیش!!!!

pariya

New member
منم اینجا کلی دوستای خوبی دارم که خیلیم دوسشون دارم..
کلی راهنمایی بودن واسم

bacillus.bs

New member
شاید امسال مجازی باشیم سال دیگه حقیقی اگر توی یک دانشگاه قبول بشیم

mohsen_rok

New member
شاید امسال مجازی باشیم سال دیگه حقیقی اگر توی یک دانشگاه قبول بشیم

نه بابا قول میدم تا آخر مجازی میمونید
تجربه اش رو دارم میگم خیلی از بچه ها اینجا تهران اند
ولی بازم فقط تو سایت دوست اند

آخرین ویرایش:

mohsen_rok

New member

waria

New member
:smiliess (9):نه آخه میدونید این یه پروژه خیلی سنگینه هنوز موفق نشدیم
حالا یه برنامه ریزی بلند مدت کردیم قرار برای جشن فارغ التحصیلی یا برای دکترا
همدیگرو ببینیم
:25r30wi:ولی من هرجا قبول شم میگردم بچه های سایتو پیدا میکنم.اصلا هدف از ارشد قبول شدن همینه
:tonguesmiley:

**^^**

New member
همدیگرو ببینیم
منم با واریا موافقم باید بگردیم همه رو پیدا کنیم البته همه نه اما مثلا منو واریا تهران قبول میشیم با هم میریم بستنی میخوریم :smilies-azardl (113

mahsa.

New member
همدیگرو ببینیم

مطمئنی این پروره عملی میشه محسن خان؟//////////////

parnian24

New member
نه بابا قول میدم تا آخر مجازی میمونید
تجربه اش رو دارم میگم خیلی از بچه ها اینجا تهران اند
ولی بازم فقط تو سایت دوست اند
از بس که بی ذوق میشن این بچه های ارشد وقتی قبول میشنننننن........:65d6a5d6s: