دوست مجازی من

mw.ashel

New member
منم با واریا موافقم باید بگردیم همه رو پیدا کنیم البته همه نه اما مثلا منو واریا تهران قبول میشیم با هم میریم بستنی میخوریم :smilies-azardl (113
منم خیلی دوست دارم با شما بیام بستنی................

parnian24

New member
اهه قبول نیست ،همتون که دارین با هم میرین بستنی بخورین!؟منم میخوام بیااااااااااااممممممم......:dadad4:

sara77

New member
ههههههههههه ههههههههه منم میام البته بستنی نه دیگه یه چی دیگه میخاممممممم :thanks:

waria

New member
بچه ها توجه کنین.همه میتونن بیان،دعوت عموم آزاد است.ولی یه وقت فکر نکنین بستنی چیزِ کمیه ها...تا سال بعد همین بستنی خدا تومن قیمتش میشه.پیشنهاد میکنم از الان پولاتونو بذارین کنار:p

mohsen_rok

New member
بچه ها توجه کنین.همه میتونن بیان،دعوت عموم آزاد است.ولی یه وقت فکر نکنین بستنی چیزِ کمیه ها...تا سال بعد همین بستنی خدا تومن قیمتش میشه.پیشنهاد میکنم از الان پولاتونو بذارین کنار:p

:5: این چطور دعوتی دیگه که باید پول بدیم:smilies-azardl (12)

reza.n

New member
هان؟؟اولا که،شرمنده هاآقا محسن،ولی پسرا که دعوت نیستن،فقط دختران:riz513:...دوما که، پس چی؟؟من پولشو بدم پس؟؟:New (6):
پسرا دعوت نیستن؟؟!سوال:این جمله از کیست؟"بچه ها توجه کنین.همه میتونن بیان،دعوت عموم آزاد است."
1)waria
2)مهسا
3)گزینه 1 و 2
4)همه ی موارد درست است.

waria

New member
پسرا دعوت نیستن؟؟!سوال:این جمله از کیست؟"بچه ها توجه کنین.همه میتونن بیان،دعوت عموم آزاد است."
1)waria
2)مهسا
3)گزینه 1 و 2
4)همه ی موارد درست است.
منظورم عمومِ دخترا بود:smilies-azardl (12)

mohsen_rok

New member
1)waria
2)مهسا
3)گزینه 1 و 2
4)همه ی موارد درست است.

:smilies-azardl (113ایول رضا بزن اون لایک قشنگه رو

reza.n

New member
سوال 2:در بیت زیر اشاره ی شاعر به کدامیک از اعضای سایت علوم پزشکی میباشد.
"شيوه چشمت فريب جنگ داشت
ما غلط کرديم و صلح انگاشتيم"
1.waria
2.اشاره به شخص خاصی نداره
3.مهسا
4.موارد 1 و 3
:whistle:

parnian24

New member
سوال 2:در بیت زیر اشاره ی شاعر به کدامیک از اعضای سایت علوم پزشکی میباشد.
"شيوه چشمت فريب جنگ داشت
ما غلط کرديم و صلح انگاشتيم"
1.waria
2.اشاره به شخص خاصی نداره
3.مهسا
4.موارد 1 و 3
:whistle:
گزینه ی 2:p

parnian24

New member
مشخصه که ادبیاتت ضعیفه پرنیان جان.:rose:
مهم این نیست که ادبیاتت قوی باشه مهم اینه که نمی تونی بستنی بخورییییییییییی....دلت بسوزهههه....ما با مهسا و واریا میریم بستنی میخورییییمممم!!:sdasdasd:

reza.n

New member
مهم این نیست که ادبیاتت قوی باشه مهم اینه که نمی تونی بستنی بخورییییییییییی....دلت بسوزهههه....ما با مهسا و واریا میریم بستنی میخورییییمممم!!:sdasdasd:
باوشه جانم برید بستنی بخورین.نوش جان.:dadad4:ما بخیل نیستیم.ما هم واسه خودمون خدایی داریم.خدایا بستنی مارو هم برسون.:sad:

بالا