دوست مجازی من

Persian-Masoud

New member
خداییش آدم با اینهمه میکروب یه جا میره؟ ببخشید منظورم میکروب شناس بود! :ad54ad:

sara77

New member
اخه قیافه ی پسرااااااااااااا چه دیدنیه این یعنی تحریم همه جانبه حالا بزن لایکو واریا جون دمت گرممممممممممم ولی اگه بچه ی خوبی باشن شاید راضی شدیم بذاریم بیاین:j58r36j3gcr4suxymup

mahsa.

New member
اتفاقا من موافقم پسرا هم باشند آخه اینجوری غیرتشون گل میکنه و نمیذارن دخترا دست به جیب بشن.
بچه ها به فکربستنی پیتزا و...........باشین پولشو ما نمیدیم.

mahsa.

New member
آقارضا خوش اومدی
بازم کامنت بذار دوباره ستاره سهیل نشی
دلمون تنک میشه.

reza.n

New member
اتفاقا من موافقم پسرا هم باشند آخه اینجوری غیرتشون گل میکنه و نمیذارن دخترا دست به جیب بشن.
بچه ها به فکربستنی پیتزا و...........باشین پولشو ما نمیدیم.
من نمیدونم این چه توقعیه که میگن پسرا دست به جیب بشن چون پسرن ولی تا میرسه به مسائله دیگه دم از برابری و تساوی حقوق زن میزنن میخان خورد و خاک شیرت کنن.:mad_majidonline:مهسا شما بزرگتر مایی مگه میشه جلو شما دست کنیم توو جیبمون جانم.:motat:

Persian-Masoud

New member
من نمیدونم این چه توقعیه که میگن پسرا دست به جیب بشن چون پسرن ولی تا میرسه به مسائله دیگه دم از برابری و تساوی حقوق زن میزنن میخان خورد و خاک شیرت کنن.:mad_majidonline:مهسا شما بزرگتر مایی مگه میشه جلو شما دست کنیم توو جیبمون جانم.:motat:

:)))))))))
لول!

sara77

New member
نه عسیسم بذار واسه رو کم کنی ما حساب کنیم با این حرفاشون معلومه بخاری ازشون پا نمیشه

varia

Well-known member
خوب کاری میکنی ولی منجر به بی اعتمادی نشه!!!!

parnian24

New member
من که مال خودمو حساب نمی کنم.. منتظر می مونم تا یکی از پسرا مهمونم کنه:a2d3:

pariya

New member
همه دعوتن....
هرکی هرچی دلش خواست سفارش میده:4d564ad6:
خوش میگذره هاااااااااااااااا

mw.ashel

New member
بچه ها توجه کنین.همه میتونن بیان،دعوت عموم آزاد است.ولی یه وقت فکر نکنین بستنی چیزِ کمیه ها...تا سال بعد همین بستنی خدا تومن قیمتش میشه.پیشنهاد میکنم از الان پولاتونو بذارین کنار:p
سلام دوستان....یه پیشنهاد:::::اگه کسایی هستن که مثل خودم دارن واسه قبولی ارشد دانشگاه تهران از هر رشته ای باشن میخونن این نظرو میدم که هرکسی که نسبت به بقیه نمره قبولی کمتری بیاره وقتی که قبول بشه باید پول بستنی بقیه رو حساب کنه؟؟؟؟ قبول میکنید ؟؟؟ اینجوری هم با اشتیاق میخونیم چون قراره همدیگرو ببینیم و از طرفی هم رتبه مون رو بهتر میاریم تا پول بستنی این خیل عظیم علوم پزشکی رو حساب نکنیم!

mahsa.

New member

چشم شما مارو یجا جمع کن به حساب من.
سعی کنید تو روزای نمایشگا ه تهران امسال باشه نشد جشن قبولیه بچه های 92با حضور منو رضا ان و محسن_رک و هرکی قابل دونست.
حل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

@... zahra

New member
پیشنهاد خوبیه؟ولی تا اون موقع همه یادشون میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:dadad4:

pariya

New member
ایشالا ک یادمون میمونه...چون اتفاق خوبیه اگه بیفته
ایشالا که قبول میشیم هممووووووووون

آخرین ویرایش:

waria

New member
چشم شما مارو یجا جمع کن به حساب من.
سعی کنید تو روزای نمایشگا ه تهران امسال باشه نشد جشن قبولیه بچه های 92با حضور منو رضا ان و محسن_رک و هرکی قابل دونست.
حل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
به جونِ خودم اگه بذارم تو حساب کنی مهسا جون:smilies:اگه قراره آقا رضا و آقا محسنم بیان،به حساب اونا.ینی ما بخوایم هم اونا نمیذارن ما حساب کنیم،میدونم من:idea_majidonline:خب خدا رو شکر،مشکلات حل شد.همه چی آرومه من چقد خوشحالم.:rolleyessmileyanim:

mahsa.

New member
به جونِ خودم اگه بذارم تو حساب کنی مهسا جون:smilies:اگه قراره آقا رضا و آقا محسنم بیان،به حساب اونا.ینی ما بخوایم هم اونا نمیذارن ما حساب کنیم،میدونم من:idea_majidonline:خب خدا رو شکر،مشکلات حل شد.همه چی آرومه من چقد خوشحالم.:rolleyessmileyanim:

فداتشم گلم من هستم بالاخره اگه محسن ورضا بیان منم کمکشون میکنم اخه رضا مسئله بزرگ بودنم مطرح کرد دیگه زشته شما هماهنگ کنید ما3تا وهرچی آقا بود حساب میکنیم ولی بجز من همه خانما مهمونن
فک کنم پسرا دیگه این تاپیک نیان.

reza.n

New member
فقط به قصد مرام کش کردن جمع اگه جمع شدیم همه مهمون خودم.:smilies:به خصوص ابجیه گلم مهسا که خیلی خاطرشو میخام:riz304:

بالا