دوستان امروز همکاران آینده

miis.s

New member
ما ٣٠ روزه استاجر شديم رفتيم بخش. پس الان شما چي هستين؟ فيزيوپات كه نيستين

qom

New member
ما الان در مرحله معلق و استراحت هستیم . اینجا هتله . شما رو سریع فرستادن بخش . ما نه دیگه . الان فیزیو پات تموم شد . کارت های استاجری رو هم دادن . اما هنوز بخش نرفتیم .
خوبه بیمارستان؟

miis.s

New member
خوش به حال شما. ما بين فيزيوپات و اكسترني يك روز فقط استراحت داشتيم!
بستگي داره از چه لحاظي منظورت باشهd:

miis.s

New member
صبح زود بيدار شدنا و اينكه غيبت و تاخير اصلا نميشه داشت يكم سخته. اينكه ٥ -٦ساعت كلا سرپا باشي و بعدش بلافاصله ٢ساعت كلاس تو دانشگاه داشته باشي خسته كننده س. عصرا آدم نه ميتونه بخوابه نه ميشه درس خوند نه حال داره جايي بره.

miis.s

New member
خوبيش هم اينه كه حس ميكني دكتر واقعي شدي و ديد بالينيت بيشتر ميشه و كلا كادر بيمارستان خيلي تحويلت ميگيرن و با آدماي جديد و مختلف آشنا ميشي

qom

New member
صبح زود بيدار شدنا و اينكه غيبت و تاخير اصلا نميشه داشت يكم سخته. اينكه ٥ -٦ساعت كلا سرپا باشي و بعدش بلافاصله ٢ساعت كلاس تو دانشگاه داشته باشي خسته كننده س. عصرا آدم نه ميتونه بخوابه نه ميشه درس خوند نه حال داره جايي بره.

اوه اوه . این چیزی که گفتی درد همه ی استاجر هاست بیچاره ها . صب 6 و 7 بیدار شی تا 12 . از اونور . عصر هم که بقول تو باید بشینی کار فردات رو اماده کنی و درس بخونی . خیلی کوفته .
صب بیدار شدنش که دیگه نگو . اون هم واسه من که خوابالو ام .

qom

New member
خوبيش هم اينه كه حس ميكني دكتر واقعي شدي و ديد بالينيت بيشتر ميشه و كلا كادر بيمارستان خيلي تحويلت ميگيرن و با آدماي جديد و مختلف آشنا ميشي

با حس دکتر واقعی ات موافقم اما با تحویل گرفتنه مشکل دارم . نمیدونم والا . آشنا میشی آره؟ چشم و دلم روشن

miis.s

New member
بله البته در حد همكار آشنا ميشيم و كمك ميكنيم به نيت شفاي مريضان!

miis.s

New member
اصلا دكتر خوبي نيستيا! به فكر شفاي بيمارا نيستي.. خوب فكر چند نفر رو هم بهتر از مال يه نفر تنها كار ميكنه ديگه!

qom

New member
اصلا دكتر خوبي نيستيا! به فكر شفاي بيمارا نيستي.. خوب فكر چند نفر رو هم بهتر از مال يه نفر تنها كار ميكنه ديگه!

بله همینطوره . اما شما قرار نیست کار انترن رو انجام بدی شما وظیفه شرح حال گیری رو داری . هم فکری هم نکن به استوانه های علمیتون ضربه نمیخوره . گفته بوده باشم . حالا انشاءالله که هم جنس باشند

miis.s

New member
از الان شروع كنيم به يادگرفتن كاراي انترن ضرر نميكنيم كه. بلي با همجنسان تنها هم فكري ميشه كرد

ali.esf

New member
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam be hameie doooostane golam....
asan ta miam inja ye hese khoooob o por az dooosti o miad too vojudam....
qorbooone hamatun....
sale noie tak taketunam mobarak bashe:)
manam ozr mixam ke kheili vaqte nabudam
kheili haal kardam vaqti didam in topic hanuz zendast:)
en sha allah ta fareqo tahsili ba ham inja bashim:) aaaaaminnn

miis.s

New member
سلام علي آقا عيد شما هم مبارك. تا آخر فارغ التحصيلي كه هيچ، تا آخر عمر پزشكيمون گاهي بيايم اينجا دور هم جمع شيم و يادي كنيم از قديما

qom

New member
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam be hameie doooostane golam....
asan ta miam inja ye hese khoooob o por az dooosti o miad too vojudam....
qorbooone hamatun....
sale noie tak taketunam mobarak bashe:)
manam ozr mixam ke kheili vaqte nabudam
kheili haal kardam vaqti didam in topic hanuz zendast:)
en sha allah ta fareqo tahsili ba ham inja bashim:) aaaaaminnn

به به آقای علی آقا . چه عجب این ورا . شما هنوز عادت دارین به جای خ ایکس بنویسین؟ اصلا چرا فینگیلیش نمینویسین؟ من پیشنهاد میکنم پس تا وقتی زنده بودیم بیایم اینجا فقط خانوم شما بعدها نسبت به ارتباطات شما حسادت نورزند و اینجا بجای بودن سبب خیر بشه سبب بلا و جدایی .

qom

New member
سلام علي آقا عيد شما هم مبارك. تا آخر فارغ التحصيلي كه هيچ، تا آخر عمر پزشكيمون گاهي بيايم اينجا دور هم جمع شيم و يادي كنيم از قديما

آخر عمر پزشکی تفاوتی داره تا آخر عمر؟ نکنه خدای ناکرده شما منظورتون این بود که برخی پزشکان به دلایلی مجوز طبابتشون قطع میشه و دیگه پزشک نیستن و به اصطلاح عمر پزشکیشون تمام میشه و خب اونا دیگه دوست ما نیستن و اینجا نیان

miis.s

New member
آخر عمر پزشکی تفاوتی داره تا آخر عمر؟ نکنه خدای ناکرده شما منظورتون این بود که برخی پزشکان به دلایلی مجوز طبابتشون قطع میشه و دیگه پزشک نیستن و به اصطلاح عمر پزشکیشون تمام میشه و خب اونا دیگه دوست ما نیستن و اینجا نیان
استغفرالله.. برادر اين حرفها چيه كه ميگي؟ اصلا داريم پزشكي كه مجوزش باطل شه؟ داريم؟
بلاخره همه مون تا وقتي طبابت ميكنيم كه از كار افتاده و پير نشده باشيم. به يه جايي كه برسه توان بدنيمون اجازه فعاليت نده يا ذهنمون به اندازه كافي ياري نكنه و يا پزشكي مدرن جاي درسي كه به ما گفتن رو بگيره ، اون ميشه آخر عمر طبابت.
خدا كمك كنه همه ما آخر عمر طبابتمون با آخر عمر تقويمي مون يكي باشه

sara77

New member
سلاااااااااااااااااااااااااام به عمو و میس جونم و داش علی و بقیه که نیستن
عید همگی خوشمللللللللللللل
دلم براتوئن هنگیده بوددددددددددددددددددددددددددددددددد
نایک هم که نیست لایک کنه
فک کنم دیگه از زیارت باید برگشته باشه
از اینجا بهت تبریک میگم
زیارتت قبول داش محمد

ایشالا که همیشه موفق باشی و از این سفرا باز برات پیش بیاد

• Like