درس پنجم : یه شب خانم خونه به خونه بر نمیگرده و تا صبح پیداش نمیشه!

mojtabak62

New member
درس پنجم :
یه شب خانم خونه به خونه بر نمیگرده و تا صبح پیداش نمیشه!
صبح بر میگرده خونه و به شوهرش میگه كه دیشب مجبور شده خونه یكی از دوستهای صمیمیش (مونث) بمونه
شوهر بر میداره به ۲۰ تا از صمیمی ترین دوستهای زنش زنگ میزنه ولی هیچكدومشون حرف خانم خونه رو تایید نمیكنن!
یه شب آقای خونه تا صبح برنمیگرده خونه. صبح وقتی میاد به زنش میگه كه دیشب مجبور شده خونه یكی از دوستهای صمیمیش (مذكر) بمونه
خانم خونه بر میداره به ۲۰ تا از صمیمی ترین دوستهای شوهرش زنگ میزنه : ۱۵ تاشون تایید میكنن كه آقا تمام شب رو خونه ی اونا مونده! ۵ تای دیگه حتی میگن كه آقا هنوزم خونه اونا پیش اوناست !!!

نتیجه اخلاقی : یادتون باشه كه مردها دوستهای بهتری برای همدیگه هستند !

ayda

New member
موافقم از نوع اساسیییییییییییییییییییییی

factorVIII

Member
بشینین سر جاتون!! خب اگه داستان خونده باشی متوجه شدی که زنها هم دروغ گفتن... بابا این بحث زن و مرد خیلی بحث بی معنیه!! به عقیده بسیاری از آدما اونایی که از جنس مخالفشون به ظاهر متنفرن بیشتر گرایش به اون دارن!

honeyjun

New member
کسی نگفت تنفر داره!:smiliess (7):
حقیقت که آقایون بیشتر دروغ میگن و البته مهارت زیادی دارن:New (6):

shima.p

New member
به نظرم زنها واقعآ بعضی وقتا غیر قابل تحمل میشن
مردا معرفت دارن ولی خانوما نه.

m imeni

New member
قتل

دخترا من یه پیشنهاد عالی دارم
عوض همه ی این کارا بهتر نیست هر پسری رو که دیدید کلکشو بکنید
اینجوری شاید روح ناآرامتون به آرامش برسه( البته کاملا بعید میدونم) اما نه حالا که دارم خودمو جای شما میذارم میبینم این اصلا کافی نیست(یه مرگ ساده رو میگم) همچین دل آدم خنک نمیشه ،من میگم سیخ تو چششون کنید(سیخ داغ)، زهر بریزید تو حلقشون، با تریلی (18 چرخ) از روشون رد شید، روشون بنزین بریزید آتیششون بزنید بعدم صدطرفشون دینامیت بذارید منفجرشون کنید جوری که هرتیکه شون یه طرف دنیا بیفته و......................
دیگه یزیدم که بود دلش خنک شده بود شما خانوما رو نمیدونم
بابا گفتم که این موجوداتم به عنوان یکی از آفریده های خدا کنار خودتون قبول کنید دیگه، اه گناه دارن از دست شماها یه دقیقه بدون استرس از در خونه نمیتونن بیان بیرون بیچاره ها، نمیبینین همه شون از ترس موهاشون سیخه
:14:

massoume64

New member
به نظر من مشکل نه از زناست نه از مردا!
زنا از موقعیتشون میترسن و مردا از از دست دادن رفیقشون!!!

massoume64

New member
به نظر من مشکل نه از زناست نه از مردا!
زنا از موقعیتشون میترسن و مردا از از دست دادن رفیقشون!!!

بالا