دانشگاه تربیت مدرس

abbasali

New member
من از بی بی خواستم تاپیک ببنده چون حس کردم اگه ادامه داشته باشه بحث ها به جایی نمیرسه فقط هم دیگرو تحقیر میکردین....

شما زود قضاوت کردی ... زود نتیجه گرفتی زودم اقدام بکاری کردی ...
هرچند که مدیرین و مختار میتونین هرکاری میلتونه انجام بدین ..
اگه تو یه تا یپیک 4 تا بحث حاشیه ایه 4 تا بحث مفیدم هست نمیان که در تایپیک و گل بگیرن و بشعور دیگران توهین کنن ..
یخورده تو اون بحث زیاده روی شد ولی دوتا پست جدید میخورد بحث جمع میشد ...
اگه دونفر صداشون بلند شد که تهش لزوما کشت وکشتار نیست ..
اگه مدیریت یه تایپیک ساده رو بلد نیستین برین یادبگیرین لطفا بشعور دیگران توهین نکنین ...
اگه وقت شما ارزشمنده مسلما وقت ماهم ارزشمنده .. اگه شما میفهمین ماهم میفهمیم ..
هرچند که دیگه فکر میکنم این سایت بدرد همین منچ بازی کردن و مارپله و گفتن از موزیک مورد علاقه و.... بدرد همینچیزا میخوره

هرچند که دلم میسوزه چون این تایپیک خیلی سودمنده و خیلی بحثا توش میتونه مطرح شه وخیلی گره های فکری و واکنه ..وبرنامه خاصی براش داشتم که همه سوالات و مباحث این دانشگاه و پوشش بده تا راهنمای منصف و خوبی باشه ..
منم دیگه دلیلی برای فعالیت تو این سایت با این وضع بچگونش نمیبینم ..

از همه دوستان که سرشونو درد اوردیم معذرت میخوام
وامیدوارم تاهمینجا سودمند بوده باشه
با ارزوی موفقیت

خدانگهدار

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
بابا بس کنین این کل انداختنتونو ، من هرسری که اومدم تو این تایپیک یخورده راجع به تربیت مدرس اطلاعات کسب کنم هیچی جز دعوا و بی احترامی ندیدم ، هر دانشگاهی یه مزایا و یه معایبی داره ، فکر نمیکنم خود رییس دانشگاه ها اینقد که شماها باهم لج میکنین باهم بد باشن
صلوات بفرستین

alireza-ja

New member
من میگم این تاپیک رو پیوند بزنیم به دو تا تاپیک زیر. بعدشم این تاپیک ادامه داشته باشه ولی با رعایت ادب و احترام.

http://olumpezeshki.ir/thread11694-50.html#post460437

http://olumpezeshki.ir/thread8213-128.html#post460426

:bunnyearsmiley:
جناب عباسعلی شما هم اینکار رو نکنید بالاخره امثال من به اطلاعات و تجربه شما و امثال شما نیازمندیم. خوشحال میشیم باز راهنماییهاتون رو بخونیم.

Rahai

New member
سلام دوستای عزیز
من ویروس شناسی مدرس میخونم و همکلاسی tarsa هستم با نظراتش کاملا موافقم
هیت علمی ما بی نهااااااااااااااااااااااایت قوی هستن
اساتید بسیاااااااااااااااااااااااااااااار خوب و درحد فوق عالی داریم. خداروشکر
امکاناتش بد نیس
تنها تنها تنها مشکلش اینه که بین علوم و بهداشت موندیم که انشاا... قراره حل بشه
البته من شنیدم تو مصاحبه دانشگاه تهران یه خورده درحق بچه های مدرس بی عدالتی میشه مطمین نیستم وشنیدم
تو گروه ما چند نفر از دانشگاه تهران هستن که اینجا دارن phd میگیرن

21Tir

New member
شما زود قضاوت کردی ... زود نتیجه گرفتی زودم اقدام بکاری کردی ...
هرچند که مدیرین و مختار میتونین هرکاری میلتونه انجام بدین ..
اگه تو یه تا یپیک 4 تا بحث حاشیه ایه 4 تا بحث مفیدم هست نمیان که در تایپیک و گل بگیرن و بشعور دیگران توهین کنن ..
یخورده تو اون بحث زیاده روی شد ولی دوتا پست جدید میخورد بحث جمع میشد ...
اگه دونفر صداشون بلند شد که تهش لزوما کشت وکشتار نیست ..
اگه مدیریت یه تایپیک ساده رو بلد نیستین برین یادبگیرین لطفا بشعور دیگران توهین نکنین ...
اگه وقت شما ارزشمنده مسلما وقت ماهم ارزشمنده .. اگه شما میفهمین ماهم میفهمیم ..
هرچند که دیگه فکر میکنم این سایت بدرد همین منچ بازی کردن و مارپله و گفتن از موزیک مورد علاقه و.... بدرد همینچیزا میخوره

هرچند که دلم میسوزه چون این تایپیک خیلی سودمنده و خیلی بحثا توش میتونه مطرح شه وخیلی گره های فکری و واکنه ..وبرنامه خاصی براش داشتم که همه سوالات و مباحث این دانشگاه و پوشش بده تا راهنمای منصف و خوبی باشه ..
منم دیگه دلیلی برای فعالیت تو این سایت با این وضع بچگونش نمیبینم ..

از همه دوستان که سرشونو درد اوردیم معذرت میخوام
وامیدوارم تاهمینجا سودمند بوده باشه
با ارزوی موفقیت

خدانگهدار

باور کن همه اين منچ بازا همشون ارشدو دکترا دارن,اينا تفريحات سالمشونه وگرنه همش در حال درسخوندن طفلکا!
پ ن:اى کسانى ک در اين انجمن عضو شدين و باهاش پيمان بستين,محض رضاى خدا جنبه تونو ببرين بالا,تا يکى بهتون گفت تو! نگين بى احترامى کردى؟توهين کردى؟مث دعواهاى خواهرو برادرى رفتار کنين! اينقد تو دنياى مجازى هم واسه خودتون تنش درست نکنين!
من ک اينجا بى احترامى نديدم!لطفا جو ندين,دوستان ب بحثاتون ادامه بدين,کلا دليل تولد يک تايپيک همين بحثاشه ک آدم حرفشو راحت بگه!اين پست در اسرع وقت پاک ميشود!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

vet lab sciences

New member
با تشکر فراوان از دوست بسیار عزیزم BBT که این تاپیک رو نبست.
من همه ی پستا رو نرسیدم بخونم چون از هفدهم امتحانامون شروع میشه.
یه نگاه اجمالی به challenge انداختم جذاب بود ، به خصوص این که دو تا ارشدی با معلومات فوق العاده بالا که دست برقضا تو بهترین دانشگاه های ایران (high level) درس می خونن ، داشتن با هم چلنج می کردن.
ان شا الله موفق باشن.:28::28:

abbasali

New member
من میگم این تاپیک رو پیوند بزنیم به دو تا تاپیک زیر. بعدشم این تاپیک ادامه داشته باشه ولی با رعایت ادب و احترام.

http://olumpezeshki.ir/thread11694-50.html#post460437

http://olumpezeshki.ir/thread8213-128.html#post460426

:bunnyearsmiley:
جناب عباسعلی شما هم اینکار رو نکنید بالاخره امثال من به اطلاعات و تجربه شما و امثال شما نیازمندیم. خوشحال میشیم باز راهنماییهاتون رو بخونیم.

زمان امتحاناته ... میریم انشا.. وقت و فرصتی پیدا شد سر میزنیم ... اگه سوالی داشتین که جوابشو پیدا نکردین خصوصی پیام بزارین براتون میپرسم جواب میزارم ...
اینقده رو ادب و احترام تاکید نکنین لطفا ... هیچ بی ادبی به کسی نشده ..
بهتره اینجا محیطی باشه که همه حرفها راحت نوشته شه ..
ممنون که یک نفر مث شما پیدا شد ..ذکرخیر و تشکری از ما کرد ...

باارزوی موفقیت برای شما دوست نازنین

abbasali

New member
باور کن همه اين منچ بازا همشون ارشدو دکترا دارن,اينا تفريحات سالمشونه وگرنه همش در حال درسخوندن طفلکا!
پ ن:اى کسانى ک در اين انجمن عضو شدين و باهاش پيمان بستين,محض رضاى خدا جنبه تونو ببرين بالا,تا يکى بهتون گفت تو! نگين بى احترامى کردى؟توهين کردى؟مث دعواهاى خواهرو برادرى رفتار کنين! اينقد تو دنياى مجازى هم واسه خودتون تنش درست نکنين!
من ک اينجا بى احترامى نديدم!لطفا جو ندين,دوستان ب بحثاتون ادامه بدين,کلا دليل تولد يک تايپيک همين بحثاشه ک آدم حرفشو راحت بگه!اين پست در اسرع وقت پاک ميشود!

چون نقل قول کردین جواب میدم ...
منظور من این نبود که منچ بازی نشه .. منظورم چیز دیگه ای بود ...همه میدونیم که هرکس که اینجاست یا فوق یا دکترا یا پشت کنکوره ..
بله منم با شما موافقم باید چلنج شه ... تا حق مطلب ادا شه ..برای خود منم که میخوندم جالب بود ...
اول فکر کردم فقط مدرسی ها بنویسن ولی حس میکنم اگه یه چلنج کلی باشه خیلی بهتره ..
شما حساب کن زمان تعیین رشته ما دربئدر خودم دنبال یه همچین فضایی برای سوال و پرسش بودم نبود ...خیلی دوستان دیگم یادمه دنبال این سوال بودن وتوی سایت علوم پزشکی یکی از مهمترین سوالات انتخاب مکان و دانشگاش تایپیک جامعی نداشت ...
پس اگه ما داریم وقتی میزاریم بخاطر خود شماست ..
و خواهشا اگه کسی جواب سوالشو گرفت ودیگه بحث براش جذابیتی نداره ... سعی نکنه با بد جلوه دادن بحثی که ادامه داره محیط تایپیک و بسمتی ببره که یک نفر بصلاحدید شخصی تصمیم بگیره محیط و قفل کنه ..

:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 21Tir

abbasali

New member
نمدونم تعیین دانشگاهها کی هست دقیقا ولی تا اونجایی که شنیدم
تربیت مدرس تو مقطع فوق دانشجوی بیوشیمی بالینی نمیگیره
ظرفیت دکترام تا 40 درصد کم شده ...

اینا خبرهایی بود که شنیدم و خواستم در جریانتون بزارم.

واخرین باریم که یکی از اساتید و دیدم درموردموضوع این تایپیک سوالاتی کردم ..مینویسم براتون
ایشونم گفتن دانشگاههای پزشکی تهران بخاطر اینکه بیمارستان زیر نظرشونه دید بالینی تری دارن
ولی تزهایی که در مدرس کار میشه سنگینتر وبروزوباتکنیکهای بیشتر .. دانشجوهای فارغ التحصیل از لحاظ علمی در تخصص خودشون بنیه قویتری دارن
ایشونم درنهایت گفتن ببینین شرایطتون با کدام محیط سازگارتره و انتخاب کنین ...

موفق باشید

biosta

Well-known member
سلام
کم شدن ظرفیت ارشد ک همین طور هست و تا 24 تیر دقیق تر مشخص می شود
برای کم شدن ظرفیت دکتری منبع دارید .به نظرم امسال و سال بعد ظرفیت های دکتری را کم نکنند .

Hamidvet

New member
سلام
برای کم شدن ظرفیت دکتری منبع دارید .به نظرم امسال و سال بعد ظرفیت های دکتری را کم نکنند .

منم فقط شنیدم که قراره ظرفیت دکترا کم بشه ...

ata.gen

New member
دوستان من ژنتیک مدرس رو در مقطع ارشد قبول میشم ولی توی بهداشت شهرستانارو میارم و تهران قبول نمیشم. راسته اگه من برم علوم برا دکتری دیگه نمیتونم برم بهداشت؟؟؟ چیکار کنم؟

Hamidvet

New member
اگر منظورت از علوم مدرسه، چرا فکر میکنم میشه بری بهداشت واسه دکترا

abbasali

New member
سلام

سلام
ببخشید منم از یکی ازمسیولین اموزشی شنیدم ولی درحد شنیده از من بشنوید . ولی گفتم یه پیش اگهی براتون بزارم.اگه قطعیتی برام ایجادشد براتون مینویسم.

atiyehbn

New member
سلام
من تا امروز تردید داشتم اما از موقعی که اومدم تو اینجا و درصدهای بقیه رو فهمیدم به قبولی امیدوار شدم ، من اگر بخوام 4 تا انتخاب اولم رو بین تهران ، شهید بهشتی ، ایران ، تربیت مدرس داشته باشم نظر چیه ؟ و خونه به شهید بهشتی نزدیک تر هست
تربیت مدرس چه ویژگی داره

abbasali

New member
سلام
من تا امروز تردید داشتم اما از موقعی که اومدم تو اینجا و درصدهای بقیه رو فهمیدم به قبولی امیدوار شدم ، من اگر بخوام 4 تا انتخاب اولم رو بین تهران ، شهید بهشتی ، ایران ، تربیت مدرس داشته باشم نظر چیه ؟ و خونه به شهید بهشتی نزدیک تر هست
تربیت مدرس چه ویژگی داره

تقریبا سال قبل هرکس و که توی این سایت میشناسم با هر درصدی غالبا قبول شدن
درمورد مدرس و بقیه دانشگاهها از اول تایپیک و مطالعه کنین .ببینین چه چیزهایی براتون اولویت داره
من شنیدم که دانشگاه ایران بالینی ترین دید و در بین دانشگاهها داره ..ولی فک کنم جدیدا داره دکترا میگیره وتجربه کمتری داره
مدرس چون تحصیلات تکمیلیه محیط خلوتتری داره .دید بالینی کمتری داره چون دانشگاه علوم پزشکی نیست وبیمارستان زیرنظرش نی البته دوره بیمارستانی داره اما تجربه زیادتری نسبت به ایران و بهشتی داره ونزدیک سی ساله دکترا میگیره .وفکر میکنم نهایتا امسال یا سال بعد دکتراشم با بهداشت یکی شه..
تهرانم دانشگاه یک کشوره که معمولا رتبه های اول اونجا رو انتخاب میکنن .بهتره درمورد دانشگاههای دیگه تایپیک جامعتری بزنین دوستان بیان ازمزایا و معایبش بنویسن.تا شما بهتر انتخاب کنین.

biomar

New member
دوستان من ژنتیک مدرس رو در مقطع ارشد قبول میشم ولی توی بهداشت شهرستانارو میارم و تهران قبول نمیشم. راسته اگه من برم علوم برا دکتری دیگه نمیتونم برم بهداشت؟؟؟ چیکار کنم؟

خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن در این مورد توضیح بیشتری بدن. من هم سر همین دوراهیم.

از طرفی دوست دارم ارشد رو با دید پایه ای تر بخونم و نه صرفا بالینی و دکترا رو بالینی. از طرفی نگرانم که نکنه برای قبولی دکترا مشکل ایجاد کنه.

دوست دارم یک نفر بیاد و دقیق این مسئله رو موشکافانه باز کنه و کمک کنه بدونیم راه درست تر بنا بر علایق خودمون چیه! آیا هدایت کننده ای هست!؟ :ph34r-smiley:

agigesabz

New member
باسلام خدمت شما
خیر برای مقطع دکترا هیچ مشکلی ندارید.البته من خودم چون ژنتیک پزشکی میخام ادامه بدم کاملا در جریان هستم و میخام ارشد علوم بخونم ودکترا برم پزشکی اینجوری شانس تون 2برابر میشه .اساسا در آزمون دکترا علوم پزشکی امتحان کتبی خیلی مهم است .اگر کتبی را خوب بدین 70% راه را رفتین بقیه هم مقاله و زبان و ... است مهم نیست که ارشد علوم پزشکی بودین یا نه در این مورد شاهد عینی در همین انجمن دارم. موفق باشین

ata.gen

New member
باسلام خدمت شما
خیر برای مقطع دکترا هیچ مشکلی ندارید.البته من خودم چون ژنتیک پزشکی میخام ادامه بدم کاملا در جریان هستم و میخام ارشد علوم بخونم ودکترا برم پزشکی اینجوری شانس تون 2برابر میشه .اساسا در آزمون دکترا علوم پزشکی امتحان کتبی خیلی مهم است .اگر کتبی را خوب بدین 70% راه را رفتین بقیه هم مقاله و زبان و ... است مهم نیست که ارشد علوم پزشکی بودین یا نه در این مورد شاهد عینی در همین انجمن دارم. موفق باشین

خیلی مممنون. منم قصدم برا دکتری ژنتیک پزشکیه. میخوام ارشد مدرس بخونم چون سطح سوادشو از بهداشت بیشتر قبول دارم از طرفی فکر میکنم اسمش وزن بیشتری تو رزومه داره تا ع پ شهرستانا ولی ترسم اینه تو دکتری تو مصاحبه رد کنند. استادم میگه اسما مصاحبه 30 درصده. از طرفی توی رشته های دیگه شنیدم علوم به بهداشت داشته ولی مثلا از خود تهران به علوم پزشکی تهران بوده. از یه نفر دیگه شنیدم دوتا بچه های ژنتیکشون مدرس خوندن بهداشتم برا دکتری اوردن ولی تو مصاحبه رد شدن. این شاهد عینی شما رشته اش ژنتیک بوده؟ پارتی یا معرف داشته؟

بالا