دانشگاه تربیت مدرس

Soroush Star

New member
از همه دوستان عذر میخوام بابت تند روی!
ولی ایمونو اول شروع کرد
من اصلا عضو نبودم فقط میخوندم
ولی یجوری جواب عباسعلی رو داده بود که دلم واسش سوخت، اون که اولش نقطه ضعفای مدرسو هم گفته بود بنده خدا!
گفتم مث خودش بیام!:)
ب نظرم اصلا بچه های مدرس نباید قاطی این بحثا بشن!:)
اشتباه کردم اومدم:)
و اونطوری هم اومدم! جو گیر شدم!:) شرمنده:)
ادم وارد مدرس که میشه میتونه بلوغ دانشجو هاشو لمس کنه!
یادمه ی روز "حسینی بای" اومده بود دانشگاه مدرس دنبال یکی میگشت باهاش مصاحبه کنه هیشکی وای نمیستاد!:)
تو تهران همه از سرو کلش بالا میرن:)
(اینم یه کمک دیگه به انتخاب دانشگاه)
بهر حال بازم از همه عذر میخوام و از آقا سروشم بابت صحه گذاشتن به حرفام ممنونم ایشالا دکترا با هم مدرس یا تهران قبول شیم
ولی دروغ نگفتم ،انتخاب اولم تهران بوده و هست ،انتخاب دومم هم همینطور تربیت مدرسه
ولی واسه دکترا هر جا برم شیراز نخواهم رفت!آخه قطار نداره!!:) :) :):thumbsupsmileyanim::25r30wi::25r30wi::tonguesmiley:[/

خواهش میکنم ، ایشالا موفقیت های بیشتر، ایشالا

abbasali

New member
یه دوستی درمورد شرایط پذیرش دکترای مدرس پرسید ..من همینجا مینویسم بقیم اگه نیاز بود استفاده کنن
معمولا دو تا 3 برابر ظرفیت دعوت میکنن ..

اول که رتبتونه و باید حد نصاب و بیارین
در مصاحبه تا اونجایی که من فهمیدم ...
مقاله اولویته .. رتبتون چند باشه ..درصد بیوشیمیتون چند باشه .. مثلا بعضیا بخاطر درصد بالای فیزیو یا زبان قبول میشن ...سوالات علمی که پرسیده میشه جواب داده شه .. بالاخره معدلتون و سکنات و نوع رفتار و برخوردتون ..
البته اینو من از یک دکترای بیوشیمی پرسیدم دیگه برشته های دیگه خودتون تعمیم بدید ..
در کل چیزی که مهمه سی ویتونو قوی کنین .. مثل قدیمم حساسیت وجود نداره مثلا دوسال قبل که امار گرفتم فقط دونفر از جذب شده هاذاز 8 نفر از مدرس بودن

آخرین ویرایش:

abbasali

New member

من اگر میدونستم اون جمله که تنها مزیت مدرس تهران بودنشه این همه جنجال به پا میکنه باور کنید همون اول حذفش میکردم و نظر هم نمیدادم
اینکه جلوی دوربین مصاحبه میکنن الزامآ نشان دهنده این نیست که بالغ نیستن میتونید یه جور دیگه هم تفسیر کنید اینکه خیلی پرشور و انرژی هستن و به قول دوستتون قراره کرسی نیوتن بهشون بدن :25r30wi:
اینقدری که به دانشگاه تهران اهمیت میدن به هیچ دانشگاهی نمیدن چون پرانرژی هستن چون خواسته هاشون مهمه چون میتونن خیلی کارا کنن و همشون هم فکر میکنن قراره کرسی نیوتن بهشون بدن
فقط چون اشاره کردین پاسخ دادم

قطارش داره راه میوفته ها :25r30wi:

نه خیلی لطف کردین جواب دادین ..کاش بقیه بچه های قدیمیم بودن یه بحث خوبی راه میفتاد ...خیلی استفاده ها میشد کرد ..
کلا اقای ایمونو مدرس حالتی داره که جز بتوان علمی و پرستیژ اساتیدش دلخوش نشه ...مث دانشگاههای دیگه بساط سرگرمی زیادی نداره ..بهتره کسایی بیان مدرس که صرفا دنبال درسا یا درس براشون مهمتری چیزه ..
ولی بقول محمدرضا خوشم میاد کم نمیاری ... منم دیگه قبول کردم تهران 1 .شیراز 2 . بقیه رو هم خودت بشین هرجور صلاح دونستی رنکشونو بچین بزن تو سایت ما قبولت داریم اقای ایمونو ..
کلا ما بیوشیمیستا ایمونولوژیستا رو دوست داریم... حالا چکار دارین که بروز نمدیم :d

آخرین ویرایش:

abbasali

New member
ممنون
حرفی ندارم
با عباسعلی خیلی بد تا کرده بودی دوست عزیزم واسه این اومدم ثبت نام کردم جوابتو بدم وگرنه مدرس هم مثه بقییه دانشگاهای ایران اسم دانشگاه واسش زیاده!
اون که اول گفتم براساس تحقیق و پرس و جوی خودم از تقریبا 20 استاد بیوشیمی بود
همشون میگفتن تهرانو واسه اسمش اول بزن ولی فرق دیگه ای با مدرس نداره
قصد توهین نداشتم و اگه توهین امیز بنظر میرسید معذرت میخوام گفتم که جو گرفت!excuse me
ولئ خودتم بی تقصیر تو جوگیر شدن من نبودی!
آخه ادم همینجوری بدون اطلاعات که ی دانشگاهو له نمیکنه!
بازم معذرت

در ضمن هر رفرنسی میارم ی چی میگی!
توپیدن ب اساتید شما دلیلش خود شما بودی!و خودت زیر سوال بردیشون
جالب اینه که پست هایی که خودت میذاریو یادت نمیمونه
مرسی که دیگه جواب نمیدی،از اولم اشتباه کردی جواب دادی،بذار این سوالارو بچه های بیوشیمی خصوصا اونا که تو مدرسن جواب بدن
ممنون
بای
ارادت مارو بپذیرید ..
خیلی ممنون که بحمایت از مظلوم(دانشگاه تربیت مدرس ) پرداختین
مهم اینه که کمکی بدوستان شه ..

TUMS

Well-known member

من اینجا تنها افتادم شما هم هی مظلوم نمایی کنید :bunnyearsmiley:
مدرس دانشگاه خوبیه از تهرانم بهتره تهران به درس و اینا اهمیت نمیده فقط دنبال سرگرمی هستیم ما :smilies-azardl (113

هی واسه هم نوشابه باز کنید بعد بگید مظلومیت تربیت مدرس
ای بابا:sadsmiley:
ممنون که ایمونولوژیست ها را دوس دارین

آخه این همه بحث نداشت به خدا
من به دلیل اینکه شیرازی هستم و ایمنی شیراز قوی هست گفتم مدرس را بعد از شیراز زدم و اینم حق هر کسی هست هر جوری دوس داره شهرهاشو انتخاب کنه
به من گفتین اشتباه کردین و فلان و بهمان و منم ناراحت شدم خب
اگه یه نفر به شما بگه شما اشتباه کردی که تربیت مدرس را دوم زدی و بگه رتبه فلان دانشگاه از مدرس بهتره بدون هیچ مدرکی خدایی ناراحت نمیشید؟
من از اولش مدرکی خواستم که نشون بده رتبه تربیت مدرس خوب هست اونوقت دوستتون نه سایت مورد نظر را آورد نه سال 2014 !!
اونوقت من از همون سایت یه دانشگاه(دانشگاه آزاد)را جوری فیلترهاشون تغییر دادم که یه بار اولین دانشگاه ایران بشه و یه بار آخرین دانشگاه ایران !به نظرتون این سایت قابل استناد هست !؟

اگر شد خودم از همون سایتی که تربیت مدرس ریفر کرده رتبه 2014 دانشگاه تربیت مدرس که میدونم خوب هم هست براتون میزارم

در پناه حق
بدرود

babaei1367

New member

من اینجا تنها افتادم شما هم هی مظلوم نمایی کنید :bunnyearsmiley:
مدرس دانشگاه خوبیه از تهرانم بهتره تهران به درس و اینا اهمیت نمیده فقط دنبال سرگرمی هستیم ما :smilies-azardl (113

هی واسه هم نوشابه باز کنید بعد بگید مظلومیت تربیت مدرس
ای بابا:sadsmiley:
ممنون که ایمونولوژیست ها را دوس دارین

آخه این همه بحث نداشت به خدا
من به دلیل اینکه شیرازی هستم و ایمنی شیراز قوی هست گفتم مدرس را بعد از شیراز زدم و اینم حق هر کسی هست هر جوری دوس داره شهرهاشو انتخاب کنه
به من گفتین اشتباه کردین و فلان و بهمان و منم ناراحت شدم خب
اگه یه نفر به شما بگه شما اشتباه کردی که تربیت مدرس را دوم زدی و بگه رتبه فلان دانشگاه از مدرس بهتره بدون هیچ مدرکی خدایی ناراحت نمیشید؟
من از اولش مدرکی خواستم که نشون بده رتبه تربیت مدرس خوب هست اونوقت دوستتون نه سایت مورد نظر را آورد نه سال 2014 !!
اونوقت من از همون سایت یه دانشگاه(دانشگاه آزاد)را جوری فیلترهاشون تغییر دادم که یه بار اولین دانشگاه ایران بشه و یه بار آخرین دانشگاه ایران !به نظرتون این سایت قابل استناد هست !؟

اگر شد خودم از همون سایتی که تربیت مدرس ریفر کرده رتبه 2014 دانشگاه تربیت مدرس که میدونم خوب هم هست براتون میزارم

در پناه حق
بدرود

راست میگی
ولی 2014 هم میشه زد اما باز تهران و شیراز پایینتر از مدرس میوفته
در ضمن دانشگاه آزاد هم تو بعضی زمینه ها (مثل رباتیک) قویه خب
ولی بدون تغییر تنظیمات بزنی میبینی محمدرضا درست میگه
خیلی لجبازی واقعا:sdasdasd:
در مورد umultirank منم چیزی پیدا نکردم توسایتش ،ولی سایت دانشگاه مدرس فک نکنم دروغ بنویسه بازم الله اعلم!

در ضمن همه اشتباه میکنن نباید از اینکه بهتون بگن اشتباه کردین اینقدر شدید ناراحت بشید که، همه ماها اشتباهم میکنیم

آخرین ویرایش:

vatson

New member
یه دوستی درمورد شرایط پذیرش دکترای مدرس پرسید ..من همینجا مینویسم بقیم اگه نیاز بود استفاده کنن
معمولا دو تا 3 برابر ظرفیت دعوت میکنن ..

اول که رتبتونه و باید حد نصاب و بیارین
در مصاحبه تا اونجایی که من فهمیدم ...
مقاله اولویته .. رتبتون چند باشه ..درصد بیوشیمیتون چند باشه .. مثلا بعضیا بخاطر درصد بالای فیزیو یا زبان قبول میشن ...سوالات علمی که پرسیده میشه جواب داده شه .. بالاخره معدلتون و سکنات و نوع رفتار و برخوردتون ..
البته اینو من از یک دکترای بیوشیمی پرسیدم دیگه برشته های دیگه خودتون تعمیم بدید ..
در کل چیزی که مهمه سی ویتونو قوی کنین .. مثل قدیمم حساسیت وجود نداره مثلا دوسال قبل که امار گرفتم فقط دونفر از جذب شده هاذاز 8 نفر از مدرس بودن

مرسی از جوابتون. سوال من اینه این مصاحبه چقدری تاثیر گذار هست؟؟ چون بالاخره یکی که میره مدرس میخونه جوری نباشه که بعدا بهداشت برنداره از طرفیم خود مدرس تو مصاحبه هی ردش کنه! من این حرفو از اونجایی میزنم که همونطور که گفتم یکی رو میشناسم که تو ایمنی رتبه فک کنم 5 اورده بوده خودشم سی وی فوق العاده خوبی داره. از مقاله با ایمپکت بالا گرفته تا کتاب و تدریس و.... ولی باز تو مصاحبه رد میکنن. این قضیه اش چیه واقعا؟؟؟؟

vatson

New member
خب الان که بحث از مدرس هست و وزارت علوم. یه سوال داخل پرانتز میپرسم :riz277:
کسیکه ارشد وزارت علوم خونده باشه برای دکترا بخواد وزارت بهداشت بره، ایا راسته که پذیرشش سخته؟؟؟؟؟؟ اینو از هرکی پرسیدم میگه اره خیلی سخته. خودشم با این حساب دیگه تو اینده نزدیک فک کنم اصن از علوم برندارن! شماها اطلاعی در این مورد دارین عایا؟؟

miladphysio

New member
بچه ها من شنیدم بهشتی خوابگاه نمیده به دانشجوهاش.درسنه؟ایران کسی اطلاع داره که خوابگاه میدن یانه؟منم شنیدم قبولی دکترا اگه از مدرس باشه سخته.واسه ماها که بهداشتی هستیم.بهشتی وایران زیر نظر وزارت بهداشتن؟

- - - Updated - - -

ممنون میشم اکه کسی راهنماییم کنه

TUMS

Well-known member
راست میگی
ولی 2014 هم میشه زد اما باز تهران و شیراز پایینتر از مدرس میوفته
در ضمن دانشگاه آزاد هم تو بعضی زمینه ها (مثل رباتیک) قویه خب
ولی بدون تغییر تنظیمات بزنی میبینی محمدرضا درست میگه
خیلی لجبازی واقعا:sdasdasd:
در مورد umultirank منم چیزی پیدا نکردم توسایتش ،ولی سایت دانشگاه مدرس فک نکنم دروغ بنویسه بازم الله اعلم!

در ضمن همه اشتباه میکنن نباید از اینکه بهتون بگن اشتباه کردین اینقدر شدید ناراحت بشید که، همه ماها اشتباهم میکنیم

شما با محمدرضا چقدر نوع نوشته هاتون شبیه به همه !:21:
باشه تهران و شیراز و جتی هاروارد پایین تر از مدرس شما از همون سایتی که مدرس ریفر کرده مدرک بیار
واقعآ چرا فکر میکنی اینقدر سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثل اینکه نوشته های منو نخوندین یا از روی تعصب خوندید به خاطر اینکه من چند جا اعلام کردم در مورد اینکه خبری که تربیت مدرس زده درسته ولی من از همون سایت و همون سال ازتون مدرک خواستم شما هنوز نتونستین بیارین و رفتین از یه سایت دیگه....
درصورتی که من فقط از همون سایتی که تربیت مدرس ریفر کرده برام قابل قبول هست و نه هیچ سایت دیگه

بعدش هم دوستتون که میخواست جواب کامنت های منو نده که داره میده !! منو هر جوری خواست خطاب کرد

TUMS

Well-known member
[[/SIZE]دوست عزیز
شما کار واقعا اشتباهی کردید که شیرازو قبل از مدرس زدی شما که از رشته ایمنی در دانشگاههای مختلف خبر نداری چطوری با این قاطعیت میگی من اشتباه کردم؟درصورتی که همه میدونن ایمنی شیراز از بهترین ها هست

متاسفم برات

خدایی نکرده دوستان فکر میکنن بقیه حرفاتونم...
شما واسه من متاسف نباش ! بازم نگران شدی بچه ها چی فکر میکنن؟! خودشون بزار مطالب را بخونن نتیجه میگیرن

اون یکی دوستتم مطمئن باش رتبه اش به تهران نرسیده!!:)گفتم در مورد دیگران قضاوت نکن و گفتم ایشون به دلایلی رفتن شیراز

واسه صحت حرفام چیزی میگم که خودتم تا حالا توجه نکردی!:)
تو یکی از آزمایشگاه گروه ایمنیش ورداشته بودن واسه قشنگی دور دریچه های کولراشو رنگ دور کابینتاش (زرد)زده بودن!!!! معلوم نیست کدوم ...ای این طرحو داده بود!خوب طرح هست شما خوشت نیومده دلیل نمیشه بد باشه! درضمن اون بنده خداها کاری با شما ندارن اونا را با نقطه چین خطاب نکن کارت درست نیست

نمیخام توهین به کسی کرده باشم ولی واقعا فک میکنید مدیر گروهتون چجوری به ریاست برد رسیده!؟اینکه بگین نمیخوام توهین کنم دلیل بر این نمیشه که توهین نکرده باشید!
واقعا سطح علمی افراد تعیین کننده عضو برد بودنه!!
من دارم با شما بحث میکنم ایشون روحشم از شما خبر نداره بهتره در مورد کسایی که حتی از نزدیک ندیدن توی بحثی که به اونا مربوط نمیشه صحبتی نکنید
میدونی آخرین کتابی که از رییس برد ایمنی چاپ شده عنوانش چیه؟!بله میدونم و قراره همین زودی چاپ بشه

مرسی که دیگه جواب نمیدی،از اولم اشتباه کردی جواب دادیگفتم جواب نمیدم به خاطر اینکه فکر میکردم شما منطقی هستین و ادامه نمیدیدن مثل اینکه دوباره خودتون شروع کردین

:) :) :)

ولی خدا به داد هم صحبتات برسه!:)شما منو نمیشناسی بهتره در مورد من نظر ندین اگرم لازم شد یه روز میام مدرس تا با شما شخصآ رودرو صحبت کنم
مارو که ترکوندی!:4d564ad6
:
این ادبیات کوچه و بازاری جایش اینجا نیست!

من ولی هیچ تغییری توی تنظیمات سایت ندادم!

قبول کردن حقیقت سخت نیست فقط ی آدمه شجاع میخواد که اون شما نیستی!شما مطمئن هستید خودتون شجاع هستید؟

واقعا خداحافظمثل اینکه واقعآ خداحافظی نکردی!:smiliess (3):

قضاوت کن ببین کی بد حرف زده
من قبول دارم فقط اولش گفتم تربیت مدرس تنها مزیتش تهران بودنش هست که حالا دوستای تربیت مدرسیمون میگن اینطور نیست منم قبول کردم
و من اون حرفم را پس میگیرم مدرس دانشگاه خوبی هست و مزیت های دیگه ای هم علاوه بر تهران بودنش داره که بچه های تربیت مدرس اشاره میکنن
بدرود

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
بنا به دلایلی که برای همه واضح است هیچ اهمیتی نداره که کدوم دانشگاه یا شهر درس بخونیم..بازم هیچ اهمیتی نداره که دانشگاهی توش درس میخونیم چه رتب ای داره وقتی در نهایت همگی در یک جایگاه خواهیم ایستاد و اونم به احتمال 99 درصد بیکاری هست

هرچند شاید قدرت علمی دانشگاه در درجه ی باسوادی دانشجو تا حدودی موثر باشه اما باز هم اونم هیچ اهمیتی نداره وقتی هیچ جایی نیست که به شایستگی تو توجه کنن..چون تو هیچ سازمان شایسته سالاری وجود نداره

و در ضمن قدرت علمی دانشگاههای مختلف در مورد رشته های مختلف متفاوته که البته اینم همه میدونیم..

خودم که دانشگاه تهران و مادر رشته م درس خونده بودم وقتی اومدم برم سرکار بین من و فارغ التحصیل یک رشته ی نامرتبط که تو یک شهر کوچیک و دانشگاه پولی درس خونده اون رو به من ترجیح دادن چون دو روز قبل از من سر کار رفته بود ..این ینی دانشگاه ، سواد ، شایستگی همه کشک...

پس بیخودی و الکی خودتون سر اینکه دانشگاه کی سرتره خسته نکنید ...اصلا مگه برای کسی مهم هست که سواد فارغ التحصیل در چه حد هست؟!!!!

BBT

New member
فکر میکنم دوستان که دنبال سوالشون بودن تا الان جوابشون گرفتند
مرسی از اونا که زحمت کشیدند پست گذاشتند
بحث تا جایی خیلی خوب پیش رفت
اما فکر میکنم ادامه یافتن تاپیک با این رویه زیاد خوشایند نباشه

BBT

New member
سلام لحن صحبتتاتون رو ملایم تر بکنید اگه به قول دوستمون بنا به تذکر دادن بود شاید خیلی توهینا یا صحبت های تند ضد هم دیگه یا ...الان باید تذکر داده میشد و سوالات فقط حول موضوع مطرح بشه بحث های جانبی رو هم به تاپیک های دیگه نبرید و اگه صحبتی هست مستقیم به مدیر بگیر

vatson

New member
ناروین اصل مطلب رو گفتن. اینجا مهم نیس کدوم یونی درس بخونی چون اخرش بند پ میخواد!!! ولی خب برای کسایی که قصد رفتن دارن کمی مهمه که کدوم یونی بخونن.
ممنون که تاپیک رو باز کردین. خواهشا کسایی که اطلاعات دارن بدون تعصب جواب بدن.
باز از همه دوستان که صادقانه راهنمایی میکنن تشکر میکنم.

alireza-ja

New member
بنظرم اگه واسه هر موضوعی مثل همین تربیت مدرس یا هر چیز دیگه تاپیک جداگانه مثلا یک تاپیک مزایای تربیت مدرس و در تاپیکی دیگه معایب تربیت مدرس ایجاد بشه خیلی بهتره. تربیت مدرس رو مثال زدم میتونه هر دانشگاه یا رشته ای باشه. اینطوری هیچ جبهه گیری انجام نمیشه به کسی بر نمیخوره و از همه مهمتر خواننده هستش که واسه خودش نتیجه گیری کنه. و طوری باشه که در تاپیک مزایا فقط مزایا گفته بشه و کسی حق نداشته باشه نسبت به یک مزیت در همون تاپیک ایراد بگیره. اگه ایرادی به این داره اون رو بطور مستقل در تاپیک معایب بگه. اینطوری کسی نمیاد از جانب خودش واسه دیگران نتیجه بگیره. هر کس خودش هم مزایا و هم معایب رو میخونه با شرایطی که داره 2 2 تا 4تا میکنه نتیجه میگیره. از طرفی هم اینطوری باعث میشه حرمتی شکسته نشه و مباحث تخصصی بشه.

چه خوب میشه اگه از همین امروز واسه هر رشته محل این طرح انجام بشه.

چیزی بود که به ذهنم رسید. موفق باشید.

bioshimi93

New member
من از بی بی خواستم تاپیک ببنده چون حس کردم اگه ادامه داشته باشه بحث ها به جایی نمیرسه فقط هم دیگرو تحقیر میکردین....

آخرین ویرایش:

محمدرضآ

New member
خداحافظ همگی
برو بچه های با حال انجمن
خصوصا مدیرا
تو امتحانا وقت اینکارا نیست
بشینید درستونو بخونید
هم ارشد نزدیکه واسه کارشناسا
هم دکترا نزدیکه واسه ارشدا
الانم که فصل امتحاناست

نه فیس بوک عضوم نه جایی
اینجام که هستم بنا به دلایلی بود که الان دارم میرم
اومدن دوبارمم واسه ایمیلی بود که از سایت دریافت کردم و الان spamش میکنم
همه به استاداتون مراجعه کنید جواب میگیرید احتیاج به این چیزا نیست
متعصبانه قضاوت نکنید
به خودتون نگاه کنید ببینید چقد وقتتونو میگیره
کل مدتی که واسه کنکور میخوندم فقط برا ثبت نام کنکور به اینترنت سر زدم!!!
موفق و موید باشید
همتونو دوس دارم

TUMS

Well-known member
موفق و موید باشید دوست عزیز
من حرفامو در پ.خ بهتون گفتم دیگه اینجا نمیگم

قبول دارم یه وقتایی تندرویی میکنیم ولی به قول دوستمون محمدرضا اون خود واقعی ما نیست!
از بچه های تربیت مدرس و هر کسی که به خاطر حرفای من ناراحت شده از این تریبون معذرت میخوام:rose::rose::28:

در پناه حق
بدرود

بالا