دانستنی هایی در مورد جن و ارواح و موجوداته غیر قابل رویت

ی سوال میشه بهم جواب بدین ؟

گفتم که ی چندتا از بچه ها میگفتن با جنا ارتباط میگیرن و درباره آینده من پرسیدن حالا اینی به من گفتن راسته؟شنیدم به اون بالاها راه ندارن و از آینده . سرنوشت خبر ندارن فقط از آسمون دزدکی ی چیزی میشنون و یکم از خودمون تو زمان جلوترن یعنی چند دیقه بعد خودومونو میدونن نه بیشتر ....و بهمون خبر میدم؟
میتونن ذهن خودمونو بخونن
؟

اره عزيزم خيلي راحت/برخي موارد ك ميگن باعث جنون ميشه و ديوانگي ميدوني چرا؟اونقد ذهن ادم حرف ميزنن و انواع تصاوير رو ميارن ب ذهنت ك ممكنه خل شي

antenyus

Active member
میکروب جان .... ایول واقعا چ دل و جراتی داری.......... من ک میترسم......... این تایپیک رو هم فقط با یه چشم میخونم.......:4d564ad6:

میشه از اول تعریف کنی .... منظورم از اون روزای اولی ک فهمیدی این نیرو و قدرت رو داری دوست دارم بدونم و اطلاعاتم زیاد بشه.....خاطراتت رو تعریف کن لطفا....... میتونی باهاشون حرف هم بزنی یا نه؟؟؟.......

sakar

New member
بله ميدونم اون سوره چيه ولي اونجا گفته اسم جن مورد نظر بخاطر اين اول بحث گفتم اسماي جنا رو كسي ميدونه يا نه
البته بهتره تو تمركزمون كار كنيم
من ك فعلا حال تمركز ندارم

اسم جنارو نمیدونم
چجوری تمرکز میگیری و دقیقا منظورتون از تمرکز چیه ؟میخواید چیو افزایش بدید

sakar

New member
خب اره دوست عزیز کار کردن با جن و... نیاز به تبحر خاصی داره اینطوری نیس که با کتاب خوندن ادم هوس کنه وارد دنیای اونا بشه. چون همینکه درحالت عادی ما اونارو نمیبینیم خودش دلیلی داره بی دلیل نیس! ولی دوست عزیزمون اپی گفتن که دنبال یه رابطه سازنده با اونا هستن یه جورایی برای بهتر کردن موقعیت و دنیای کنونی و از این قبیل حرفها.... که خب همه میدونیم که گفتنش راحته ولی خیلی کار سختیه. بنظر من بجای کار عملی تو این زمینه بهتره داده ها و کارهایی که تو دنیا رو این انجام شده جمع اوری بشه چون با جمع اوری داده ها هستش که میشه نظریه داد و نتیجه گیری بهتری کرد قبل از انجام هر ازمایشی:sarma:

بله منم موافق حرف شمام که بهتره تجربه ها جمع اوری بشن چون همین الانم ادمای زیادی هستن که با دنیای ناپیدا کامل در ارتباطن و اگه بشه از اونا تجربه هاشونو گرفت کار ما خیلی راحتتره واسه همین گفتم نیاز به استاد ضروریه یه استاد هم تجربه داره و هم راهو بلده

sakar

New member
بگم نميدونم باور ميكني؟
متاسفانه كسي ك بهم گف نيرويي دارم خودش نيرويي ك فروردين ماه تقويت كرده بودم گرفت
الان خيلي ضعيفم

وقتی میگم باید محافظت بشی واسه اینه چون تا محافظت نشی هر بار خیلی راحت به یه روشی به جای اولت بر میگردی

هرچند که تجربه هات از بین نمیره
میشه بگی دقیقا میخوای به چی برسی قصدت تسخیر اجنه هست یا چیز دیگه ای؟

آخرین ویرایش:
دوسان شايد من گفته هامو نتونم ثابت كنم ولي از خودم در نياوردم
تمركز يعني توقف مغز
يعني بهيچي فك نكن
اپي دوستمون ترجربش خيلي بيشتر از منه
من نتونستم ب ايشون ثابت كنم
پس از اين پس فقط ميخام خاننده بمونم

وقتی میگم باید محافظت بشی واسه اینه چون تا محافظت نشی هر بار خیلی راحت به یه روشی به جای اولت بر میگردی

هرچند که تجربه هات از بین نمیره
میشه بگی دقیقا میخوای به چی برسی قصدت تسخیر اجنه هست یا چیز دیگه ای؟

من كسي نميشناسم ك بتونه استاد من باشه
من دوس ندارم جني رو اسير خودم بكنم ن دعا نويسم ن طلسم /بيشتر اين افراد ميخام جن اسير كنن
فقط ميخاستم راهشو بدونم

DNA

New member
من كسي نميشناسم ك بتونه استاد من باشه
من دوس ندارم جني رو اسير خودم بكنم ن دعا نويسم ن طلسم /بيشتر اين افراد ميخام جن اسير كنن
فقط ميخاستم راهشو بدونم

عزیزم حالا واقعا به راهی که خواسته بودی رسیدی؟به نطر من این راه انتها نداره

DNA

New member
چون هرچی جلو میری دلت میخواد بیشتر بدونی.بیشتر جلو میری.دوست داری واسه کسی حرف بزنی.اما اگه نتونی کسی رو پیدا کنی.مجبوری بزنی به طبیعت

DNA

New member
به نظر من اگه تو چنین استعدادی داری .انسان فوق العاده ای هستی

دوسته من
من فعلا در جا ميزنم گاهي هم افت نيرو
انسان فوق العاده اي نيستم چون هر انساني اين نيرو رو داره
اره دلم ميخاد بكسي بگم ولي وقتي ميگم نيروم بازم كم ميشه ولي نميتونم جلو زبونمو بگيرم

mahnam

New member
دوسته من
من فعلا در جا ميزنم گاهي هم افت نيرو
انسان فوق العاده اي نيستم چون هر انساني اين نيرو رو داره
اره دلم ميخاد بكسي بگم ولي وقتي ميگم نيروم بازم كم ميشه ولي نميتونم جلو زبونمو بگيرم

عزیزم منم می خواستم همینو بگم بهت
شرط اول تو این کار اینه که دل قوی داشته باشی و بتونی زبونتو کنترل کار کنی

عزیزم منم می خواستم همینو بگم بهت
شرط اول تو این کار اینه که دل قوی داشته باشی و بتونی زبونتو کنترل کار کنی

راستش من فك ميكردم اينجا كسايي مث خودم پيدا ميكنم
ولي كسي اگه هم بود ....من نديدم
سعي ميكنم دوسته من
چشمم

بالا