دامپزشکی ارومیه یا علوم تحقیقات؟

447937420841

New member
امیدوارم بدونین که علوم تحقیقات خصوصا مهدکودکایی که باسم پردیس و واحد زده واقعا فاقد بار علمی و امکانات هستن.شهری های آنچنانی و امکناناتی صفر
اساتیدی با رتبه های علمی نامعلوم.... تازه به دوران رسیده های دانشگاهی....

به عنوان ی دوست....

تا عمر دارین جز واحد مرکزی علوم تحقیقات پاتونو هیچ واحد دیگه ای باسم پردیس و واحد و مهدکودک نزارین که هیچ بار علمی برای شما نخواهد داشت

Milad*

New member
امیدوارم بدونین که علوم تحقیقات خصوصا مهدکودکایی که باسم پردیس و واحد زده واقعا فاقد بار علمی و امکانات هستن.شهری های آنچنانی و امکناناتی صفر
اساتیدی با رتبه های علمی نامعلوم.... تازه به دوران رسیده های دانشگاهی....

به عنوان ی دوست....

تا عمر دارین جز واحد مرکزی علوم تحقیقات پاتونو هیچ واحد دیگه ای باسم پردیس و واحد و مهدکودک نزارین که هیچ بار علمی برای شما نخواهد داشت

ممنون

دوستان عازم ارومیه شدم:thanks:

soren

New member
به صورت کلی دوستان عزیز
دانشگاه آزاد در غالب کشور های اروپایی اصلا اعتبار ندارد و مدرکشان پذیرفته نیست
دانشگاه سراسری هم اعتبار مدرکی دارد.من شخصا باور دارم که سراسری زابل از آزاد تهران اعتبار بیشتری داره.به علاوه کار تحقیقی هم به تلاش فرد بستگی داره.
کلا همه چیز تلاش فرده
والسلام

amirhboy

New member
دوستان کسی نظری نداره:whistle:

من الان خودم دارم تو ارومیه میخونم . واقعا دانشگاه خیلی معتبریه استادای واقعا خوبی هم داره . سطح دانشجوها هم بالاست . از طرفی مردم واقعا خیلی خیلی خوبی داره که من تو کمتر جایی اینو دیدم. از امکانات و مزیت های دانشگاه ارومیه میشه به استادای خیلی خوب ، محیط خوب ، خوابگاه ارزون با کیفیت خوب اشاره کرد . من هم مسافت زیادی رو با خونه دارم اما واقعا از تصمیم راضیم . دانشگاهش واقعا خوبه جدیدا هم با فروشگاه اینترنتی در ارومیه یه همکاریو شروع کرده که فروشگاه کالاهای دانشجو ها رو با قیمت خیلی پایین تر حساب کنه . بخاطر همین واقعا مخارج اومده پایین . مثلا تا قبل اینکه با فروشگاه جینگو بینگو بخوان همکاری کنن هزینه های دانشجویی نسبتا بالا بود . ولی حرکتشون قابل تحسین بود که بخاطر رفاه دانشگاه اینکارو کردن. این فقط یه مسئله کوچیک بود. از لحاظ محیط کاری هم خوبه اما شاید به تهران نرسه اما من بخاطر اساتید خوبی که داشتم و تلاش خودم از ترم 3 وارد محیط کار شدم.

بالا