دامپزشکی ارومیه یا علوم تحقیقات؟

foroozan

New member
سلام
علیرغم احترام فراوانی که برای نظرتون قائلم باید عرض کنم فرمایشتون خیلی یک طرفه است
من کسی رو می شناسم که ارشد سراسری قبول شده بود ولی صرفا یخاطر مشکل بیماری پدرش دانشگاه آزاد رو انتخاب کرد تا در کنار خانواده اش باشه کسی که هم درس خوند و هم کار کرد تا هزینه تحصیلش رو بپردازه همین آدم 5 مقاله آی اس آی داره و مطمئنم دکترا هم قبول میشه پس همه افرادی که دانشگاه آزاد میرن صرفا پول نمیدن که مدرک بگیرن

:thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim::

Milad*

New member
دوستان هر دوتاش رو در این دو روز بازدید کردم (الان مثل مرده ی متحرکم:wacsmiley:)

آزاد ، هزینه ی منزل خیلی خیلی خیلی گرونه
سراسری...وای چه خوابگاه های توپی داشت دانشگاهش هم خیلی خوب بود

ولی مسیرش بیچارم کرد...مردمش هم راضی بودم
ولی تهران اصلا نفهمیدم کی رسیدم:rolleyessmileyanim:

Milad*

New member
اصلا خوابگاه تو تهران پیدا میشه؟
دوم پیدا بشه به امکانات ارومیه هست؟
خوباگاه ارومیه تا دانشکده دامپزشکی کمتر از 700 متر فاصله داره

Hamidvet

New member
اصلا خوابگاه تو تهران پیدا میشه؟
دوم پیدا بشه به امکانات ارومیه هست؟
خوباگاه ارومیه تا دانشکده دامپزشکی کمتر از 700 متر فاصله داره

میلاد جان، من به جات بودم میرفتم ارومیه!!

من الان سال آخر دامپزشکی دانشگاه زابل(سیستان و بلوچستان) هستم ؛ منم عاطفی بودم اوائل ولی ترم اول که گذشت باهاش کنار اومدم..

حاالا تو بیا شرایط رفت و آمد،آب و هوا و... ارومیه رو با زابل مقایسه کن ؛ نظر من اینه برو ارومیه هم عادت میکنی ، هم رو خانوادت فشاری نیست و خیلی هم از خدات باشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بعدشم اگه کسی واقعا اهل تحقیق باشه تو همون ارومیه (که از دانشگاه های مادر دامپزشکی هم هست) کاراشو پیش میبره ...

آخرین ویرایش:

biotech_92

New member
به نظر من ارومیه.چون سراسریه.درس خون حرفه ای یعنی کسی که درس می خونه تا با علمش درامد کسب کنه نه کسی که پول بده درس بخونه.مثل اینکه به علی کریمی بگی بیا بازی کن پول هم بده:motat:

دوست گرامی هر چی قبولی کارشناسی ارشد توی دانشگاه های تهرانه از بچه های دانشگاه آزاد برای حرفمم سند دارم لطف بفرمایید مراجعه کنید به مو سسه های مختلفی که برای کنکور هست تشریف ببرید ببینید در حدود 70% از قبولی ها بچه های دانشگاه آزاد هستن!
البته منظور بنده دانشگاه های ازاد تهرانه نه شهرستانا بنده خودم قبول دارم شهرستانا سطح علمیشون پایینه ولی آزادهای تهران مطمئنا از خیلی از سراسری های شهرستانا بهترن چون اساتیدی که بهشون درس میدن همه چهره های ماندگار و استاید دانشگاه تهران هستن
لطف بفرمایید درست و سنجیده صحبت کنید

drmajid45

New member
قبولی بستگی به تلاش فرد داره
زیاد به استاد ربطی نداره

دوست گرامی هر چی قبولی کارشناسی ارشد توی دانشگاه های تهرانه از بچه های دانشگاه آزاد برای حرفمم سند دارم لطف بفرمایید مراجعه کنید به مو سسه های مختلفی که برای کنکور هست تشریف ببرید ببینید در حدود 70% از قبولی ها بچه های دانشگاه آزاد هستن!
البته منظور بنده دانشگاه های ازاد تهرانه نه شهرستانا بنده خودم قبول دارم شهرستانا سطح علمیشون پایینه ولی آزادهای تهران مطمئنا از خیلی از سراسری های شهرستانا بهترن چون اساتیدی که بهشون درس میدن همه چهره های ماندگار و استاید دانشگاه تهران هستن
لطف بفرمایید درست و سنجیده صحبت کنید

biotech_92

New member
جناب میلاد خان

بنده اگر جای شما بودم مطمئنا علوم تحقیقات رو میرفتم چون برای حرف های پوچ مردم ارزش قائل نیستم ولی اگر شما برای هر حرفی ارزش قائلید اصلا شک نکنید و حتما برید ارومیه چون اینجا سوئیس که نیست ایرانه تا بوده همین بوده که سطح فکر اغلب مردم کشور ما اینه که هر کی رفت آزاد داره پول میده که مدرک بخره و هیچ علمی نداره

Milad*

New member
اصلا به چیزی که کار ندارم حرف مردمه...
من خودم از زندگی مستاجری بدم میاد بخاطره همین خیلی از آزاد بدم میاد...7 سال باید دنبال خونه و هم خونه باشم ولی خوابگاه ارومیه کجا ...

varia

Well-known member
جناب میلاد خان

بنده اگر جای شما بودم مطمئنا علوم تحقیقات رو میرفتم چون برای حرف های پوچ مردم ارزش قائل نیستم ولی اگر شما برای هر حرفی ارزش قائلید اصلا شک نکنید و حتما برید ارومیه چون اینجا سوئیس که نیست ایرانه تا بوده همین بوده که سطح فکر اغلب مردم کشور ما اینه که هر کی رفت آزاد داره پول میده که مدرک بخره و هیچ علمی نداره

دوست عزیز لطفا احساساتتونو کنترل کنید، خب به فرض یکی به دانشگاه شما توهین کرد با دلیل توضیح بدید که اشتباه کردند، نتونستید تفهیم کنید سکوت کنید!
وقتی کسی از آدم مشاوره میخواد آدم باید سنجیده راهنمایی کنه. من دانشجوی دانشگاه سراسری تبریزم و تاجایی که اطلاعات دارم و میدونم دانشکده دامپزشکی ارومیه از چندین لحاظ نسبت به تبریز برتری داره.
دانشگاه آزادهای تهران به این خاطر که تهرانی ها اغلب علاقه دارند تهران تحصیل کنند دانشجوی قوی زیاد دارند ولی من خیلی کم اسم دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد تهران رو در جمعهای علمی و ... شنیدم. هزینه پرداخت کردن دانشگاه آزاد هم که امر بدیهیه.از نظر من بغیر از چند رشته که وضع بازار کارشون خوبه بقیه رشته ها ارزش دادن هزینه دانشگاه آزاد رو نداره! خب اگه هم یکی وضع مالیش خیلی خوب بود یا دانشگاه رفتن براش سرگرمیه!! بحثش جداست!
اینکه گفتید 70%قبولیهای تحصیلات تکمیلی دانشگاههای تهران از آزادهای تهرانند قبول ندارم چون برای ارشد و دکتری هرکی بیشتر زحمت بکشه و با برنامه پیش بره موفقتره ولی در ایران به cvودانشگاه تحصیلی ارزش میدند که از این بابت دانشگاه سراسری به صرفه هست.
من برای پایان نامم 10-20هزارتومن خرج کردم(بجز کارهای تایپ و افست و ...)و بقیشو اساتید راهنمام و دانشگاه هزینه کردند ولی تا جایی که شنیدم پایان نامه دکتری های دانشگاه آزاد یک تومن هزینه برمیداره!
خب ما از این لحاظ بررسی میکنیم.

آخرین ویرایش:

biotech_92

New member
دوست عزیز لطفا احساساتتونو کنترل کنید، خب به فرض یکی به دانشگاه شما توهین کرد با دلیل توضیح بدید که اشتباه کردند، نتونستید تفهیم کنید سکوت کنید!
وقتی کسی از آدم مشاوره میخواد آدم باید سنجیده راهنمایی کنه. من دانشجوی دانشگاه سراسری تبریزم و تاجایی که اطلاعات دارم و میدونم دانشکده دامپزشکی ارومیه از چندین لحاظ نسبت به تبریز برتری داره.
دانشگاه آزادهای تهران به این خاطر که تهرانی ها اغلب علاقه دارند تهران تحصیل کنند دانشجوی قوی زیاد دارند ولی من خیلی کم اسم دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد تهران رو در جمعهای علمی و ... شنیدم. هزینه پرداخت کردن دانشگاه آزاد هم که امر بدیهیه.از نظر من بغیر از چند رشته که وضع بازار کارشون خوبه بقیه رشته ها ارزش دادن هزینه دانشگاه آزاد رو نداره! خب اگه هم یکی وضع مالیش خیلی خوب بود یا دانشگاه رفتن براش سرگرمیه!! بحثش جداست!
اینکه گفتید 70%قبولیهای تحصیلات تکمیلی دانشگاههای تهران از آزادهای تهرانند قبول ندارم چون برای ارشد و دکتری هرکی بیشتر زحمت بکشه و با برنامه پیش بره موفقتره ولی در ایران به cvودانشگاه تحصیلی ارزش میدند که از این بابت دانشگاه سراسری به صرفه هست.
من برای پایان نامم 10-20هزارتومن خرج کردم(بجز کارهای تایپ و افست و ...)و بقیشو اساتید راهنمام و دانشگاه هزینه کردند ولی تا جایی که شنیدم پایان نامه دکتری های دانشگاه آزاد یک تومن هزینه برمیداره!
خب ما از این لحاظ بررسی میکنیم.

بنده الان توهین کردم به شما یا به کسی؟!!!!!
بهتره شما سنجیده صحبت کنید شما خودتون مدیر بخش هستید ولی به بچه های آزاد توهین میکنید واقعا متاسفم براتون (خب اگه هم یکی وضع مالیش خیلی خوب بود یا دانشگاه رفتن براش سرگرمیه!! بحثش جداست) من نه به دانشگاه های سراسری نه به آزاد توهین نکردم نمیدونم شما چرا جبهه گرفتید!
بنده نظر شخصی خودم رو گفتم شما هم بیا نظر شخصی خودت رو بگو ولی بدون توهین
شما قبول ندارید حرف منو خب نداشته باشید
من در مورد دامپزشکی نه اطلاعاتی دارم نه چیزی فقط در مورد علوم تحقیقات صحبت کردم فکر کنم کاملا مشخصه رشته بنده چیه من اسمی از دامپزشکی نیاوردم فقط نظرم رو در مورد علوم تحقیقات گفتم ... گفتم من اگر جای ایشون بودم میرفتم علوم تحقیقات نمیدونم دقیقا کجای حرف من سنجیده نبوده؟! واقعا جالبه

بنده دیگه جواب شما رو نمیدم میتونید آزادانه دوباره توهین کنید تا سنجیده صحبت کردن رو همه از شما یاد بگیرن!

آخرین ویرایش:

biotech_92

New member
اصلا به چیزی که کار ندارم حرف مردمه...
من خودم از زندگی مستاجری بدم میاد بخاطره همین خیلی از آزاد بدم میاد...7 سال باید دنبال خونه و هم خونه باشم ولی خوابگاه ارومیه کجا ...

هر کس بر اساس شرایط زندگی و عقاید و افکارش دانشگاه خودش رو انتخاب میکنه
امیدوارم هر جا رفتید موفق باشید

Milad*

New member
دوستان پرسیدم گفت اگر دو ترم معدلت بالای 17 باشه تراز کنکورت به آزاد بخوره (که من قبول شدم آزاد رو) می تونی بیای علوم تحقیقات...
خب پس من ارومیه رو میرم ببینم اوضع چطوره؟
دیدم خیلی خسته میشم و...میام آزاد تهران

ولی آزاد رو برم فقط می تونم به شهر های پایین تر (یعنی آزاد تبریز و بابل) که خیلی تراز پایین تر از من دانشچو میگیره رو انتقالی بگیرم!

به نظرتون خوب فکری نیست؟

drmajid45

New member
صرف هزینه برای پایان نامه بستگی به استاد راهنما و موضوع و رزومه ی خودتون داره
موضوع شما چی بوده؟

varia

Well-known member
موضوع شما چی بوده؟

بنده مثال زدم،نمیخوام بحث به اون سمت کشیده شه(ولی در جوابتون بگم که: پایاننامه6واحد درسی عملی محسوب میشه شهریه این 6واحد بکنار+هزینه خود پایان نامه که استاد از حق پژوهش خودش پرداخت میکنه که به هیئت علمی های دانشگاه سراسری نسبت به دانشگاه آزاد خیلی بیشتر تعلق میگیره، موضوع من: مرتبط با کشت اووسیت در محیطهای In vivo ,In vitro)

- - - Updated - - -

موضوع شما چی بوده؟

بنده مثال زدم،نمیخوام بحث به اون سمت کشیده شه(ولی در جوابتون بگم که: پایاننامه6واحد درسی عملی محسوب میشه شهریه این 6واحد بکنار+هزینه خود پایان نامه که استاد از حق پژوهش خودش پرداخت میکنه که به هیئت علمی های دانشگاه سراسری نسبت به دانشگاه آزاد خیلی بیشتر تعلق میگیره، موضوع من: مرتبط با کشت اووسیت در محیطهای In vivo ,In vitro)

بالا