داغترین صندلی در اردیبهشت با admin ....................

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
16.سيرت يا صورت؟
17.رقص بلدین؟رقصتون قشنگه؟
cancan.gif

18.بدترین و خنده دارترین سوتی؟
bd9.gif

19.دوس دارین وقتی وارد انجمن میشید برین سراغ کدومش؟(پیغام خصوصی ...پیغام بازدیدکنندگان...رتبه نظر..لایک...)

16- جفتش
17- نه اصلا - برای خودم قشنگه ولی برای بقیه خنده داره
18- یه روز سر اومدم اسم کرم انگلی اکینوکوکوس گرانولوزوس رو بگم نتونستم باز اومدم بگم نتونستم بار سوم هم نتونستم
19- سوال جالبی بود: رتبه نظر - پیغام خصوصی - پیغام بازدید کنندگان - درخواست دوستی - لایک

sepid71

New member
از ابتدای آشنایی تا زمان ازدواج: 6 سال
همکلاسیم بود
دوستی ما به قصد ازدواج بود. اگر جفتمون به این نتیجه می رسیدیم که به درد هم نمیخوریم دوستی مون قطع می شد.
طبیعتا احساس هم که در کنار عقل هست. منظور اینه احساسمون بر روی عقلمون اثری نداشت.
جالب اینه بعد از ازدواج واقعا احساس علاقه م نسبت بهش بیشتر شده (الان پیشم نشسته مجبورم بگم :) شوخی می کنم واقعا جدی گفتم

خوشمان امد ...کارت درسته ادمین :a2d3::a2d3::a2d3::a2d3:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام خدا قوت ادمین تبریک میگم حضورتون رو رو صندلی و همچنین مجدد تولدتون رو تبریک میگم پیشاپیش روزتون هم مبارک باشه:smiliess (8):
با اجازه منم چن تا سوال بپرسم:smiliess (4):
1.دوران طلايي حضورشمادرانجمن چه زماني بوده؟ازديدگاه خودتون!
2.بيشتربه چه پيام هايي پاسخ ميديد؟به چه پيام هاي اي نه؟
3.بهترین دوستی که در همین انجمن داشتید...؟
4.چرا همه فک میکنن ادمین خیلی جدیه؟

1- دو سال قبل
2- مشکلات فنی بعد پیامهای محبت آمیز کاربران بعد پیامهای مشاوره ای که معمولا جواب رو با لینک فروم میدم
3- راستش من اینجا دوستی ندارم که حتی اسم و فامیلم رو هم بدونه! ولی دوستای مجازی زیادی دارم که خیلی دوستشون دارم بخدا!
4- نمیدونم هر چند تا الان با هیچ کسی برخورد بد نداشتم - ولی جدیت توی کارهای مدیریتی لازمه چه اینجا چه محیط واقعی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TaTi

admin

Active member
پرسنل مدیریت
با عرض منذرت وسیع

1.شما که مرد هستید میدونید چرا یه عده یا اکثر پسرا فکر میکنن دختری که قبل از ازدواج باهات دوست بشه ، شرایط ازدواج رو از دست میده ؟(واقعا سواله برام..البته خدارو شکر خودون اینطور فکر نمی می کردید)
:riz513:

خوب وقتی این اتفاق می افته مقصر شمایید که اونو بدون شناخت کافی به عنوان دوست انتخاب کردید. اینجور افراد بیشتر بخاطر هوس دوست یابی می کنند

aaram

New member
واقعا آدم آرومی هستی فراری از جنجال از انتخاب نام کاربری و پست هات معلومه
الان تهرانم.

چه مدیر خوبی :4d564ad6: مررسی مرسی.. پس معلومه خوب همه بچه هاتونو می شناسید:thanks:....اصلا فکر نمیکردم جواب سوالمو بدین :4d564ad6:

یه چیزی بگم؟ از وقتی اومدین صندلی داغ مث باباهای مهربون شدین :rolleyessmileyanim:

parnia

New member
اخی....

ادی چقدر مهربونه...:tonguesmiley:.....ادی هوس کلوچه فومن نکردین آیا؟؟..:whistle:

N@RVIN

Well-known member
خوب وقتی این اتفاق می افته مقصر شمایید که اونو بدون شناخت کافی به عنوان دوست انتخاب کردید. اینجور افراد بیشتر بخاطر هوس دوست یابی می کنند

ای وای بلا به دور :black_eyed:نه باهاشون دوست نمی شیم در یک نظر سنجی کلی از افراد به این نتیجه رسیدم :))))

چه صداقتی واقعا خوشمان آمد در مورد ازدواجتون انشاله خوشبخت و موفق باشین:riz304:

k-b

New member
ممنون که به سوالا شفاف پاسخ دادین:ad54ad:آخرین سوالام رو هم بپرسم برم دییییییییییگه!
1. امضای من رو تا چه حد قبول دارین؟
2. به آینده ی کشور امیدوارید؟(خودم بشخصه که خیلی ناامیدم
:14:)

firoozeh

New member
من قبول ندارم چرا فقط به چندتا دونه از سوالام پاسخ دادین و بقیه رو فاکتور گرفتین؟؟؟؟؟؟ برم تو افق محو شم راحت شین؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

@parisa

New member
سلام ادمین جون میخای حالا که معلوم شد بچه محلیم سوالای منو خارج از نوبت جواب بدی دادا؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخ
1.چرا همیشه از واژه درود به جای سلام استفاده می کنید؟ ))( کلاسش بیشتره عایا؟ )
2.آیا به غیر از مدیران از افراد دیگری هم در انجام مدیریت استفاده میکنید؟
3.چند درصد عامل موفقیت شانس میتونه باشه؟
4.آیا حاضرید بخاطر کسب درجات عالی دوری از خانواده و همسرتون را تحمل کنید؟
همین که سپاهانی هستی حرف نداری دادا !!!!!!!

marlik

New member
1- چراکه نه »» یه دختر بی کینه و خوش اخلاق که به همه دید مثبت داره (فکر کنم بختیاری یا شیرازی باشی چون اینجور خصوصیات مال این قومه)
2- آره الان داره با من می خونه... کلی ام خندید
3- الان به خودش گفتم میگه نه
4- تا پارسال عضو بود ولی الان نمیاد
وااای ادمین عزیز اینقد خجالتمون نده.چقد از شیرازیا تعریف میکنی!!خوبی و گلی از خودتونه.شیراز اومدید درخدمتتونیم

Fariba 90

New member
جناب آدمین من یه چیزی همش برام سواله که ازتون میخوام بپرسم.نمیدونم بگم...نگم...!!؟آخه میترسم تو ذوقم بزنید:dadad4:... یا یه برداشت دیگه ازش بشه.
حالا میپرسم هرچی شد شد.دیگه دوستان حلال کنید اگر بار گران...!:ph34r-smiley:
جناب آدمین شما میگید دوستیتون با خانومتون به قصد ازدواج بوده و بدون هوا و هوس بوده.منظورتون از دوستی بدون هوا و هوس چیه!؟یعنی مثل دوستی دو تا دختر باهم یا دوتا پسر باهمدیگه که هیچ چشم داشت جنسی ای از هم ندارن و فقط باهم رفت و آمد دارن که اخلاق همدیگه رو بشناسن هستش؟حتی اگه 6مثل شما سال هم طول بکشه؟

setayesh71

New member
منم دوست داشتم صندلی داغ بیام خو :dadad4::dadad4:
خو وقت نکردم !!!
جناب ادمین سلام ...
فقط من یه خواسته ازتون دارم ! اگه میشه یه بار منو لایک کنین ! :a2d3: اصن آدم حس بزرگی بهش دست میده ! :auizz3ffy9vla57584x

Naltak

New member
با سلام.منم چند تا سوال برام پیش اومده.حالا نمیدونم فرصت میشه پاسخ بدید یا نه....ولی سوالامو میذارم امیدوارم پاسخ بدید.

1- اگه امکانش باشه که تو یه دانشگاه دور از تهران مثلا مثل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان عضو هیئت علمی بشید، ترجیح میدید عضو بشید یا برید خارج از کشور؟
:whistle:

2-چه خصوصیاتی تو همسرتون باعث شد که بهشون جذب بشید و فکر می کنید کدوم خصوصیات خودتون باعث جذب همسرتون به شما شد؟ در واقع چه جوری اعتماد همو جلب کردید که تونستید 6 سال تا زمان ازدواج با هم دوستی تون رو ادامه بدید؟

3-به نظر شما فداکاری یک پدر و مادر برای فرزندانشون تا چه حد باید باشه؟آیا همه ی امکانات رو در حد توانشون باید براشون فراهم کنن یا بذارن بچه هاشون از نوجوونی، خودشون کار کنند و گلیم شون رو از آب بیرون بکشن؟
:dadad4:

پ.ن : منم تعداد نوشته هام کمه....اما این کم بودن دلایل خودش رو داره و اکثرا ترجیح دادم فعلا فقط هر جا که لازم میدونم پست بذارم...:dadad4:

am-ml

New member
از ابتدای آشنایی تا زمان ازدواج: 6 سال
همکلاسیم بود
دوستی ما به قصد ازدواج بود. اگر جفتمون به این نتیجه می رسیدیم که به درد هم نمیخوریم دوستی مون قطع می شد.
طبیعتا احساس هم که در کنار عقل هست. منظور اینه احساسمون بر روی عقلمون اثری نداشت.
جالب اینه بعد از ازدواج واقعا احساس علاقه م نسبت بهش بیشتر شده (الان پیشم نشسته مجبورم بگم :) شوخی می کنم واقعا جدی گفتم

یه دوستی دوره دانشجویی دارم (خوزستانیه) 9 سال با همسرش قبل از ازدواج آشنا(دوست) بود و بالاخره خدا رو شکر سال 84 ازدواج کردن و الان هم یه پسر 8 ساله دارن.
امیدوارم زندگی شما هم خوب و شیرین باشه و بنظر من اینجور دوستیایی که نهایتا به ازدواج میرسه ؛معمولا زندگی های موفقی میشه .
ولی راستش فکر می کنم شما خیلی آسون قضیه رو مطرح میکنید ؛در صورتی که لااقل برای خانم شما همونقدر که فرصت بوده ،تهدید هم بوده؛خانم ها چه از نظر احساسات و چه از نظر فیزیولوژیک خیلی با مردها متفاوت هستن.
وقتی دو نفر به قصد ازدواج با هم دوستن ؛تنها فرقش-از نظر اخلاقی نه مسایل دیگه- اینه که رسمیت نداره وگرنه هردوشون باید بهم متعهد باشن- مرد بیشتر - ولی ریسک این تعهد برای زن بیشتره (تو جامعه و فرهنگ ما خیلی بیشتره) حرفم رو با یه سوال توضیح میدم : من با چیزی که در مورد دوستم دیدم و خیلی دلایل دیگه که توضیحش طولانی میشه میگم که اینجور خانم ها خیلی هم نجیب و متین هستن ؛خوب دختری با این ویژکی ها و شعور بالا نهایتا بعد از 6 سال و پس از نهایت تلاش دو طرف برای حفظ رابطه سالمشون به این نتیجه برسن که در عین حالی که میتونن همکاران خوب،دوستان خوب و ... باشن ،نمی تونن همسران مناسبی برای همدیگه باشن،اونوقت تکلیف اون خانم چیه ؟
قبول کنیم که شانس یه ازدواج موفق برای این خانم اگر خیلی پایین نباشه ؛درصد بالایی هم نخواهد بود. ولی اون آقا -من بدون هیچ تعصبی میگم - به احتمال 90 درصد میتونه یه انتخاب عالی داشته باشه.

بماند که اگر مرد به این نتیجه برسه که رابطه باید تموم بشه و زن هنوز موافق نباشه که مصیبته.( تو رابطه هایی که با شعور همراهه وقتی یکی زودتر به نتیجه میرسه ، به اون یکی کمک میکنه ولی نهایتا مجبوره رابطه رو رها کنه)

حیفم میاد اسم اینجور رابطه ها رو بذارم دوستی ؛بس که الان دوستی های پسر و دخترا حیوون صفت شده.

آخرین ویرایش:

marlik

New member
واقعا که اینجور دوستیها که به ازدواج منجر میشه یا دوستیهای اجتماعی پاک فوق العاده مقدس و قابل احترام و جذابه.من دوست خودم با دوستی پاک به این رسیدن که ازدواج کنن و برای من فوق العاده جذاب وقابل احترامه که نباید با دوستیهای امروزی و مزخرف مقایسه بشه.البته داشتم دوستی که بعد از 3یا4سال دوستی پاک و مقدس به نتیجه رسیدن باهم ازدواج نکنن و این آخرش یعنی فاجعه و ضربه خوردن اونم بیشتر دختر.امیدوارم ادمایی که پاک هستن آخر رابطشون مث ادمین عزیز ما وخانمش به ازدواج منجر بشه.اینو بگم شیرینی اینجور ازدواج ها از هر نوع ازدواجی بیشتره.منم اینطور ازدواجا رو دوس دارم ;-);-):):):)ایشالا باهم خوشبخت بشید ادمین عزیز

@parisa

New member
یه دوستی دوره دانشجویی دارم (خوزستانیه) 9 سال با همسرش قبل از ازدواج آشنا(دوست) بود و بالاخره خدا رو شکر سال 84 ازدواج کردن و الان هم یه پسر 8 ساله دارن.
امیدوارم زندگی شما هم خوب و شیرین باشه و بنظر من اینجور دوستیایی که نهایتا به ازدواج میرسه ؛معمولا زندگی های موفقی میشه .
ولی راستش فکر می کنم شما خیلی آسون قضیه رو مطرح میکنید ؛در صورتی که لااقل برای خانم شما همونقدر که فرصت بوده ،تهدید هم بوده؛خانم ها چه از نظر احساسات و چه از نظر فیزیولوژیک خیلی با مردها متفاوت هستن.
وقتی دو نفر به قصد ازدواج با هم دوستن ؛تنها فرقش-از نظر اخلاقی نه مسایل دیگه- اینه که رسمیت نداره وگرنه هردوشون باید بهم متعهد باشن- مرد بیشتر - ولی ریسک این تعهد برای زن بیشتره (تو جامعه و فرهنگ ما خیلی بیشتره) حرفم رو با یه سوال توضیح میدم : من با چیزی که در مورد دوستم دیدم و خیلی دلایل دیگه که توضیحش طولانی میشه میگم که اینجور خانم ها خیلی هم نجیب و متین هستن ؛خوب دختری با این ویژکی ها و شعور بالا نهایتا بعد از 6 سال و پس از نهایت تلاش دو طرف برای حفظ رابطه سالمشون به این نتیجه برسن که در عین حالی که میتونن همکاران خوب،دوستان خوب و ... باشن ،نمی تونن همسران مناسبی برای همدیگه باشن،اونوقت تکلیف اون خانم چیه ؟
قبول کنیم که شانس یه ازدواج موفق برای این خانم اگر خیلی پایین نباشه ؛درصد بالایی هم نخواهد بود. ولی اون آقا -من بدون هیچ تعصبی میگم - به احتمال 90 درصد میتونه یه انتخاب عالی داشته باشه.

بماند که اگر مرد به این نتیجه برسه که رابطه باید تموم بشه و زن هنوز موافق نباشه که مصیبته.( تو رابطه هایی که با شعور همراهه وقتی یکی زودتر به نتیجه میرسه ، به اون یکی کمک میکنه ولی نهایتا مجبوره رابطه رو رها کنه)

حیفم میاد اسم اینجور رابطه ها رو بذارم دوستی ؛بس که الان دوستی های پسر و دخترا حیوون صفت شده.
بهتره اسم تاپیک را عوض کنیم و بذاریم تجارب ادمین در انتخاب همسر!
منم با نظر شما موافقم برقرار کردن اینگونه رابطه ها اون هم به مدت طولانی برای خانم ها بسیار ریسک بالایی داره چون از اونجایی که میزان دلبستگی و وابستگی خانم ها خیلی بیشتر از آقایونه هیچ تضمینی وجود نداره که این رابطه به صورت ناگهانی تموم نشه و ضربه عاطفی محکمی به خانم وارد نکنه !
اینجاست که بخاطر هرگونه عواقب احتمالی بهتره رابطه در سایه توجه خانواده ها باشه تا لااقل حمایت خانواده پشتوانه رابطه باشه!
نظرتون ادمین خان؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

MAHSABANOO

New member
سلام رییس جون مرسی که با صبر و حوصله داری به سوالا جواب میدی

1-خو همه نظر شما رو در مورد خودشون پرسیدن حالا نظرتونو در مورد بانویه سایتتون بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Just_Cuz_19.gif

2- آخر دنیا کجاست؟
3-موفقيت رو در چه ميبيني؟

4-از اقیانوس ها کدوم بیشتر میپسندی ؟

5-گفتی دست خطت خوبه رییس جون حالا یه عکس از دست خط خودت بذار ببینمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6-اگه اینترنت و کتاب و فیلم رو ازت بگیرن چی کار میکنی ؟؟ سراغ چی میری ؟؟

MAHSABANOO

New member
این اولین صندلی داغیه که چند تا بیشتر سوال نپرسیدم
واولین صندلی داغی که دوستان با توجه به اینکه خیلی دوست داشتن آدمین بیاد ولی خودشون کمتر میانو سوال میپرسن حالا نمیدونم جریان چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا