داستانهای مرتبط با عکس

داستانی که بیشتر پسندیدین کدومه؟

• مجموع رای دهندگان
    0

*مریم*

New member
تا حالاانقد خودمو از نزدیک ندیده بودم:|:5:

اتفاقی شد
حالا از نزدیک دیدن خودت چه حسی داره؟
البته یکی سرهنگه یکی سرگرد
wos_armee_007.gif
wos_armee_014.gif

eeeeeeehsan

New member
به نظرم میشه گاهی بعضی عناصر داستان رو حذف کرد همون جور که بعضی عناصر رو میشه به داستان اضاف کرد . گاهی اوقات میشه یه قسمت داستان رو به حاشیه روند یا اشاره کوچکی بهش کرد ... مثلا توی عکس ماه هیچکدوم از نویسنده ها اشاره ای به درخت روی ماه نکردن . یا مثلا احسان اومد به داستانش یه فرشته اضاف کرد . اینکه صددرصد وسواس داشته باشیم زیاد هم خوب نیست . اما من خودم ترجیه می دم داستانم رو طوری جلو ببرم که اون عکس مثل یک قسمت نقاشی شده داستانم باشه . مثل وقتی هست که شما یه آهنگ خارجی گوش میدی بعد میای یه آهنگ جدید با توجه به حال احوالاتت رو می نویسی .
گاهی هم باید شخصیت پردازی کنی مثلا اون کسی که بیرون زده میونه یه مادر مهربان در خیال دختر خیالاتی و یا گرمای آتشی باشه که به دستان یخ زده دخترک جون میده و یا فرشته مهربانی باشه که هر وقت پادشاه باهاش کار داره از طریق دودکش میاد تو و...

و یا مثل کاری که دوستان توی داستان قبلی کردن ... یک فضای زیبای شاعرانه را به داستان وارد کردن . این جا هم میشه زردی آتش رو با قرمزی عشق دختر پیوند زد و یک حالت خلاقانه رومانتیک بوجود آورد ...
بابا این داستان نویسه، رو نمی کنه. مطمئنی زیست شناسی خوندی؟؟ :)))
مابقی شرکت کنندگان، فاتحمون خوندست! یارو اینکاره ست!!

خیلی خوب گفتی، خیــلی.. براووو :rose:

مجید دیجی

مدیر بخش
بابا این داستان نویسه، رو نمی کنه. مطمئنی زیست شناسی خوندی؟؟ :)))
مابقی شرکت کنندگان، فاتحمون خوندست! یارو اینکاره ست!!

خیلی خوب گفتی، خیــلی.. براووو :rose:

نه این جوریام نیست داستانک منم همچین خفن هم نشده... شما تلاشت رو بکن ان شاء الله که بازم اول میشی :) ... در گذشته چن تایی کتاب و فیلم دیدم ...

آخرین ویرایش:

کینز

New member
مگه اینجا خودتو میبینی مریم؟!!!:ph34r-smiley:
خودم یه ورژن بالاتر:|

اتفاقی شد
حالا از نزدیک دیدن خودت چه حسی داره؟
البته یکی سرهنگه یکی سرگرد
wos_armee_007.gif
wos_armee_014.gif
اولش فک کردم پیشرفت کردم یه ستاره دیگه بهم دادن بعد دیدم توهمی بیش نبود:| نسخه 2015*مریم با دوتا ستاره اومده:|
شوخی میکنم خوش اومدی عزیزم:rose:

بالا