خودمونی

mahnaz70

New member
سلام عزیزا.رفتم page های قبلی اونجارو خوندم اینجارو پیدا کردم.خیلی خوب شد اومدیم اینجا.خونه نو مبارک :riz304:
دیروز نتونستم بیام خیلی دلم براهمتون تنگ شده بود :thanks:

- - - Updated - - -

پس چرا نیستین؟؟؟؟؟؟
:dadad4:

یسنا290

New member
سلام.من گرایشم بهداشت بود.واسه همین همیشه چراغ خاموش همه گفتگوهارو میخوندم.وقتی دیدم از تاپیک قبلی رفتید خیلی دلم سوخت....
خواستم بگم صندلی داغو شوخیاتون خیلی خوب بود.استرسمو خیلی کم میکرد وقتی حرفاتونومیخوندم.شما خیلی خیلی گلید.
امیدوارم همه مون قبول شیم.

سلام.من گرایشم بهداشت بود.واسه همین همیشه چراغ خاموش همه گفتگوهارو میخوندم.وقتی دیدم از تاپیک قبلی رفتید خیلی دلم سوخت....
خواستم بگم صندلی داغو شوخیاتون خیلی خوب بود.استرسمو خیلی کم میکرد وقتی حرفاتونومیخوندم.شما خیلی خیلی گلید.
مرسی عزیزم شما لطف داری
انشاا...

hebe.nurse

New member
سلام عزیزا.رفتم page های قبلی اونجارو خوندم اینجارو پیدا کردم.خیلی خوب شد اومدیم اینجا.خونه نو مبارک :riz304:
دیروز نتونستم بیام خیلی دلم براهمتون تنگ شده بود :thanks:

- - - Updated - - -

پس چرا نیستین؟؟؟؟؟؟
:dadad4:

سلاااااااام مهناز جووووون
خیلی خوش اومدی به خونموووون
جات خالی بود عسسسسیسسسم :riz304:

hebe.nurse

New member

سلام یسنا خانوم گلللللل. چرا افتخار نمیدید بیاین تو جمع ما??? خوشال میشیم دوستان گل بیشتری داشته باشیم...
ایشالا خدا عاقبت همه مونو ختم به خیر کنه.آممممممممیییییییین

yas126

Member
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام:heart:

yas126

Member
سلام گل دیانا گل هبه مامان امیر گل گل مهناز وهمگیییییییییییییییییییی:ad54ad:

yas126

Member

سلااااااااااااااااااام هیییییییییی هییییییییییی هییییییییی دیانا داشتیییییییییم پس چرا چادر ندادی به این خواهرمووووون ! خواهرررررررر من مگه نمیدانستی نظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظم اینجا بهم میخوره اینجا نامحرم نشسته ما همش چش بسته داریم میگردیم اینجا قانوووووووووووووووون داره استغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغفرالله این چماق کووووووووووووووووووو!

سلااااااااااااااااااام هیییییییییی هییییییییییی هییییییییی دیانا داشتیییییییییم پس چرا چادر ندادی به این خواهرمووووون ! خواهرررررررر من مگه نمیدانستی نظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظم اینجا بهم میخوره اینجا نامحرم نشسته ما همش چش بسته داریم میگردیم اینجا قانوووووووووووووووون داره استغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغفرالله این چماق کووووووووووووووووووو!

سلام یاس
تخمین رو دیدی؟
تعداد شده57تا اما بازم بالاترین نمره232یه

helma22

New member
سلام به همه دوستای گلم
دیروز مشغول شدم نتونستم بیام پیش شما دوستای گلم
امروزم که از کیه پشت درم!!:dadad4:نتم سرعتش پایین بود...
دلم براتون تنگیده بود..
اول رفتم صفحات قبلی دیدم مثل اینکه تغییر مکان دادید...و بالاخره پیداتون کردم...
خیلی گلید...
عاشق این صمیمیتتون هستم...

helma22

New member
مثل اینکه دارید تنها میرید ارشد!!!
یعنی منو نمیبرید:13:
من نمیخوام تنها بمونم:sadsmiley:

yas126

Member
هیییییییییییییییییییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااااااااااا

دیانا126

New member