خودمونی

yas126

Member
ولی انصافا زیرابی چقد بده من تو سربازی تجربه ش کردم چپ وراست زیر اب میزنن تکان نمتونسیم بخوریم اینجام دوباره تجربه ش کردم هیییییییییییییییی بدبختی!!!!!!!!

ولی انصافا زیرابی چقد بده من تو سربازی تجربه ش کردم چپ وراست زیر اب میزنن تکان نمتونسیم بخوریم اینجام دوباره تجربه ش کردم هیییییییییییییییی بدبختی!!!!!!!!
ول کن بابا
اعصاب خودت رو علکی هورد نکن برادر من اونهم برا کسی ک ارزشی نداره
همیشه همه جا همه جور ادم بوده خوب-بد -زیر اب زن

yas126

Member
ما اگه بخایم جیی بریم دیانا راهم با خودمووووووووون میبریم تنها بمونی اینجا چیکارمیترسیم خودکشی کنی:j58r36j3gcr4suxymup

خدا کنه برای من فبولی تو ارومیه فقط مهمه دعا کنید دیگه
انشاا... همونی روک تو میخای خداهم میخاد

- - - Updated - - -

ما اگه بخایم جیی بریم دیانا راهم با خودمووووووووون میبریم تنها بمونی اینجا چیکارمیترسیم خودکشی کنی:j58r36j3gcr4suxymup
مگه میخای جایی بری؟

دیانا126

New member
من سرجهازی همتونم گفته باشم قلم پاتونو با همین چماق خرد میکنم بدون من جایی برید:25r30wi:

hebe.nurse

New member
هبه از بعد این دعوا فهمیدم یاس چه پسر خوبیه
میشه در مورد چماق تجدید نظر کرد موافقی؟

خیلی گلللللله . داداش خودمه:28:
حالا پررووووو نشیا یاسسسسس
نه دیانا نندازیش دور فقط تا اطلاع ثانوی یجا قایمش کن هروقت لازم شدددد استفاده شه. شنیدی یاااااااااس؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

hebe.nurse

New member

آخیییییییییییی :25r30wi:

دیانا126

New member
خیلی گلللللله . داداش خودمه:28:
حالا پررووووو نشیا یاسسسسس
نه دیانا نندازیش دور فقط تا اطلاع ثانوی یجا قایمش کن هروقت لازم شدددد استفاده شه. شنیدی یاااااااااس؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

آره عزیزم میدونم چی میگی این پسرها جنبه ندارن البته بلانسبت یاس اگه روش زیاد نشه از بس تعریفشو کردیم

- - - Updated - - -

حالا چرا ارومیه ؟چون نژادپرستی نه؟

نه دلیل شخصی داره وگرنه چندتا شهر ترک دیگه هم هست
فقط شما دعا کنید من ارومیه قبول شم اصلا تهرانم برام مهم نیست

yas126

Member
دانشگاهو میگم ایشالا قبول شدیم که نمیشیم دیاانا رو با خودمان میبریم ارشد بخونه !
چماق یزدی

من سرجهازی همتونم گفته باشم قلم پاتونو با همین چماق خرد میکنم بدون من جایی برید:25r30wi:
توعزیز هممونی
بچه ها ی سررفتم توی تایچیک قبلی ببینم اگه کسی مونده مث هلما بگم بیاد اینجا
اما دیدم پرنده پر نمیزنه
فک کنین اقا متین تنهاست
میگما تهنایی نمیترسه:idea_majidonline:

hebe.nurse

New member
آره عزیزم میدونم چی میگی این پسرها جنبه ندارن البته بلانسبت یاس اگه روش زیاد نشه از بس تعریفشو کردیم

- - - Updated - - -

نه دلیل شخصی داره وگرنه چندتا شهر ترک دیگه هم هست
فقط شما دعا کنید من ارومیه قبول شم اصلا تهرانم برام مهم نیست

ایشالااااااا به حق این روزا خدا دست هممونو بگیره و به راه مستقیم ارشد هدایت کنه:thumbsupsmileyanim:

دیانا126

New member
توعزیز هممونی
بچه ها ی سررفتم توی تایچیک قبلی ببینم اگه کسی مونده مث هلما بگم بیاد اینجا
اما دیدم پرنده پر نمیزنه
فک کنین اقا متین تنهاست
میگما تهنایی نمیترسه:idea_majidonline:

بابا میبینی که کنجکاو بچه
میاد اینجا دوباره رجز میخونه برامون منم که اعصاب تعطیل شدم از دیشب

- - - Updated - - -

ایشالااااااا به حق این روزا خدا دست هممونو بگیره و به راه مستقیم ارشد هدایت کنه:thumbsupsmileyanim:

الهییییییییییییییییی آمینننننننننننننننننننننننننننننن

yas126

Member
خواهر من چراااااااااااااااا اسم مردمو ذکر مینمایید غیبته خوووووووووووووووواهر ما خووووووووووب نی چماق تعزیرات تشریف دارنا خواهرمن!

بالا