خودمونی

دیانا126

New member
پس که خرما بما نمیدی؟دیانا اون چماقتو اماده کن بمحض اینکه وارد شد یکی بزن بفرستش اون دنیا ی چندتا خرما گیر ما بیاد

- - - Updated - - -

پس که خرما بما نمیدی؟دیانا اون چماقتو اماده کن بمحض اینکه وارد شد یکی بزن بفرستش اون دنیا ی چندتا خرما گیر ما بیاد

یاس من هبه رو به تو و چندتا خرما نمیفروشم گفته باشم:p7977cujr38iyymsu8:

- - - Updated - - -

بابا ما اینجا همکارامون همه فوتبالین شما چتونه؟
من برای اینده ی شما نگرررررررررررررررررررررررررررررران هستم

منم فوتبالیم ولی تو نباید نگاه کنی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

دیانا126

New member
سلام بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

yas126

Member
شروع نشده از ترس از دست دادن جان امدم از اون چماقه هموووووووونکه اونجا قایمش کردی!!!!!!!!!

yas126

Member
این هبه نیومد از این به بعد هر کی دیر بیاد 6تا شلاق باید بخوره با چماق دیانا:p7977cujr38iyymsu8:

yas126

Member
سلام بچه ها من درصدام اینان بنظرتون قبول میشم داخلی99.99بهداشت89.99روان99.99نوزاد79.99کودک99.99زبان99.99بنظرتون قبول میشم امید دارم؟من بلد نیستم نمره حساب کنم

yas126

Member
سلام بچه ها من درصدام اینان بنظرتون قبول میشم داخلی99.99بهداشت89.99روان99.99نوزاد79.99کودک99.99زبان99.99بنظرتون قبول میشم امید دارم؟من بلد نیستم نمره حساب کنم

درصدات عااااااااااااااااااااااااالین چرا قبول نشی حتما قبووووووووووووووووووولی اونم تو جان هاپکینز الان میدم مامان امیر واست حساب کنه!!!!!!!!!!

دیانا126

New member

تو هیچ کره خاکی نمیتونی با این درصدها قبول بشی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

yas126

Member
این مااااااااااااااااااااماااااااان کجاس واسش حساب کنه ماماااااااااااااااااااااان امیر بیا!!!!!!!

yas126

Member
سلااااااااااااااااااااااااام
خوبین؟

سلااااااااااااااااااام خانم مهناز
دیانا چکار میکنی تووووووووووو من چند بار بهت گفتم چادر به این خانما بده لاالله ال الله این چماقتو بمن بده تا خودتو تنبیه کنم هیییییییییییییییییی خدااااااااااا

بالا