خوابگاه دخترا

prinses

New member
سلام بچه ها. منم به خاطر این تاپیک تشکر می کنم. البته من علوم هستم
میخواستم بپرسم کسی میدونه ارشد چطوریه کلاساش؟ یعنی مثلا چند روز تو هفتس چون من اگه قبول بشم احتمالا بتونم فقط چند روز خوابگاه باشم و بقیشو برگردم . اینجوری خیلی خوب میشه تا اینکه تمام هفته خوابگاه باشم.
اره معلوم میشه چند روزید ،برو ک ل ااااس های رشتتون رو از تو گروه اموزشیتون توی سایت دانشگاهایی که احتمال میدی بیاری بگیر

nazanin...

New member
اینجوری که شما از خوابگاهها میگید پشیمون شدم که برم یه شهر دیگه

prinses

New member
احتمالا 3 روز کلاسه ولی رشته ما یه روز وسطش تعطیل گذاشته ، مثلا شنبه تا سه شنبه ولی دوشنبه تعطیله
و اینکه کلا 5ش و جمعه ها هیچ کلاسی نیست و 5 ش ها بعضی کتابخونه هام تعطیله

prinses

New member
اینجوری که شما از خوابگاهها میگید پشیمون شدم که برم یه شهر دیگه

هزینه هاش؟
منم فکر نکنم ماهی 300 هزار تومن باشه خیلی میشه مگه دانشجوی روزانه چقدر باید پول بده ؟ پس خودگردان چند میشه اون وقت
من به قیمتای سایتا شک دارم

زینبی

New member
اصلا مگه بهشتی دولتی هم میده؟ فکر کنم بیشترش خودگردانه. درسته؟ مخصوصا علوم پزشکیا فکر کنم خودگردان بیشتر دارن.

RBC!

New member
دانشکده پیراپزشکی - اجاره بهای خوابگاهها
به نظرت مال بهشتی به ریاله؟ مال ایران به ریال بود
یبهیه دوستی بود گفت لیسانس بهشتی بوده کوش؟

عزیزم فکر کنم ریاله.
اگه قرار باشه هر دانشجو 300 تومن پول بده،5 نفرشون میشه یک و پونصد. چه کاریه میرن خونه کرایه می کنن!!

love virology

New member
سلام بچه ها. منم به خاطر این تاپیک تشکر می کنم. البته من علوم هستم
میخواستم بپرسم کسی میدونه ارشد چطوریه کلاساش؟ یعنی مثلا چند روز تو هفتس چون من اگه قبول بشم احتمالا بتونم فقط چند روز خوابگاه باشم و بقیشو برگردم . اینجوری خیلی خوب میشه تا اینکه تمام هفته خوابگاه باشم.

پردیس علوم - تحصیلات تکمیلی

prinses

New member

داداش تو نمیدونی اون دوتا لینک شهریه چرا فرق داره این همه؟ ایران و بهشتی ، دوستم منتظره جوابشو بدم مطمین نشدم چی بگم بش

nazanin...

New member
من آدمی هستم که از شلوغی و سر و صدا بدم میاد به نظرتون میتونم تو خوابگاه دوام بیارم؟؟؟

love virology

New member
داداش تو نمیدونی اون دوتا لینک شهریه چرا فرق داره این همه؟ ایران و بهشتی ، دوستم منتظره جوابشو بدم مطمین نشدم چی بگم بش

والا روی سایت نمیشه اظهار نظر کرد چون تعرفه های خابگاه و غذا امسال کلا عوض شده تا اعلام نتیجه و ثبت نام خابگاه باید صبر کرد / اگرم عجله داره زنگ بزنه معاونت دانشجویی بپرسه خیالش جمع تره

prinses

New member
من آدمی هستم که از شلوغی و سر و صدا بدم میاد به نظرتون میتونم تو خوابگاه دوام بیارم؟؟؟

خوابگاه لیسانس ما 6 نفره بود بچه ها هم کم سن و سال و هم سن وسال بودیم اونا شلوغ من ساکت ، من با شلوغی کمی مشکل داشتم که تحمل کردم دیگه چاره نبود

prinses

New member
والا روی سایت نمیشه اظهار نظر کرد چون تعرفه های خابگاه و غذا امسال کلا عوض شده تا اعلام نتیجه و ثبت نام خابگاه باید صبر کرد / اگرم عجله داره زنگ بزنه معاونت دانشجویی بپرسه خیالش جمع تره

بدبخت استرس گرفته فقط نه عجله نداره میگه فقط الهی ماهی 300 نباشه وگرنه با اینکه روزانست نمیتونه بره ، والا برای خیلیا این هزینه سخته اگه میدونست روزانه این همه هزینه داره ازاد شهر خودش میرفت خب پول خوابگاه این در ترم شهریه ازاده بدون خوابگاه
اون این بودجه رو نداشته که خونده دولتی بیاره طفلک
منم سختمه اگه برم شهر دیگه ماهی 300 بدم خوابگاه با هزینه زندگی میشه 600 یه حقوق اداره کاره بخدا

nazanin...

New member
من خودم آدم شلوغ و پر سر و صدایی هستم ولی به آرامش هم نیاز دارم که یه مدت هیچ صدایی نشنوم.

prinses

New member
از این لحاظ عجله نداره که دانشگاهش معلوم نیست ، شاید بگم بیاد خونه ما اخه روزانه محروم میشه اگه نره دانشگاه ثبتنام

- - - Updated - - -

من خودم آدم شلوغ و پر سر و صدایی هستم ولی به آرامش هم نیاز دارم که یه مدت هیچ صدایی نشنوم.

اتاق یه نفره بگیر:thumbsupsmileyanim:

alireza-ja

New member
بدبخت استرس گرفته فقط نه عجله نداره میگه فقط الهی ماهی 300 نباشه وگرنه با اینکه روزانست نمیتونه بره ، والا برای خیلیا این هزینه سخته اگه میدونست روزانه این همه هزینه داره ازاد شهر خودش میرفت خب پول خوابگاه این در ترم شهریه ازاده بدون خوابگاه
منم سختمه اگه برم شهر دیگه ماهی 300 بدم خوابگاه با هزینه زندگی میشه 600 یه حقوق اداره کاره بخدا

نه بابا کجا ماهی 300. حتما اشتباهی شده اون واسه یه ترمه.

nazanin...

New member
از این لحاظ عجله نداره که دانشگاهش معلوم نیست ، شاید بگم بیاد خونه ما اخه روزانه محروم میشه اگه نره دانشگاه ثبتنام

- - - Updated - - -

چطوری اتاق یک نفره میدن؟

alireza-ja

New member

- - - Updated - - -

اتاقای یه نفره و دو نفره رو معمولا به دکتراها میدن. واسه ارشدیا کم پیش میاد.

love virology

New member

فکر نکنم امیدوارم که اینطور نشه / تازه وام این چیزا اگر کارشناسی استفاده نکرده میتونه / ماهی 300 فکر نکنم شاید ترمی باشه / شایدم قسط بندی بشه / فقط امیدوارم هوای بانوان شهرستانی داشته باشند مخصوصا تهران

prinses

New member
نه بابا کجا ماهی 300. حتما اشتباهی شده اون واسه یه ترمه.

دوتا لینک ایران و بهشتی رو ببین خیلی تفاوت قیمته

بچه ها مگه خود گردان هم باید بریزن به حساب رفاه دانشجویی؟ بهشتی که نوشته صندوق رفاه ....جریانش چیه ؟

- - - Updated - - -

http://pms.sbmu.ac.ir/?siteid=230&fkeyid=&siteid=230&pageid=6743

بالا