خدا

gentelman70

New member
سلام بچه ها
ازتون ميخوام نامه اي به خدا
اس ام اسي به خدا
حرف قشنگي به خدا بگيد
از خودتون باشه نه از سايت و كتاب و... همش از خودتون
ممنون
ميتونيد تشكراتون رو هم به خدا هر روز بگيد:heart::heart::rose:

mandana99

New member
گیرنده:خدا
فرستنده:....
خدا جونم ازت خیلی ممنونم....در ناامیدی ها هم کنارم هستی و ازت ممنونم....بخاطر اینکه افراد خوب را تصادفا در پیش رویم قرار میدهی.منکه کاری از دستم برای اینجور افراد بر نمیاد فقط دعای خیر و سلامتی در حق چنین بنده هایت میکنم...بنده هایی که بی چشمداشت بذل محبت و دلسوزی میکنند و خیلی صبور هستند و برایم حکم استاد زندگی را دارند.لحن بیانشان حاکی از شخصیت بالای اینچنان اشخاص است.خدایا این افراد را در زیر سایه خود سلامت بدار

@... zahra

New member
خداجونم
نگاهم میکنی...
میبینی چقد دورم..
خودم مقصرم..
جز تو پناهی ندارم..
تو باش پشت و پناهم..تو باش.

nsj

New member
خدای من به خاطره هر چیزی که دادی و ندادی شکرت .

goo

New member
خدای من شکر که تو خدای منی.
دوستت دارم به اندازه خودت.

majede

New member
خداجون تو بهترین پناهگاه من هستی
منو هیچ وقت بی پناه نکن

Artmis.a

New member
خدایا مثل همیشه هر ثانیه هر لحظه کمکم کن و کنارم باش حتی به قدر پلک زدنی هم ازم دست نکش:rose::rose::rose::rose:

gentelman70

New member
خدایا واسه نگاه کردن فوتبال تا دو نصف شب بیدار میمونم تا فلان بازیکن رو ببینم
شرمنده که صبح ها حال صحبت با تو رو ندارم
خدایا عشقی ایجاد کن در من برای خود
و نفرتی برای چیزای بیهوده
آمین

asie67

New member
خدایا بخاطر تمام لحظاتی که در برابر چشمان همیشه بینات گناه کردم منو ببخش
به بهشت وجهنمت و سوال و جواب روز قیامتت اعتقاد دارم اما اصرارم بر گناه نه از روی جهل و نه از روی لجاجته و حتی تقصیر شیطان هم نیست
بخاطر رئوف بودن و بخشنده بودن بی حدوحصرته
چون هر روز میبینم بارون رحمت و خورشید تابناکت هم به روی من گشوده است هم به روی کافرا
بار الها به بزرگی خودت از کوچکی من بگذر

antenyus

Active member
با خدا ... تا خدا

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرد ه ام و نه با تو دشمنی کرد ه ام. (ضحی 1-2) افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را که مرا به سخره گرفتی. (یس30)

و هیچ پیامی از پیام هایم به تو مرسید مگر از آن روی گردانیدی.(انعام 4) و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام(انبیا 87)

و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان توهم زده شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. (یونس)

و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری (حج 73)

پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرورفتند، و قلبت آمد توی گلویت و تمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان بردی چه گمان هایی .( احزاب 10)

تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی ، که من مهربان ترینم در بازگشتن. (توبه 118)

وقتی در تاریکی ها مرا بزاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی . (انعام63-64)

این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده ای. (اسرا 83)

آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟ (سوره شرح 2-3)

غیر از من خدایی که برایت خدایی کرده است ؟ (اعراف 59)

پس کجا می روی؟ (تکویر 26)

پس از این سخن دیگر به کدام سخن می خواهی ایمان بیاوری؟ (مرسلات 50)

چه چیز جز بخشندگی ام باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟(انفطار 6)

مرا به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنندو ابرها را پاره پاره به هم فشرده می کنم تا قطره ای باران از خلال آن ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود) روم 48)

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم. (انعام60)

من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت می دهم)قریش 3)

برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگه با هم باشیم (فجر 28-29)

تا یک بار دیگه دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. (مائده 54)

+ باز هم خواب عجیبی که از تفسیر آن عاجزم...خدایا خود راه را نشانم بده...

leyla-h

New member
سلام خدا جونم، خواستم بگم از اینکه گاهی اوقات از زندگی خسته می شم و سرت غر میزنم و خوبی هاتو نمیبینم ناراحت نشو بذار به حساب اینکه من به اندازه بزرگی تو کوچیکم، دوستت دارم:rose:

Artmis.a

New member
سلام خدا حال یکی از عزیزام خوب نیست میشه کمک کنی چیزیش نباشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!:riz304:

MOHAMMAD.R

New member

خدایا میدونم بدم و وقتایی بیشتر میام پیشت که بهت محتاج ترم و بین سیاهی ها گیر افتادم ولی چاره ای ندارم چون ته ته دلم هستی و منو به سمت خودت میکشونی!
خدایا تنها موندنم از آدما منو نمیترسونه من از تنها گذاشتن تو میترسم تنهام نزار چیز زیادی ازت نمیخام فقط گاهی نگاهی..

miler

New member
:sad: خدایا معذرت میخوام قول میدم دیگه نماز صبم قضا(؟؟؟؟) نشه.

بالا