ختم 40 یس با نیت قبولی در آزمون

FARNAZz

Member
سلام.با احترام به همتون.آیا بهتر نیست اگه هدفتون از خوندن یس قبولیه به جای 40 بار خوندن یس درس بخونید؟!البته نمیگم دعا نکنید ولی خوندن 40 بار یس با هدف قبولی توی آزمون نمیدونم چی بگم.میدونید شما اگه اینکارو بکنید بعد قبول نشید نگید ای خدا ما اینهمه خوندیم پس چرا قبولمون نکردی.این دو تا چه ارتباطی به هم داره نمیدونم.چون از یس سوال نمیاد توی آزمون.بهتر نیست مسائل رو با هم قاطی نکنیم؟
البته انتظار ندارم قبول کنید.موفق باشید.:riz304:

ما قرار نیست 40 بار سوره یس بخونیم آقا شهاب!! هر کدوم یک بار می خونیم...
ما درسامونو خوندیم...الان منتظر نتیجه ایم که ایشالا قبولیه..
این دعا کردن(حداقل واسه من) یک دلگرمیه همین.. به من که آرامش می ده
بیشتر از 10 دقیقه هم وقت مارو نمیگیره.
البته منم با شما موافقم که بعضی افراد هستن که هیچ تلاشی نمی کنن و منتظر معجزه از خدا هستن.

majede

New member
سلام.با احترام به همتون.آیا بهتر نیست اگه هدفتون از خوندن یس قبولیه به جای 40 بار خوندن یس درس بخونید؟!البته نمیگم دعا نکنید ولی خوندن 40 بار یس با هدف قبولی توی آزمون نمیدونم چی بگم.میدونید شما اگه اینکارو بکنید بعد قبول نشید نگید ای خدا ما اینهمه خوندیم پس چرا قبولمون نکردی.این دو تا چه ارتباطی به هم داره نمیدونم.چون از یس سوال نمیاد توی آزمون.بهتر نیست مسائل رو با هم قاطی نکنیم؟

سلام
اینو به ما نباید بگین به اونی بگین که اول راهه
واقعا متاسفم....اگه اینجور باشه پس خدا کجای زندیگه ما قرار داره؟؟؟!!!
ما طبق حرفه خوده خدا (ادعونی استجب لکم )داریم عمل میکنیم و مطمئنا جواب هم میگیریم اگه قبول شدیم رحمتش بوده اگه هم نه حکمتش

شهاب

New member
ای وای شرمنده.فکر کردم هنوز آزمون ندادید.ایشالا براتون بهترینها بشه.:riz304:

setareh58

New member
سلام آوا جون دوستای خوبم
امروز برای بار دوم سوره یس قرائت با دعای ویژه که آواجون گفتن قرائت کردم
ایشالله قبول باشه:riz304:

AWWA

New member

سلام آقا شهاب ممنون از راهنماییتون....بله حرفای شما حقیقته. من توی پست اول، آخرین خط ، جواب سوالتون رو نوشتم(لطفا بخونینش)
خوندن یس هم دعاست، هم تشکر از خدا وهم توکل بهش........ فرصت و انگیزه خوندن رو خدا به بچه ها داده، نتیجه هم دست خودشه ( من امسال بدون آمادگی رفتم سر جلسه مطمئنا قبولم نمیشم.....این تاپیکو فقط به خاطر درخواست دوستام بازکردم .....امیدوارم همشون نتیجه زحماتشون رو به بهترین شکل ببینن)

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
منم میخوام شرکت کنم اگه دیر نشده باشه :-(((

سلام شیما جون...کم پیدایی دوست دیرینه:riz304: دیر نیست عرض این هفته یه بار سوره یس رو قرائت کن و ثوابشو بده به حضرت فاطمه س و مادربزرگوارت
تو صفحه 5 همین تاپیک یه روش مخصوص ختم سوره یس رو نوشتم اگه دوست داشتی به اون روشم میتونی بخونی.

shima.p

New member
سلام شیما جون...کم پیدایی دوست دیرینه:riz304: دیر نیست عرض این هفته یه بار سوره یس رو قرائت کن و ثوابشو بده به حضرت فاطمه س و مادربزرگوارت تو صفحه 5 همین تاپیک یه روش مخصوص ختم سوره یس رو نوشتم اگه دوست داشتی به اون روشم میتونی بخونی.
سلام عزیزم آره ی مدت نبودم دوس جون مچکرم حتما میخونم ایشالا همه دست پر باشیم آخرکاری ب امید خدا

emmy

Member
سلام دوست خوب من
شهاب عزیز ما به موقع درسمون را خواندیم و آزمون دادیم.هدف از خواندن دعا ایجاد آرامشی است که ناخودآگاه نردیک به اعلام نتایج از دستش میدیم..مطمینم که همه میدونند که خدا به آدمهایی که فقط با دعا نتیجه میخواهند کاری نداره....ما حرکتمون را کردیم و الان چشم انتظار برکت خداییم همین..قرار نیست با یس خوندن تو آزمون سال بعد قبول شیم که عزیزم....و در ضمن کسی از خدا طلب نداره که اگر قبول نشد باهاش دعوا کنه....هدف فقط حفظ آرامش و تمرکز روی قبولی است همین ....ممنون از دلسوزیت.

AWWA

New member
منم میخوام شرکت کنم

سلام توران جان...عرض این هفته یه بار سوره یس رو قرائت کن. تو صفحه 5 همین تاپیک یه روش خاصم برای ختم سوره یس نوشتم اگه خواستی به اون روشم میتونی بخونی.

emmy

Member
سلام دوستان.من یک دور دیگه به روشی که اوا جان گفته بودند هم خواندم....التماس دعا....به امید موفقیت

tooran.b

New member
خدایا :
به من آرامش فکری ببخش تا یقین کنم چیزهایی هست که من قادر به تغییر آنها نیستم
و شهامتی را به من ارزانی دار تا چیزهایی را که در قدرت من است تغییر دهم
و فهم آن را هم عطا کن تا تفاوت این دو را تشخیص دهم

انشاله که همه دوستان به انچه که مورد نظ رشون هست برسن ،من دیروز و امروز خوندم

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
خدایا :
به من آرامش فکری ببخش تا یقین کنم چیزهایی هست که من قادر به تغییر آنها نیستم
و شهامتی را به من ارزانی دار تا چیزهایی را که در قدرت من است تغییر دهم
و فهم آن را هم عطا کن تا تفاوت این دو را تشخیص دهم

انشاله که همه دوستان به انچه که مورد نظ رشون هست برسن ،من دیروز و امروز خوندم

آمین
قبول باشه توران جان....ان شاء الله صلاحی که خدا برا شما و بقیه در نظر گرفته تو قبولی باشه.
لازم نیست هر روز بخونینا..... اگه خودتون دوست داشتین خوبه ولی برای 40 یس یه بارم کفایت میکنه

بالا