ختم 40 یس با نیت قبولی در آزمون

ATJAVAD

New member
سلام از هممون قبول باشه از شما ممنون به خاطر همچين تاپيك آرامش دهنده اي :riz304:ان شاءلله هممون به بهترين برسيم:riz304:

قبول باشه...ممنون از اینکه سروقت قرائت کردین و اطلاع دادین:riz304: ان شاءالله همه نتیجه ای بهتر از اونچه انتظارشو دارن بگیرن.

koala

New member
میدونم چهل نفر تکمیله ولی منم بااجازه میخونم
:rolleyessmileyanim:ممنون خیلی فکرخوبی بود:riz304:

koala

New member
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنوها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک و عجل فرجهم

saharandishe

New member
سلام بالطف وعنایت خداوندمنم تونستم به موقع سهمم روبخونم. انشاالله همه ی دعاهامون برآورده به خیربشه.الهی آمین الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

maryam1010

New member
سلام آوا جون میشه منم بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نفر42؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفانه دیر رسیدم...........

شده قرآني اميدم دو صد شكر

كه قرآن نا اميد هرگز نسازد

هرآنكه با چراغ اين كتاب است

به ظلمتها... تباهي ها بتازد

dena

New member
منم خوندم
angel3-smiley.gif

از ته دلم آرزو میکنم همه به آرزوها مون برسیم

- - - Updated - - -

منم خوندم
angel3-smiley.gif

از ته دلم آرزو میکنم همه به آرزوها مون برسیم

FARNAZz

Member
منم خوندم....ایشالا به حاجتتون برسید.
خدایاااااا...... کمکم کن تا درهایی که به سویم می گشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشایم....

lidas

New member
سلام
منم خوندم انشاالله از همگیمون قبول باشه ازهمه دوستان التماس دعا دارم
::rose:

emmy

Member
سلام دوستان.امیدوارم خدا از هممون قبول کنه...من یک دور خواندم ولی میخواهم باز هم بخوانم تا دلم آرومتر بشه..امیدوارم همه به حاجاتشون برسند...الهی آمین:a2d3:

darya63

New member
مرسی از همه قبول باشه
انشالله همه به ارزوهاشون برسن

..eli

New member
سلام، منم دیروز سهممو قرائت کردم..همونطور که گفته بودین
به امید روزی که همه اینجا اعلام قبولیشونو کنن..
آوا جونم خیلی ممنون..کارتون باعث میشه از اضطراب نزدیکی به روز اعلام نتایج کم بشه:heart:
دوستان همگی التماس دعا :rose:

شهاب

New member
سلام.با احترام به همتون.آیا بهتر نیست اگه هدفتون از خوندن یس قبولیه به جای 40 بار خوندن یس درس بخونید؟!البته نمیگم دعا نکنید ولی خوندن 40 بار یس با هدف قبولی توی آزمون نمیدونم چی بگم.میدونید شما اگه اینکارو بکنید بعد قبول نشید نگید ای خدا ما اینهمه خوندیم پس چرا قبولمون نکردی.این دو تا چه ارتباطی به هم داره نمیدونم.چون از یس سوال نمیاد توی آزمون.بهتر نیست مسائل رو با هم قاطی نکنیم؟
البته انتظار ندارم قبول کنید.موفق باشید.:riz304:

بالا