ختم 40 یس با نیت قبولی در آزمون

AWWA

New member
طریقه ختم سورهء مبارکه یس​
هرگاه حاجتی داشته باشی در روز یا شب به نیت برآورده شدن حاجت وضو بگیر ، رو به قبله صدبار صلوات برمحمد و آل محمد ص بفرست و با در نظر گرفتن نکات زیر شروع به خواندن سوره یس بنما:

** در سه جا حاجت خود را از خاطر بگذران

یکی بعد از" امام مبین" آیه 12
دیگری بعد از"فی فلک یسبحون" آیه 40
سومی بعد از"سلامٌ من رب الرحیم"آیه 58 و چون به این آیه رسیدی آن را هفت مرتبه تکرار کن.

در انتها پس از آنکه از قرائت فارغ شدی این دعا را بخوان:

سبحانَ المُفَرِّجُ عَن كُلِّ مَحزون، سُبحانَ المُخَلِّصُ عَن كُلِّ مَشحون، سبحانَ المُنَفِّسُ عَن كُلِّ مَديون، سبحانَ العاصِمُ عَن كُلِّ مَكنون، سبحانَ مَن جَعَلَ خَزائِنُهُ بَينَ الكافِ و النّون، سبحانَ مَن اِذا اَرادَ شَيئاً أن يَقولُ لَهُ كُن فَيَكون، سبحانَ الَّذى بِيَدِهِ مَلَكوتُ كُلِّ شَئ وَ اِلَيهِ تُرجَعون بعد بگوييد: اَللهمَّ افتَح لى اَبوابَ رَحمَتُكَ و َابوابَ خَزائِنُكَ بِحَقِّ سورةُ يس و تَفَضُّلَكَ و كَرَمُكَ يا اَرحَمَ الرّاحِمين سپس صد بار بگوييد : يا‌ مُفَرِّجَ الهَمّ

سپس یکبار بگو:

«اِلهي بِحقِّ سرِّ هذِهِ الاسرار وبحقِّ كرمِكَ الخَفِيُّ وبحقِّ اسمك العظيم

ان تَقضِيَ حاجاتنا ياقاضي الحاجات يا ارحم الراحمين»

AWWA

New member
معنی دعای فوق الذکر که بسیار زیباست:

پاک و منزه است آنکه گشایندهء هر حزن و اندوه است، پاک و منزه است آنکه نجات دهنده از هر عداوتی است، پاک و منزه است آنکه برطرف کنندهء هر دِینی است، پاک ومنزه است آنکه از هر مستوری آگاه است ،پاک و منزه است آنکه گنجهایش را بین کاف و نون قرار داده است، پاک و منزه است آنکه اگر چیزی را اراده کند همین که بگوید ایجاد شو، ایجاد میشود ...پاک و منزه است آنکه اختیار هرچیزی در قدرت اوست و به سوی او باز میگرند.
بارخدایا! درهای رحمتت و درهای خزینه های گنجهایت را برای من بگشا، به حق سوره یاسین و به فضل و احسانت ای رحم کننده ترین رحم کنندگان
ای گشاینده گرفتاریها

بار خدایا! به حق سر این اسرار و به حق بخشش های پنهانیت و به حق اسم اعظمت برآورده کن حاجات مارا ای برآورندهء حاجات ، ای رحم کننده ترین رحم کنندگان

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
در بعضی جاها به جای صد صلوات 14 بار هم ذکر شده.
فقط خوندن خود سوره یس کفایت میکنه ولی برای برآورده شدن حاجات روش بالا توصیه شده. هر کسی دوست داشت میتونه به طریقه ای که ذکر شد ختم کنه.

AWWA

New member
ختم سوره ی یس برای هر مطلب مجرّب است لکن بجهت وسعت رزق در روز پنجشنبه بخواند و به جهت دفع دشمن روز سه شنبه و بجهت رفعت و عزت روز یک شنبه بخواند. وبجهت حاجتهای دیگر می تواند در هر روز یا شب آن را بخواند.

( خواندن سوره یس برابر با ختم 12 قرآن است و به صاحبش خیردنیا وآخرت را میرساند و بلاهای دنیا و هولهای آخرت را از او دفع میکند)

DNA

New member
طریقه ختم سورهء مبارکه یس​
هرگاه حاجتی داشته باشی در روز یا شب به نیت برآورده شدن حاجت وضو بگیر ، رو به قبله صدبار صلوات برمحمد و آل محمد ص بفرست و با در نظر گرفتن نکات زیر شروع به خواندن سوره یس بنما:

** در سه جا حاجت خود را از خاطر بگذران

یکی بعد از" امام مبین" آیه 12
دیگری بعد از"فی فلک یسبحون" آیه 40
سومی بعد از"سلامٌ من رب الرحیم"آیه 58 و چون به این آیه رسیدی آن را هفت مرتبه تکرار کن.

در انتها پس از آنکه از قرائت فارغ شدی این دعا را بخوان:

سبحانَ المُفَرِّجُ عَن كُلِّ مَحزون، سُبحانَ المُخَلِّصُ عَن كُلِّ مَشحون، سبحانَ المُنَفِّسُ عَن كُلِّ مَديون، سبحانَ العاصِمُ عَن كُلِّ مَكنون، سبحانَ مَن جَعَلَ خَزائِنُهُ بَينَ الكافِ و النّون، سبحانَ مَن اِذا اَرادَ شَيئاً أن يَقولُ لَهُ كُن فَيَكون، سبحانَ الَّذى بِيَدِهِ مَلَكوتُ كُلِّ شَئ وَ اِلَيهِ تُرجَعون بعد بگوييد: اَللهمَّ افتَح لى اَبوابَ رَحمَتُكَ و َابوابَ خَزائِنُكَ بِحَقِّ سورةُ يس و تَفَضُّلَكَ و كَرَمُكَ يا اَرحَمَ الرّاحِمين سپس صد بار بگوييد : يا‌ مُفَرِّجَ الهَمّ

سپس یکبار بگو:

«اِلهي بِحقِّ سرِّ هذِهِ الاسرار وبحقِّ كرمِكَ الخَفِيُّ وبحقِّ اسمك العظيم

ان تَقضِيَ حاجاتنا ياقاضي الحاجات يا ارحم الراحمين»

6.jpg

منم هستم

AWWA

New member
خب دوستان عرض این هفته هر کدوممون یه بار سوره یس رو قرائت میکنیم....هر کسی مایل بود میتونه به روشی که تو پستای قبلی توضیحشو نوشتم ختم کنه.

حتما اتمام قرائتتون رو توی همین تاپیک اطلاع بدین...ممنون:riz304:

آخرین ویرایش:

bioelectric

New member
اللهم صل علی محمد و آل محمد

با نیت اینکه همه دوستان به هدفشون برسند نه تنها قبولی...

ATJAVAD

New member
من يكبارم رو امروزبه همين روشي كه شما ياد داديد خوندم خدا از هممون قبول كنه خيلي ممنون :riz304:
خب دوستان عرض این هفته هر کدوممون یه بار سوره یس رو قرائت میکنیم....هر کسی مایل بود میتونه به روشی که تو پستای قبلی توضیحشو نوشتم ختم کنه.

حتما اتمام قرائتتون رو توی همین تاپیک اطلاع بدین...ممنون:riz304:

AWWA

New member
من يكبارم رو امروزبه همين روشي كه شما ياد داديد خوندم خدا از هممون قبول كنه خيلي ممنون :riz304:
قبول باشه...ممنون از اینکه سروقت قرائت کردین و اطلاع دادین:riz304: ان شاءالله همه نتیجه ای بهتر از اونچه انتظارشو دارن بگیرن.

setareh58

New member
سلام منم امروز سوره یس کامل قرائت کردم از همه مون قبول باشه:riz304:

darya63

New member
منم هستم
میشه؟
فک کنم میشم نفر چهل ام
فقط باید چیکارکنم؟

AWWA

New member
منم هستم
میشه؟
فک کنم میشم نفر چهل ام
فقط باید چیکارکنم؟

سلام دریا جان بله که میشه....شما نفر چهلم هستین.
عرض این هفته یه بار سوره یس رو قرائت کنین. تو صفحه قبل(ص 5 همین تاپیک) یه روش مخصوص برای ختم سوره یس نوشتم،اگه دوس داشتین میتونین به این روش هم بخونین، اینجوری علاوه بر ختم دسته جمعی یه ختم فرادی هم دارین.
پست اول این تاپیک رو هم لطفا بخونین

و اینکه اتمام قرائتتون رو حتما تو همین تاپیک اطلاع بدین.مرسی:riz304:

بالا